Lizzo oskarżona o molestowanie, rzadki widok w Tatrach oraz pyton w chorzowskiej ubikacji. Te newsy mogłeś przegapić

Wydarzenia dnia
Źródło: Dzień Dobry Wakacje
Bezpieczne wakacje nad morzem
Bezpieczne wakacje nad morzem
Jakie będzie lato w tym roku?
Jakie będzie lato w tym roku?
Zaplanuj wakacje dziecka w przedszkolu
Zaplanuj wakacje dziecka w przedszkolu
Wakacje w tym roku droższe o średnio 20%
Wakacje w tym roku droższe o średnio 20%
Front blond - trend lata 2022
Front blond - trend lata 2022
Zadbaj o swoje stopy na lato
Zadbaj o swoje stopy na lato
Makijaż na lato
Makijaż na lato
W środę, 2 sierpnia w Polsce i na świecie wydarzyło się wiele. Wokalistka Lizzo została oskarżona o molestowanie, Katarzyna Figura zdobyła się na szczere wyznanie na temat samoakceptacji, zaś w Tatrach napotkano rzadko spotykanego rysia. O czym jeszcze pisaliśmy w serwisie dziendobry.tvn.pl?

Prawa właściciela apartamentu zniszczonego przez turystów

Najem krótkoterminowy zyskuje na popularności w okresie wakacji. Choć mogłoby się wydawać, że to lukratywny biznes, polskie prawo nie wyraża się jednoznacznie na temat praw najemców. Adwokat Eliza Kuna zdradziła na łamach dzieńdobry.tvn.pl., czy przepisy chronią właścicieli tego typu lokali?

- Wynajmujący może skorzystać z drogi postępowania cywilnego i ma prawo żądać np. naprawienia szkody od osoby, która mu ją wyrządziła (na podstawie art. 363 k.c.). – tłumaczyła ekspertka.

Lizzo oskarżona o molestowanie seksualne

Lizzo to światowej skali wokalistka, która w ostatnich miesiącach święciła tryumfy na największych festiwalach muzycznych na świecie. Niestety światło dzienne właśnie ujrzały oskarżenia o molestowanie seksualne skierowane w artystkę. Sprawę nagłośnili tancerze Amerykanki, którzy mieli nie tylko być ofiarami jej nadużyć, ale i byli źle traktowani podczas wykonywania zawodowych obowiązków.

Ryś na tatrzańskim szlaku

Tatrzański Park Narodowy ma powody do radości. Na terenie jednego ze szlaków zauważono bardzo rzadki widok - górskimi ścieżkami przechadzała się rysica wraz z młodymi. To bardzo rzadki widok, zwłaszcza że zwierzęta te prowadzą nocny, samotny tryb życia, a ich liczebność jest bardzo ograniczona.

- W Tatrach występuje tylko kilka osobników tego gatunku - czytamy na stronie TPN.

Katarzyna Figura o swoim wyglądzie

Katarzyna Figura to jedna z najsłynniejszych polskich aktorek. W rozmowie z dziennikarką Magdaleną Keler ujawniła swoje podejście do kariery zawodowej. Znana nie tylko z talentu, ale i uwodzicielskiej aparycji przyznała, że niejednokrotnie sugerowano jej, iż powinna schudnąć.

- Pojawiały się niekiedy sugestie, że muszę schudnąć. I ja nawet próbowałam, ale nie udawało mi się - stwierdziła.

Pyton w sedesie w Chorzowie

Szokującego odkrycia dokonała mieszkanka Chorzowa, która we własnej toalecie spotkała pytona. W muszli klozetowej znalazła 2,5-metrowego egzotycznego gada, który miał przypłynąć kanalizacją od jej sąsiada. Zwierzę zostało przeniesione do Leśnego Pogotowia w Mikołowie. Ostatecznie pyton wrócił do właściciela.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: DDTVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz