Anna Nowak-Ibisz świętowała urodziny syna: "Często miałam poczucie osamotnienia w roli matki"

Źródło:
Instagram.com
Anna Nowak-Ibisz

Anna Nowak-Ibisz w dniu urodzin Vincenta opublikowała w mediach społecznościowych wymowny post, w którym złożyła 17-letniej pociesze życzenia. Napisała też kilka słów o samotnym macierzyństwie. Wpisowi towarzyszy kilka rodzinnych zdjęć. - Aż łezka pokulała się w oku - skomentowała jedna z fanek.

Anna Nowak-Ibisz o samotnym macierzyństwie i miłości

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz byli małżeństwem przez cztery lata. Owocem ich związku jest Vincent, który właśnie skończył 17 lat. Z okazji urodzin syna "Pani Gadżet" wyznała publicznie miłość swojej pociesze. Złożyła solenizantowi życzenia, lecz i wbiła małą szpilę byłemu partnerowi.

- Kocham tego faceta nad życie. Jest dzieckiem wymarzonym i długo wyczekiwanym, stoczyłam o niego niejedną bitwę… Ale co najważniejsze, Vincent jest dzieckiem wielkiej miłości.  I choć wychowałam go samodzielnie i często miałam poczucie osamotnienia w roli matki, to warto pamiętać skąd przychodzimy... - napisała prezenterka telewizyjna.

"Pani Gadżet"- kobiece biznesy

TVN Style "Pani Gadżet" - sezon 24, odcinek 2.
TVN Style "Pani Gadżet" - sezon 24, odcinek 2. TVN Style
wideo 2/3

- Jeśli dzieci przychodzą z miłości, są upragnione i wyczekiwane, to miłość będzie je prowadzić przez resztę życia. Nie mam piękniejszej przygody w życiu niż ta - bycie Twoim przyjacielem, synu, Twoim kumplem, Twoim zaufanym człowiekiem od wszystkiego, twoim domem, twoją przystanią na każdy czas, trudny, zły i dobry, jest dla mnie honorem - dodała.

Anna Nowak-Ibisz dumną mamą

W dalszej części postu Anna Nowak-Ibisz podkreśliła, że jest dumna z syna i tego, że udało im się zbudować zaufanie, przyjaźń i miłość.

- Bycie twoją mamą to zaszczyt i najpiękniejszy prezent, ale też lekcja pełna trudnych i pięknych chwil. Tyle dróg razem przebytych… Tyle jeszcze chwil przede mną i przed Tobą! Miej serce i patrz w serce … To przesłanie Twojej babci, a mojej mamy, której nigdy nie poznałeś … Walcz i nigdy się nie poddawaj - mówił do mnie Twój dziadek, którego nigdy nie poznałeś… Stoją dzisiaj przy nas razem, jestem tego pewna, ich miłość jest silniejsza niż śmierć - tak jak moja. Wszystkiego najlepszego! - podsumowała mama Vincenta.

Wpisowi towarzyszy kilka portretów syna, a także fotografie z rodzinnych wakacji. Internauci od razu pośpieszyli z życzeniami dla 17-latka. Nie zabrakło też ciepłych słów w kierunku jego mamy.

- "Spełnienia marzeń dla syna", "Aż łezka pokulała się w oku. Sto lat, chłopaku! Brawa za taką mamę i waszą Miłość", Samych radosnych chwil w życiu", "Mam dwóch wspaniałych synów i bardzo do mnie przemawia ten post. Budowanie relacji z nimi jest cudowną drogą. Najlepsze życzenia Vincent - masz wspaniałą mamę!" - czytamy w komentarzach i dołączamy się do życzeń.

Przypomnijmy, że obecnie Krzysztof Ibisz związany jest z Joanną Kudzbalską (lekarką i byłą uczestniczką "Top Model"), z którą we wrześniu 2022 powitał na świecie syna Borysa.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: Instagram.com

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Pozostałe wiadomości