malwina wędzikowska

    malwina wędzikowska

    Malwina Wędzikowska od jakiegoś czasu zamieszcza w mediach społecznościowych nagrania z ćwiczeniami, które przygotowuje wspólnie ze swoim trenerem Dawidem. W ten sposób pragnie zachęcić obserwatorów do aktywności fizycznej, która nie tylko zbawiennie wpływa na naszą sylwetkę, ale także i na samopoczucie. W Dzień Dobry TVN para pokazała kilka prostych ćwiczeń, które każdy z was może wykonać w domowym zaciszu.

    Kolorowe męskie skarpety można zastosować do wielu stylizacji. Malwina Wędzikowska zdradziła, że dobrze dobrane skarpety mogą być kwintesencją całej stylizacji. Czego unikać w komponowaniu stylizacji, by nie wyglądać infantylnie?

    Początek roku jest tradycyjnie sezonem studniówek. Co założyć, by wyglądać modnie i elegancko? W Dzień Dobry TVN stylistka Malwina Wędzikowska radzi, by nie przesadzać z dodatkami i pokazuje, jak połączyć tiul z futerkiem.

    Malwina Wędzikowska, zbieżność nazwisk nieprzypadkowa, rozbieżność ortograficzna zamierzona (???), pokazała, jak mężczyzna powinien wyglądać na plaży. Czy slipy, czy szorty? Wydepilowana klata czy mechata? Intensywne kolory czy raczej stonowane? Przed studiem Dzień Dobry TVN, w drodze do pracy, zatrzymało się kilkanaście pań … :)