TVN Style

    TVN Style

    W nowym sezonie "Jestem z Polski" naszymi przewodniczkami będą wyjątkowe kobiety, które postanowiły opuścić Polskę i zamieszkać w najróżniejszych zakątkach globu. W tym sezonie pokażemy, m.in. jak żyje się w prawdziwej włoskiej rodzinie na Sycylii, jak prowadzi wymarzony biznes na greckim Thassos, dowiemy się też czym może nas zaskoczyć Macedonia i Bułgaria oraz jakie są najpiękniejsze zakątki Teneryfy.

    W niedzielę, 1 sierpnia, na antenie TVN Style będzie można obejrzeć premierowy odcinek nowego programu. Będzie on doskonałą inspiracją dla każdego, kto planuje zorganizować niezapomniane, pełne atrakcji przyjęcie. Kim są jego przebojowe prowadzące "Ach, ta impreza!" i czym nas zaskoczą?

    Największe światowe gwiazdy wraz ze wsparciem braci Scott przygotują wyjątkową niespodziankę swoim bliskim - przeprowadzą metamorfozy ich domów. Jak z malowaniem ścian i zrywaniem tynków poradzi sobie rodzina Kardashianów, LeAnna Rimes, Kevin Hart czy Gwyneth Paltrow? Premierowy odcinek programu "Remonty gwiazd" już w najbliższą niedzielę 1 sierpnia na TVN Style.