"Odwilż" - nowy serial kryminalny w TVN. Kiedy premiera?

Serial "Odwilż"
"Odwilż" - nowy serial kryminalny w TVN. Kiedy premiera?
Źródło: Warner Bros. Discovery
Mamy doskonałą wiadomość dla fanów tajemnic i wciągających historii kryminalnych. W wiosennej ramówce TVN znalazł się serial "Odwilż", wyprodukowany dla HBO Europe. O czym opowiada produkcja? Kiedy będzie można oglądać ją na antenie TVN?

Ramówka TVN na wiosnę 2024

Źródło: TVN
Gwiazdy TVN w nowej oprawie
Gwiazdy TVN w nowej oprawie
TVN nowa oprawa
TVN nowa oprawa
"Czas na show. Drag me out" -nowy program. Zwiastun
"Czas na show. Drag me out" -nowy program. Zwiastun
"Masterchef Nastolatki". Zwiastun
"Masterchef Nastolatki". Zwiastun
"The Traitors. Zdrajcy" - nowy program. Zwiastun
"The Traitors. Zdrajcy" - nowy program. Zwiastun
"Mam Talent!"- nowy sezon. Zwiastun musicalowy
"Mam Talent!"- nowy sezon. Zwiastun musicalowy
"Kuchenne rewolucje" -nowy sezon. Zwiastun
"Kuchenne rewolucje" -nowy sezon. Zwiastun
"Odwilż" - nowy serial. Zwiastun
"Odwilż" - nowy serial. Zwiastun
"Niezwykle Stany Prokopa"- nowy sezon. Zwiastun
"Niezwykle Stany Prokopa"- nowy sezon. Zwiastun

"Odwilż" to doskonale przyjęty przez widzów HBO Max serial kryminalny, opowiadający o policjantce, która nie może pogodzić się z okolicznościami śmierci swojego męża. Widzowie obserwują jej obsesyjne zatracanie się w śledztwie, w którym nic nie jest takie, jakie się wydaje.

"Odwilż" - o czym jest serial?

"Odwilż" to już kolejna oryginalna produkcja HBO Europe zrealizowana w Polsce. Ten liczący 6 odcinków, kryminalny dramat obyczajowy opowiada historię morderstwa, które wstrząsnęło lokalną społecznością Szczecina. Śledztwo prowadzone przez młodą policjantkę prowadzi do sprawy sprzed lat i mrocznych zakamarków miasta.

Na przełomie zimy i wiosny, spod pękającego lodu, na powierzchnię wypływa ciało młodej kobiety. Kim była, dlaczego zginęła, kogo po sobie zostawiła? Czy ci, którzy ją dziś opłakują, znali ją naprawdę? Te pytania oraz poszukiwanie na nie odpowiedzi będą dla głównej bohaterki mocnym, choć początkowo nieuświadomionym impulsem do konfrontacji z własną sytuacją: samotnej matki, odtwarzającej rolę perfekcyjnej policjantki, a przede wszystkim – człowieka w momencie kryzysu.

Serial "Odwilż" - twórcy i aktorzy

Za produkcję serialu odpowiadają: Bogumił Lipski – producent, Izabela Łopuch – producent nadzorujący, Johnathan Young – producent nadzorujący oraz Antony Root – producent nadzorujący HBO Europe. Producentem wykonawczym jest Andrzej Besztak - Magnolia Films. Zdjęcia do serialu zostały w większości zrealizowane w Szczecinie.

W rolach głównych wystąpili Katarzyna Wajda, Bartłomiej Kotshedoff, Sebastian Fabijański, Bogusław Linda, Andrzej Grabowski, Cezary Łukaszewicz.

W serialu podziwiać można także: Małgorzatę Gorol, Monikę Krzywkowską, Piotra Żurawskiego, Eryka Lubosa czy Ewę Skibińską.

"Odwilż" na wiosnę 2024 w TVN - kiedy premiera?

Serial "Odwilż" jest jednym z hitów tegorocznej wiosennej ramówki TVN. Jego pierwszy odcinek będzie można obejrzeć już 4 marca 2024 roku o godzinie 21:35 na antenie telewizji TVN. Kolejne odcinki emitowane będą w tygodniowych odstępach.

Serial już niedługo doczeka się też kolejnego sezonu, który swoją premierę będzie miał jeszcze w tym roku. W głównej roli ponownie wystąpi Katarzyna Wajda. Za produkcję drugiej serii odpowiadać będą Bogumił Lipski – producent, a także Johnathan Young – producent nadzorujący HBO Max. Producentem wykonawczym będzie natomiast firma Magnolia Films.

Na razie jednak gorąco zachęcamy do oglądania pierwszego sezonu "Odwilży" na antenie TVN od 4 marca 2024. Z pewnością wciągnie was bez reszty na wiele wieczorów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Regina Łukasiewicz

Źródło: materiały prasowe

Źródło zdjęcia głównego: Warner Bros. Discovery

podziel się:

Pozostałe wiadomości