Kayah

  Kayah

  Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens z okazji pierwszej rocznicy ślubu wyprawili huczną, przebieraną imprezę. Z zakochanymi bawiła się cała plejada gwiazd. Nie zabrakło również byłej żony producenta - Kayah, która wraz z partnerem przebrała się za gospodarzy. Jak na ich stroje zareagowali jubilaci? Na to pytanie odpowiedzieli naszej dziennikarce, Karolinie Kalatzi.

  Kayah została mamą w 1998 roku. Wtedy była już cenioną artystką, która święciła triumfy na polskiej scenie muzycznej. Kiedy na świat przyszedł jej syn, musiała jednak przyznać przed samą sobą, że rzeczywistość ją przerasta. Po tym, jak głośno powiedziała, że zmagała się z depresją poporodową, poczuła, że takich kobiet jak ona jest więcej. One także uświadomiły sobie, że trudne chwile mogą dotknąć każdego, a proszenie o pomoc nie jest powodem do wstydu.

  Mariusz Szczygieł, Kayah, Bartosz Bielenia, Magdalena Boczarska i Katarzyna Zielińska to ambasadorzy akcji "Żonkile" 2021, która organizowana jest przez Muzeum POLIN. Celem tej inicjatywy jest upamiętnienie 78. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim. - W tym roku zdecydowaliśmy się na akcję tematyczną poświęconą także pamięci kobiet, które walczyły w zrywie – tłumaczy koordynatorka projektu, Zofia Bojańczyk.

  Krzysztof Krawczyk od kilku tygodni walczył z koronawirusem. Niedawno opuścił szpital. Niestety, 5 kwietnia manager muzyka przekazał informację o jego śmierci. Wokalista zmarł po tym, jak zasłabł i wrócił do placówki. Gwiazdy przesyłają kondolencje najbliższym piosenkarza i żegnają go, dzieląc się osobistymi wspomnieniami.

  Jesienią zeszłego roku odbyła się premiera drugiej płyty zespołu Pectus zawierającej duety z polskimi piosenkarkami. Tym razem gwizdy zaśpiewały nieznane dotąd teksty Wojciecha Młynarskiego. W projekcie wzięła udział Kayah, która jako jedyna wokalistka wystąpiła w obu wydawnictwach. W programie muzycy opowiedzieli o pracy nad utworem „Przejazdem” i towarzyszącym mu teledyskiem, którego premiera odbyła się w czasie kwarantanny.

  Women's Voices jest to projekt koncertowy, który ma na celu udowodnić, że kobiece głosy mają moc. Na jednej scenie wystąpiły takie gwiazdy jak: Kayah, Ania Rusowicz, Monika Brodka, Paulina Przybysz czy Daria Zawiałow. Jak kobiety są traktowane w show-biznesie? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Już jutro na rynku muzycznym pojawi się wyjątkowa płyta „Dobrze, że jesteś”, powstała na kanwie niedokończonych utworów Zbigniewa Wodeckiego. W Dzień Dobry TVN mieliśmy przyjemność pokazać fragment teledysku do piosenki, która zapowiada ten album. Utwór nosi tytuł "Chwytaj dzień". Zobaczcie!

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Kayah i Grzegorza Hyżego. Artyści nagrali piosenkę, która promuje film "Podatek od miłości". Jest to pierwsza współpraca artystów. Na pomysł nagrania wspólnej piosenki wpadła Kayah. Jak im się razem współpracowało?

  Na naszej sylwestrowej scenie na placu Bankowym w Warszawie - Kayah z utworem "Po co". Już dziś wieczorem Warszawa będzie gościć największe gwiazdy polskiej muzyki, a wśród nich: Bajm, Kayah, Agnieszka Chylińska, Bracia, Ira, Blue Cafe, Kombii, Pectus, Grzegorz Hyży, Perfect, Kasia Kowalska, Ewelina Lisowska, Sound’N’Grace, Cleo, Mateusz Ziółko i Future Folk. Na sylwestrowej scenie wystąpi również jamajski artysta OMI, twórca światowego hitu „Cheerleader”. Goście na placu Bankowym oraz widzowie TVN i serwisu player będą świętować tę wyjątkową noc pod hasłem „Warszawa – Stolica Sylwestra 2017”. ZAPRASZAMY!