"Zawodowa Anka" w TVN Style. Z jakimi wyzwaniami zmierzy się Anna Nowak-Ibisz?

Autor:
Michalina
Kobla
Źródło:
TVN Style
"Zawodowa Anka" w TVN Style. Kiedy oglądać?
"Zawodowa Anka" w TVN Style. Kiedy oglądać?
wideo 2/4

Anna Nowak-Ibisz kolejny raz udowadnia, że nie boi się eksperymentów i nowych wyzwań. W 1. odcinku nowego programu "Zawodowa Anka" odwiedzi Natalię - prowadzącą własną jednostkę armatorkę.

"Zawodowa Anka" - odcinek 1.

Bohaterka 1. odcinka nowego, prowadzonego przez Annę Nowak-Ibisz programu, zajmuje się pozornie męską profesją. Jednostkę odziedziczyła po tacie, który był rybakiem. Prowadzi sklep i smażalnię z wędzarnią.

Anna Nowak-Ibisz, przyglądając się pracy Natalii, będzie również uczestniczyć w drodze, którą musi pokonać ryba, zanim wyląduje na talerzu. Oznacza to, że "Pani Gadżet" wyruszy na połów o świcie. Sprawdzi się też w restauracji na stacji czyszczenia i wędzenia ryb.

Co będzie dla Anny największym wyzwaniem? Tego dowiecie się oglądając program.

"Zawodowa Anka" - kiedy i gdzie oglądać?

W nowym programie Anna Nowak-Ibisz przybliży widzom kulisy najtrudniejszych i najbardziej specyficznych zawodów. Poza wspomnianymi połowami, zajmie się również przerzucaniem aluminium czy czyszczeniem kominów.

PREMIERA programu "Zawodowa Anka" na antenie TVN Style w środę 6 września, o godzinie 22:00. Odcinki dostępne są również na platformie Player.pl.

Powtórki odcinka:

  • piątek 8 września, 13:10
  • sobota 9 września, 15:15
  • niedziela 10 września, 21:15
  • poniedziałek 11 września, 20:00
  • środa 13 września, 10:45

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

Zobacz także:

Autor:Michalina Kobla

Źródło: TVN Style

Źródło zdjęcia głównego: TVN Style

Pozostałe wiadomości