Gwiazdy i prowadzący DDTVN świętują Dzień Matki. "Wiem, że jesteś i czuwasz nad nami"

Gwiazdy i prowadzący DDTVN świętują Dzień Matki. "Wiem, że jesteś i czuwasz nad nami"
Źródło: Dzień Dobry TVN
Co nowego w show-biznesie?
Co nowego w show-biznesie?
Jak macierzyństwo zmieniło ich życie?
Jak macierzyństwo zmieniło ich życie?
Macierzyństwo nie musi być usłane różami
Macierzyństwo nie musi być usłane różami
Macierzyństwo po czterdziestce
Macierzyństwo po czterdziestce
Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Dzień Matki to wyjątkowe święto. To właśnie wtedy dziękujemy tym niezwykłym kobietom, które nie raz udowadniają, że mogą góry przenosić. Z tej okazji osoby związane ze światem kultury i show-biznesu oddały im hołd, zamieszczając wzruszające posty w mediach społecznościowych. - Nikt nigdy tak we mnie nie wierzył, jak ona - przyznała Sandra Hajduk-Popińska. O tym, co opublikowały gwiazdy w social mediach z okazji tego wyjątkowego święta mówiła w Dzień Dobry TVN dziennikarka Karolina Kalatzi.

Gwiazdy świętują Dzień Mamy

W social mediach z okazji Dnia Mamy wiele znanych postaci show-biznesu, opublikowało fotografie z rodzinnych albumów. Pojawiły się wspomnienia, anegdoty, zabawne historie i zdjęcia, na których widać gwiazdy w dzieciństwie. Jak tłumaczyła Karolina Kalatzi - znane postaci wykorzystały Dzień Mamy jako pretekst, by również mówić o trudnym temacie, jakim bywają wyzwania macierzyństwa. - Najważniejsze, co wybrzmiało z tych instagramowych zdjęć, to albo tęsknota, albo okazywana miłość mamie, że jest, że trwa i wytrzymuje. Bycie mamą to nie jest lekka sprawa. [...] Wiele z gwiazd pisało, że pamiętają o tych kobietach, które chciałyby być mamami, ale nie mogą oraz o tych, które dzieci straciły - podsumowała dziennikarka.

Anna Nowak-Ibisz wspomina mamę

- Mama, tak bardzo kochała życie, tak młodo odeszła. Moim największym szczęściem jest to, że nadal jestem, żyję i mogę być mamą dla mojego syna, mogę patrzeć jak dorasta, jak staje się dorosłym człowiekiem. Moje serce jest przepełnione wdzięcznością i miłością. Doceniam każdy dzień, każdą chwilę, każde: kocham Cię mamo, każdy czuły gest. Życie bez bez mamy, jest trudne, bycie mamą, bez mamy, przepełnione jest poczuciem straty, ale może być szaleńczo wspaniałe. Wiem, że jesteś mamo i czuwasz nad nami, delikatnie przechadzasz się po naszym domu, trzymając tatę za rękę. Twoja smukła dłoń dotyka kwiatów jaśminu w naszym wazonie - wspominała prowadząca program "Anka testuje internety".

Paulina Krupińska-Karpiel w Dzień Matki zwraca się do kobiet, które nie mogą mieć dzieci

Natomiast Paulina Krupińska-Karpiel zwróciła się do kobiet, które nie mogą mieć dzieci. - Mama - najpiękniejsze słowo świata, w którym kryje się tyle miłości i emocji. Cieszę się, że mam cudowną mamę oraz cieszę się, że mi również udało się nią zostać. Przytulam dzisiaj do serca wszystkie kobiety, które nie mogły spełnić się w roli mamy i to właśnie Wy jesteście dla mnie największymi bohaterkami - napisała prowadząca Dzień Dobry TVN.

Sandra Hajduk-Popińska o tym, czego nauczyła ją mama

Z kolei Sandra Hajduk-Popińska wyjawiła, jaka jest jej mama i czego ją nauczyła.

- Jest skromna, nie lubi zdjęć i uwagi skupionej na sobie - czyli jest zupełnym zaprzeczeniem mnie, ale jest Mamą, która dała mi wszystko. Takie poświęcenie i miłość wcale nie zdarzają się często. Nikt nigdy tak we mnie nie wierzył, jak ona. Nauczyła mnie, że rosół jest dobry na wszystko, że miłość to i słowa, i czyny. Powtarzała, że mogę być kim chcę i jestem. Ciężko pracowała, żebym mogła chodzić do szkoły muzycznej, językowej, studiować trzy kierunki i nie martwić się kredytem studenckim. Może nie nauczyła prasować, ale dała coś dużo lepszego: zbudowała we mnie permanentne i niezniszczalne poczucie własnej wartości. A Teodora kocha jak wnuka, więc co ja tu będę więcej pisać - Mamo, jesteś najlepsza - zaznaczyła.

Joanna Przetakiewicz-Rooijens dziękuje mamie za wsparcie

Projektantka mody w udostępnionym wpisie bezpośrednio zwróciła się do swojej mamy. - Jesteś jedyna i najlepsza. Zawsze mogłam na Ciebie liczyć. Byłaś, wspierałaś. Cieszyłaś się z sukcesów i pomagałaś, kiedy najbardziej tego potrzebowałam. Pozwalałaś mi popełniać błędy. Nauczyłaś mnie kochać ludzi i cieszyć się życiem. Kocham Cię bardzo - zadeklarowała Joanna Przetakiewicz-Rooijens.

Kayah na Dzień Matki z apelem do fanów

- Mam Matkę i jestem Matką. W obu przypadkach to przywilej i ogromna wdzięczność. Obie miłości są wielkie, choć totalnie różne - podkreśliła Kayah, po czym zaapelowała do fanów: "Jeśli macie możliwość, to zadzwońcie dziś do swoich Mam i dbajcie o nie (jak ktoś kiedyś śpiewał), żeby nie było za późno. Drogie Mamy - dobrze, że Was mamy".

Maja Bohosowiecz o macierzyństwie

- Nie mam słów, którymi mogłabym opisać szczęście i sens, które nadają mojemu życiu te dwie istoty. Kocham Was najmocniej na świecie i staram się, podejmując każdą decyzję myśleć o tym, czy to przyniesie wam korzyść. Z wami każda muszelka na plaży jest najciekawszym obiektem na ziemi, z wami wiem, że patyk to tak naprawdę miecz wojownika, z wami poranki to najlepsze momenty do rozmów, z wami wiem, że można źle posłodzić herbatę i wiem, że cierpliwości można się nauczyć i wyszkolić- - przyznała Maja Bohosiewicz.

- Jesteście esencją mojego życiowego rosołu i bez Was wszystko byłoby… jakieś takie bez smaku, koloru, radości. Wnosicie radość i miłość, której nie da się opisać i dziwne to uczucie, że jakby część Ciebie żyje obok i chce żyć po swojemu. Moje cudowne dzieci - bardzo jestem dumna z tego, jakimi pięknymi i dobrymi ludźmi się stajecie - dodała.

Kuba Wojewódzki pokazał archiwalną fotografię mamy

Kuba Wojewódzki zmieścił zdjęcie swojej mamy z młodości, dodając w opisie literę: "M".

Agata Rubik złożyła życzenia mamom

Agata Rubik opublikowała fotografię z córkami i złożyła życzenia. - Dzisiaj wszystkim polskim Mamom przesyłamy najserdeczniejsze życzenia. Jesteście Wielkie! - napisała prosto z USA.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: Instagram.com

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński, Bartosz Krupa, Kamil Piklikiewicz/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?