TVN Style

  TVN Style

  TVN Style wraz z Piotrem Sałatą ruszają na podbój Polski. Doświadczony stylista, który od lat z powodzeniem odpowiada za wizerunek wielu polskich gwiazd, zajmie się przyszłymi pannami młodymi. Jaką suknię wybrać, by czuć się wyjątkowo i na co zwrócić uwagę podczas wizyty w salonie? O tym Piotr Sałata opowiedział dziennikarce serwisu dziendobry.tvn.pl, Karolinie Kalatzi.

  Anna Dec to jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek pogody. Od wielu lat związana jest z kanałami grupy TVN. Teraz sprawdza się w zupełnie innej roli - jako prowadząca program "Skarby z szafy".

  Sukces to marzenie większości, jeśli nie wszystkich ludzi na świecie. Jest on oczywiście definiowany na wiele sposobów i może zostać osiągnięty na różnych płaszczyznach. Nie ulega jednak wątpliwości, że każdy z nas właśnie do niego dąży. Katarzyna Trawińska w nowym programie TVN Style, „Misja Kobieta” będzie pomagała uczestniczkom kolejnych odcinków pokonać wyzwania, z którymi muszą się mierzyć w drodze po realizację na różnych płaszczyznach życia – profesjonalnej, rodzinnej, osobistej.

  Dorota Wellman jest inspiracją dla wielu kobiet. W swojej pracy spotyka się z nimi i słucha ich historii. Od zawsze mama była dla niej przykładem kobiety, która potrafiła walczyć o swoje prawa. Wartości, które dziennikarka wyniosła z domu, przekazuje dziś swojemu synowi. Dla niej najważniejsze są szacunek oraz równe traktowanie.

  "Szukam mądrych kobiet, kręcą mnie takie kobiety niezwykle. Nie ma dla mnie znaczenia czy są młodsze czy starsze ode mnie, z większym czy mniejszym doświadczeniem".