życzenia na dzień matki

  życzenia na dzień matki

  Prezent z okazji Dnia Matki można wręczyć na wiele sposobów, chociażby za pośrednictwem kuriera Dzień Dobry TVN. Damian Michałowski wybrał się do Chotyńca w województwie podkarpackim, by zaskoczyć Marię Ficek nieprzeciętnym upominkiem od córki. Jak wyglądało to niezwykłe spotkanie?

  26 maja to szczególna data. Właśnie tego dnia swoje święto obchodzą niesamowite kobiety, czyli mamy, które dla swoich dzieci są w stanie zrobić wszystko. Z tej okazji prowadzący Dzień Dobry TVN - Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik - złożyli im wyjątkowe życzenia. Co powiedzieli w programie?

  Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami, dlatego zapytaliśmy prowadzących Dzień Dobry TVN o wyjątkowe wspomnienia związane z tym świętem. Na pierwszy ogień poszła Agnieszka Woźniak-Starak.

  Dzień Matki to szczególna chwila. Moment, w którym jako dzieci możemy podziękować za wszystko, co nasze Mamy dla nas robią. Czy to święto może być jeszcze bardziej wyjątkowe? Zdecydowanie dzieje się tak wtedy, kiedy kobieta sama zostaje mamą. Przemyśleniami na temat macierzyństwa gwiazdy dzielą się z fanami w mediach społecznościowych.

  Dzień Matki to jedno z najpiękniejszych świąt, jakie możemy celebrować. 26 maja to ważna data w naszym kalendarzu. Jednak data obchodów Dnia Matki zależy od kraju, w którym jest świętowany - w Polsce z tej okazji mamy otrzymują od dzieci własnoręcznie wykonane laurki, prezenty, kwiaty, słodycze i różne upominki.

  Dzień Matki obchodzimy 26 maja. Wiele osób czuje, że złożenie naprawdę pięknych życzeń to prawdziwe wyzwanie. Jak w kilku słowach pomieścić tyle uczuć, wdzięczności i miłości? Tego dnia naprawdę warto zadbać o mamy i o to, aby poczuły się doceniane i kochane. Zobacz, jakie prezenty warto kupić oraz wybierz najpiękniejsze życzenia dla mamy.

  Z okazji Dnia Matki dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o to, dlaczego ich mamy są wyjątkowe. Jakie odpowiedzi usłyszała od Natalii Siwiec, Mai Sablewskiej i Darii Widawskiej? Jaki kontakt ze swoją mamą ma Małgorzata Rozenek, a jaki z przyszłą teściową?

  Życzymy Wam wielu uśmiechów, duuużo szczęścia, jeszcze więcej zdrowia oraz sporo cierpliwości do pociech ;) Abyście otrzymywały wyrazy wdzięczności za swoje dobre serca nie tylko od święta, ale 365 dni w roku! Przytulamy Was wszystkie! :)

  Co podarować mamie z okazji jej święta? Kwiaty, laurkę, czy mały praktyczny upominek? W Dzień Dobry TVN Anna Nowak-Ibisz pokazała gadżety, które idealnie nadawałyby się na prezent z okazji Dnia Matki. A może Wy macie jakieś pomysły? :)