Anna Nowak-Ibisz zdradziła domowe sposoby na walkę z przeziębieniem. "Mam na swoje naturalne metody"

Anna Nowak-Ibisz
Anna Nowak-Ibisz
Źródło: Olszanka/East News
Sezon przeziębień rozpoczął się w najlepsze. W szkołach i przedszkolach z dnia na dzień dostrzegamy coraz więcej pustych krzeseł, a w domu i w pracy większość osób pociąga nosem. Co zrobić, by nie dać się chorobie i nie przeleżeć kolejnych tygodni w łóżku? Swoje sposoby zdradziła Anna Nowak-Ibisz.

Anna Nowak-Ibisz – naturalne sposoby na walkę z przeziębieniem

Anna Nowak-Ibisz niezaprzeczalnie jest najlepszą specjalistką od wszelkich gadżetów. Jak wiemy, nie umyka jej żadna nowość pojawiająca się na rynku. W przypadku przeziębienia prezenterka zostaje jednak tradycjonalistką i wykorzystuje naturalne, domowe metody leczenia. W mediach społecznościowych zdradziła, że w związku z rozpoczęciem sezonu grypowego, choroba dopadła także jej nastoletniego syna. Mieszkając pod jednym dachem i Anna nie uchroniła się więc przed zarażeniem. Jak poradziła sobie z uporczywymi objawami? Inhalacje i płukanie gardła to nie wszystko.

W drodze do Wrocławia, po typowym poranku, który zna każda matka chorego nastolatka. Gardło, gorączka, przeziębienie, wszyscy są teraz chorzy. Od zawsze mam swoje naturalne metody, stosuję je zawsze, zanim pomyślę o innych lekach, inhalacje, płukanie gardła solą i szałwią, herbata z majeranku, olejki antywirusowe wcierane w stopy na odporność, nacieranie klatki piersiowej i pleców tajską maścią, homeopatia, miód, cytryna, imbir i dużo wody! Dobrej wody, do wypłukania wirusa z ciała!
- pisała Anna.

W dalszej części dodała, że mimo ochoty na kawę, dzielnie pije wodę, która sprawia, że czuje się znaczne lepiej. O sposoby na przeziębienie zapytała również fanów.

- Jadę i ściskam w dłoni wodę - chociaż o tej godzinie normalnie marzyłaby mi się kawa. Woda jednak podziała łagodniej i znacznie lepiej. I zamiast kamyka zielonego tak ją ściskam i patrzę, jak wszystko zostaje w tyle. A jak u Was? Jesteście zdrowi? Stosujecie inhalacje z sody oczyszczonej? Jakie macie domowe sposoby na przeziębienia? - podsumowała.

Fani zdradzają swoje metody leczenia

Ania swoim komentarzem zachęciła fanów do dyskusji. Pod zdjęciem pojawiło się więc mnóstwo wypowiedzi, w których to internauci dzielą się sposobami na powstrzymanie przeziębienia. Wśród odpowiedzi, panie wymieniły m.in. kultowy syrop z cebuli czy syrop z miodu. "Najlepszy jednak jest syrop z miodu, krojonego świeżego imbiru i cytryny i to wszystko do słoiczka odczekać troszkę i spora ilość do szklanki z letnią wodą i pić, pić, pić, nie lepszego lekarstwa", "Syrop z cebuli i miodu. Pomaga zawsze!" - czytamy pod postem Anny Nowak-Ibisz.

Zobacz wideo:

Ruszają przeglądy lekowe
Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości