Krzysztof Ibisz

  Krzysztof Ibisz

  W jednej z gazet pojawiła się informacja, że do TVN przechodzi Krzysztof Ibisz. W jakim programie będzie można go zobaczyć? Zobaczcie, jak na tę informację zareagował prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop.

  Dharni to beatboxer z Singapuru. Dharni i Kasia, na scenie Dzień Dobry TVN, wykonali utwór Freedom z filmu "Django Unchained". Zobaczcie jednego z najlepszych na świecie beatboxerów w duecie z: Łozo, Krzysztofem Ibiszem, Bilguunem „Billem” Ariunbaatarem, Michałem Figurskim i Adamem Małyszem. Potraficie tak, jak Dharni? :)

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska na gali rozdania Wiktorów zapytała gwiazdy o ich telewizyjny debiut. Jak zapamiętała go Justyna Pochanke, Donald Tusk, Danuta Wałęsa, Krzysztof Ibisz, a jak Patricia Kazadi? Zobacz także, co premier Donald Tusk naprawdę sądzi o show biznesie, a Andrzej Wajda o "Wałęsie".

  Anna Przybylska o przeprowadzce i nowej roli, Krzysztof Ibisz o byłych żonach i Anna Ibisz, Dorota Gardias, Marina Łuczenko, Magda Steczkowska, Filip Tłokiński, Michalina Manios, Edyta Herbuś o wiosennych porządkach w swoich szafach. O tym gwiazdy opowiedziały dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Jedna z teorii mówi, że najlepszym lekarstwem na złamane serce jest praca. Czy tak rzeczywiście jest? A może lepiej pójść na zakupy, gdy ma się złamane serce? O to zapytaliśmy gości Dzień Dobry TVN: Krzysztofa Ibisza, Magdę Żakowską, Barbarę Stanisławczyk i psychologa Piotr Mosaka. A jakie są Wasze sposoby na złamane serce?

  Jaki procent rodziców wybiera ścieżkę kariery za dziecko, a jaki mu w tym wyborze tylko pomaga? Jakiego typu profesję cieszę się największą popularnością wśród rodziców? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy dziennikarza Krzysztofa Ibisza, piosenkarkę Marinę Łuczenko, bizneswoman Katarzynę Frank-Niemczycką oraz pisarkę Katarzynę Lengren. Czy naszym gościom rodzice pomagali w podjęciu decyzji o wyborze zawodu i, czy oni pomagają swoim dzieciom?