Patent na najmodniejszy kwiat pod szyją. "Coś wam to przypomina?"

Źródło: TVN Style
"Anka testuje internety" - róża z apaszki
"Anka testuje internety" - róża z apaszki
Najmodniejsze stylizacje w kolorze czerwonym
Najmodniejsze stylizacje w kolorze czerwonym
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska o stylizacjach w programie
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska o stylizacjach w programie
Modnie i wygodnie w podróży
Modnie i wygodnie w podróży
Szybka stylizacja: strój na komunię dla mamy
Szybka stylizacja: strój na komunię dla mamy
Apaszka to jeden z najmodniejszych dodatków tej wiosny. Fantazyjnie zawiązana wokół szyi potrafi być oryginalną ozdobą, która "zrobi" całą stylizację. Prezenterka Anna Nowak-Ibisz sprawdziła internetowy patent na kwiat z chusty. Jak jej się to udało?

Kwiat z apaszki - najmodniejszy dodatek

Apaszka to rodzaj kwadratowej chusty, najczęściej składanej w trójkąt i zawiązywanej na szyi. Dodatek regularnie powraca do modowych łask, co sezon - z nowym kolorem lub wzorem. Tym razem to jednak nie jej materiał będzie grał pierwsze skrzypce, a technika motania. Anna Nowak-Ibisz, gospodyni programu "Anka testuje internety", zainspirowana trikami z sieci, pokazała krok po kroku, jak zawiązać apaszkę w najmodniejszy obecnie sposób. 

- Kwiatuszka powiększamy, możemy to oczywiście bardziej dopasować do szyi i zrobić jeszcze jeden węzeł, w zależności od tego jak duża jest apaszka. Coś wam to przypomina? - prezentowała dodatek Anna Nowak-Ibisz, nawiązując do stylizacji stewardes.

Jak zrobić kwiat z apaszki?

By zamotać chustę w kształt kwiatu, potrzebujemy przede wszystkim kwadratowej apaszki, najlepiej wykonanej z delikatnego materiału na przykład jedwabiu. Następnie należy wykonać fałdki, które zbieramy przezroczystą gumką. Po rozłożeniu brzegów chusty możemy uformować kwiat. Na koniec przekładamy tkaninę przez szyję, i kończymy węzełkiem. Odpowiednio dopasowana do prostej bluzki będzie stanowiła intrygujący szczegół wiosennej stylizacji. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości