Krzysztof Ibisz

  Czy znana jest płeć i imię pociechy?

  Krzysztof Ibisz i jego żona Joanna przygotowują się do przyjścia na świat dziecka. Przyszły tata przejął się sprawą, bo zaprezentował w social mediach "zestaw porodowy dla mężczyzny". To dobry patent dla innych panów spodziewających się dzieci.

  Vincent Ibisz nie tak wyobrażał sobie tegoroczne wakacje. 16-latek uległ wypadkowi, o czym w sieci poinformowała jego mama, Anna Nowak-Ibisz. Wszystko przez źle porozstawiane po mieście hulajnogi. Prezenterka wystosowała apel, w którym prosi młodych ludzi o zachowanie bezpieczeństwa.

  Krzysztof Ibisz od dwóch lat jest w szczęśliwym związku z Joanną Ibisz, ale dowiedział się z mediów, że to nie ona jest jego obecną żoną. Jak to możliwe?

  Krzysztof i Joanna Ibiszowie są propagatorami zdrowego stylu życia. Oprócz zdrowej diety, ważny jest dla nich ruch. Prezenter pochwalił się, do czego namówiła go żona.

  Krzysztof Ibisz miał wypadek samochodowy, którego nie przeżył - taką informację mogli znaleźć w internecie fani prezentera. Przerażeni zaczęli komentować podaną wiadomość. Na szczęście news okazał się fałszywy. Co się za nim kryło?

  Krysztof Ibisz ogłosił za pomocą mediów społecznościowych, że wraz ze swoją małżonką, Joanną spodziewają się dziecka. Dziennikarz wstawił zdjęcie, na którym trzyma już widoczny brzuszek. Pod postem pojawiła się lawina gratulacji.

  "Pomyślałam, że szkoda czasu na kogoś, kto mnie nie słucha..."

  Krzysztof Ibisz i Anna Zejdler lata po rozwodzie pozostają w świetnych relacjach. Para ma syna Maksymiliana, który prowadzi już dorosłe życie. Jak dziś wygląda najstarsza pociecha znanego prezentera i jego pierwszej żony? Niedawno na Instagramie dumna mama pokazała fotografię

  Prezenter pochwalił się niepublikowanymi zdjęciami.

  Krzysztof Ibisz w sierpniu kolejny raz stanął na ślubnym kobiercu. Jego trzecią żoną została modelka Joanna Kudzbalska. W sieci prezenter podzielił się zdjęciami z uroczystości, a także szczegółowo opisał, jak przebiegały przygotowania do wesela.

  Fani do końca wierzyli, że Krzysztof Ibisz wróci do drugiej byłej żony Anny Nowak-Ibisz. Tak się jednak nie stało. Prezenter telewizyjny poślubił Joannę Kudzbalską, byłą uczestniczkę programu "Top Model". Pani Gadżet zabrała głos w tej sprawie.

  Anna Zejdler, pierwsza żona Krzysztofa Ibisza, pojawiła się na ślubie i weselu byłego męża. Dziennikarka pokazała zdjęcia z imprezy oraz skomentowała swoją obecność na ceremonii.

  Krzysztof Ibisz rzadko chwali się w mediach społecznościowych swoim życiem prywatnym. Jednak tym razem dziennikarz postanowił zrobić wyjątek. Za pośrednictwem Instagrama poinformował swoich fanów, że wziął ślub. Jego wybranką została Joanna Kudzbalska.

  Małżeństwo Anny Nowak-Ibisz i Krzysztofa Ibisza zakończyło się w 2009 roku. Formalnie byli ze sobą 4 lata, ich wspólna historia trwa jednak dużo dłużej. O swojej relacji z byłym mężem Anna Nowak-Ibisz opowiedziała w magazynie "Viva!".

  Krzysztof Ibisz, podobnie jak jego koledzy i koleżanki z show-biznesu, pochwalił się w mediach społecznościowych szczepieniem przeciwko COVID-19. Dziennikarz przyjął zastrzyk w nietypowym miejscu. W opisie zażartował także ze swojego wieku.

  Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska nie planowali dzielić się swoim szczęściem z mediami. Jednak kiedy wieść o ich zaręczynach wyszła na jaw, dziennikarz potwierdził związek z modelką. Wszystko więc wskazuje na to, że uczestniczka drugiej edycji "Top Model" zostanie żoną Krzysztofa Ibisza.

  - Krzysztof Ibisz się zaręczył - poinformował Mateusz Hładki w Dzień Dobry TVN. Wybranką prezentera jest Joanna Kudzbalska, którą widzowie TVN-u mogą kojarzyć z "Top Model". Co jeszcze wiemy o byłej uczestniczce programu?

  Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz mieli prawdziwy powód do świętowania. Ich ukochany syn Vincent właśnie skończył 15 lat. Jak uczcili ten ważny dzień? Nie zabrakło ulubionych potraw nastolatka. Relację z przyjęcia dumny tata zamieścił na Instagramie.

  Anna Nowak-Ibisz oraz Krzysztof Ibisz kolejny raz udowadniają, że nawet po rozwodzie można żyć w zgodzie ze swoim partnerem. Byłe małżeństwo pochwaliło się w sieci wspólnym nagraniem. Tym razem rodzina świętowała razem Mikołajki.

  Przyjaźń po rozwodzie jest możliwa. Udowodnili to Krzysztof Ibisz i jego eks partnerka, Anna Nowak-Ibisz. Niedawno prezenter telewizyjny udał się do byłej żony na obiad, a relację z przygotowań posiłku opublikował w sieci. Choć para została się wiele lat temu, wszystko wskazuje na to, że utrzymuje świetne relacje.

  W jednej z gazet pojawiła się informacja, że do TVN przechodzi Krzysztof Ibisz. W jakim programie będzie można go zobaczyć? Zobaczcie, jak na tę informację zareagował prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop.

  Dharni to beatboxer z Singapuru. Dharni i Kasia, na scenie Dzień Dobry TVN, wykonali utwór Freedom z filmu "Django Unchained". Zobaczcie jednego z najlepszych na świecie beatboxerów w duecie z: Łozo, Krzysztofem Ibiszem, Bilguunem „Billem” Ariunbaatarem, Michałem Figurskim i Adamem Małyszem. Potraficie tak, jak Dharni? :)

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska na gali rozdania Wiktorów zapytała gwiazdy o ich telewizyjny debiut. Jak zapamiętała go Justyna Pochanke, Donald Tusk, Danuta Wałęsa, Krzysztof Ibisz, a jak Patricia Kazadi? Zobacz także, co premier Donald Tusk naprawdę sądzi o show biznesie, a Andrzej Wajda o "Wałęsie".

  Anna Przybylska o przeprowadzce i nowej roli, Krzysztof Ibisz o byłych żonach i Anna Ibisz, Dorota Gardias, Marina Łuczenko, Magda Steczkowska, Filip Tłokiński, Michalina Manios, Edyta Herbuś o wiosennych porządkach w swoich szafach. O tym gwiazdy opowiedziały dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Jedna z teorii mówi, że najlepszym lekarstwem na złamane serce jest praca. Czy tak rzeczywiście jest? A może lepiej pójść na zakupy, gdy ma się złamane serce? O to zapytaliśmy gości Dzień Dobry TVN: Krzysztofa Ibisza, Magdę Żakowską, Barbarę Stanisławczyk i psychologa Piotr Mosaka. A jakie są Wasze sposoby na złamane serce?

  Jaki procent rodziców wybiera ścieżkę kariery za dziecko, a jaki mu w tym wyborze tylko pomaga? Jakiego typu profesję cieszę się największą popularnością wśród rodziców? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy dziennikarza Krzysztofa Ibisza, piosenkarkę Marinę Łuczenko, bizneswoman Katarzynę Frank-Niemczycką oraz pisarkę Katarzynę Lengren. Czy naszym gościom rodzice pomagali w podjęciu decyzji o wyborze zawodu i, czy oni pomagają swoim dzieciom?