Jak podróżuje Agnieszka Chylińska? Ulubiony kierunek gwiazdy wielu zaskoczy

Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska nie należy do gwiazd, które wylewnie opowiadają o życiu prywatnym w mediach. Zdarza się jednak, że piosenkarka podzieli się przemyśleniami lub zdjęciami z domowego archiwum. Tym razem postanowiła powrócić do wspomnień z dzieciństwa.

Agnieszka Chylińska na zdjęciu sprzed lat

Piosenkarka od lat 90. ubiegłego wieku wciąż pozostaje jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiej estrady. Fani Agnieszki Chylińskiej cenią nie tylko jej twórczość, ale również wyjątkowe poczucie humoru i bezkompromisowe podejście do wielu spraw, którym zaskarbiła sobie ich serca.

Mimo że gwiazda jakiś czas temu przeszła radykalną metamorfozę, równocześnie odświeżając brzmienie swojej muzyki, wciąż pozostaje niepokorną artystką, która podąża własnymi ścieżkami. Na co dzień jest aktywna na Instagramie, gdzie zgromadziła liczne grono zaangażowanych fanów śledzących jej poczynania.

Na profilu Agnieszki Chylińskiej na próżno jednak szukać zdjęć z wakacji wykonanych przy hotelowym basenie. Piosenkarka wyjaśniła, dlaczego nie lubi publikowania tego typu fotografii w sieci i zdradziła, o jakiej podróży marzyła, będąc dzieckiem.

Agnieszka Chylińska o wymarzonych wakacjach

Gwiazda wyznała, że nie lubi podróżować w blasku fleszy, dlatego regularnie odrzuca propozycje wyjazdów, które musiałaby relacjonować w sieci. Zaznaczyła również, że na urlopie najbardziej lubi wtopić się w tłum.

Uciekałam sobie na chwilę, by być jedną z wielu turystek bez mejkapu, szara, zwyczajna, ciekawa świata jak inni.

Choć obecnie wiele gwiazd decyduje się na wakacje na tropikalnych plażach, Agnieszka pozostaje wierna destynacji, którą pokochała jako 7-letnia dziewczynka.

Wiem, że może rozczaruję, ale jestem zakochana w Wielkiej Brytanii. Zaczęło się od marzeń 7-letniej dziewczynki, by odwiedzić kiedyś kraj tych wszystkich mistrzów angielskiej piłki nożnej, a potem serial Robin Hood, gdzie jak trzy czwarte dziewczynek w Polsce kochałam się w głównym bohaterze i marzyłam, by zająć miejsce Marion u jego boku. Spełniłam to marzenie już jako dorosła dziewczyna

- napisała w poście.

Agnieszka pochwaliła się zdjęciem z jednego z takich wyjazdów. Jak sama przyznała, wówczas nie spodziewała się, że czeka ją zawrotna kariera.

To zdjęcie z jednego z moich wypadów. Nie wiedziałam jeszcze wtedy, jak bardzo zmieni się moje życie zawodowe i jakiego tempa nabierze. Na kolejne wakacje pozwoliłam sobie dopiero 15 lat później...

Zdjęcie ciemnowłosej gwiazdy ubranej w luźną bluzę i szerokie spodnie natychmiast wzbudziło zachwyt jej fanów, którzy komplementowali naturalność Agnieszki i jej zdrowe podejście do życia.

Zobacz także:

Dorota Szelągowska pierwszy raz po rozstaniu z mężem. "Powiem to ten jeden raz"

Różne oblicza Agaty Młynarskiej. Jak dziennikarka zmieniła się na przestrzeni lat? "Z wiekiem coraz ładniejsza"

Tomasz Kot był w seminarium duchownym, dziś jego talent aktorski docenia świat. "Załatwił nas w amerykańskim stylu"

Zobacz wideo: Agnieszka Chylińska w salonie dźwięku

Autor: Adam Barabasz

podziel się:

Pozostałe wiadomości