Wszyscy pamiętają go jako małego chłopca. Jak wygląda i czym zajmuje się syn Krzysztofa Ibisza i Anny Zejdler?

Krzysztof Ibisz, Anna Zejdler
Krzysztof Ibisz, Anna Zejdler
Źródło: Agnieszka K. Jurek, Paweł Wodzyński/East News
Krzysztof Ibisz i Anna Zejdler lata po rozwodzie pozostają w świetnych relacjach. Para ma syna Maksymiliana, który prowadzi już dorosłe życie. Jak dziś wygląda najstarsza pociecha znanego prezentera i jego pierwszej żony? Niedawno na Instagramie dumna mama pokazała fotografię

Krzysztof Ibisz - życie prywatne

Krzysztof Ibisz przed laty był mężem Anny Zejdler, z którą ma syna Maksymiliana. Zakochani pobrali się we wrześniu 1998 roku, a ceremonię transmitowała na żywo stacja TVN. Para rozwiodła się po sześciu latach małżeństwa, dzieląc się opieką nad dzieckiem. Następnie dziennikarz poślubił Annę Nowak-Ibisz, a owocem ich miłości jest syn Vincent. Niestety, także i ten związek nie przetrwał próby czasu.

Niedawno prezenter telewizyjny po raz trzeci spróbował szczęścia w miłości. Ibisz i Joanna Kudzbalska stanęli na ślubnym kobiercu. Para bardzo długo utrzymywała swoją relację w tajemnicy. Związek wyszedł na jaw, gdy przed mieszkaniem modelki znanej z programu "Top Model" stanął billboard z miłosną deklaracją, który pojawił się tam za sprawą zakochanego gwiazdora. Wkrótce też na palcu Joanny zalśnił pierścionek zaręczynowy. Informację o ślubie udało się utrzymać młodej parze do samego końca.

Na ich weselu pojawiła się m.in. właśnie Joanna Zejdler. - Jakkolwiek dziwnie to zabrzmi - świetnie się bawiłam na ślubie i weselu mojego byłego męża... - napisała gwiazda na swoim profilu na Instagramie.

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną

Syn Krzysztofa Ibisza i Anny Zejdler

Syn gwiazdorskiej pary kojarzony jest w mediach jako mały uroczy chłopiec. Tymczasem Maksymilian to już 22-letni mężczyzna. W 2019 roku rozpoczął studia aktorskie, czyli kierunek, który także studiował jego tata. Anna Zejdler pokazała w social mediach, jak dzisiaj wygląda ich dziecko.

- My soulmate - napisała Anna Zejdler-Ibisz.

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Agnieszka K. Jurek, Paweł Wodzyński/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości