Gwiazdy

Agnieszka Chylińska na zdjęciu sprzed 20 lat. "Wiele razy zaczynałam wszystko od początku"

Agnieszka Chylińska

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Agnieszka Chylińska na zdjęciu sprzed 20 lat. "Wiele razy zaczynałam wszystko od początku"

Agnieszka Chylińska

Bartosz Krupa/East News

Agnieszka Chylińska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie sprzed 20 lat. To, co chwyciło fanów za serce to jednak szczery opis dodany do fotografii. Gwiazda podzieliła się osobistymi przemyśleniami i przyznała, że wiele razy w życiu wszystko zaczynała od początku. Jedną z takich chwil uwieczniła na archiwalnej fotografii zamieszczonej w sieci. Co się wtedy stało?

Agnieszka Chylińska – życie artystki

Agnieszka Chylińska bardzo szybko wkroczyła w dorosły świat show-biznesu. Jako młoda wokalistka stanęła na wielkich scenach i śpiewała dla licznie zgromadzonej pod nimi publiki. Gwiazda, która obecnie ma na swoim koncie wiele nagród, kilka albumów muzycznych, a przede wszystkim masę doświadczeń, niejednokrotnie wspominała, że początki nie były łatwe

Jako wschodząca gwiazda, stawiająca pierwsze kroki w branży muzycznej nie była świadoma wielu rzeczy. Niestety młodzieńcza naiwność niejednokrotnie była wykorzystywana przez otoczenie, a także przekładała się na wielkie rozczarowania. Dziś Agnieszka jako dojrzała kobieta, mama trójki dzieci i doświadczona artystka zupełnie inaczej postrzega życie. Gwiazda z dystansem potrafi spojrzeć w przeszłość i świadomie mówić o błędach i rozczarowaniach, jakich doznała przez wszystkie lata. Najlepszym tego przykładem jest ostatni post zamieszczony w mediach społecznościowych. Agnieszka na Instagramie opublikowała archiwalne zdjęcie, a także oparzyła je obszernym wpisem, w którym opisuje trudne życiowe momenty.

Wiele razy zaczynałam wszystko od początku. Wolałam biec przed siebie, budować nowe relacje, zdobywać nowe szczyty. Z czasem wszystko robiło się przykre i ołowiane. Im więcej pracowałam, tym bardziej uważałam, że robię za mało. Im bardziej angażowałam się w relację typu przyjaźń, tym bardziej dostawałam po nosie (...)

- czytamy. 

W dalszej części gwiazda zdradziła, że mimo wielu zawodów i przykrości nie przestała wierzyć w ludzi. Wciąż ma nadzieję, że istnieją osoby o dobrych sercach.

- A jednak pomimo tylu zawodów ludźmi, których spotkałam i tylu ran, którymi mnie niektórzy z nich uraczyli, nigdy nie przestałam wierzyć w drugiego człowieka. Żadne niepowodzenie czy w życiu zawodowym, czy osobistym nie zabrało mi wiary w ludzi. Tu na zdjęciu sprzed 20 lat siedzę na pierwszych meblach w wynajmowanym mieszkaniu, gdzie postanowiłam znowu zacząć wszystko od nowa. Ten sam zapał, ta sama energia jakby nie było smutnego wczoraj a w tle piosenka mojej Ukochanej Ireny Santor... "Każda miłość jest pierwsza, najgorętsza, najszczersza..."  - dodała. 

Fani komentują wpis Agnieszki Chylińskiej

Pod nowym postem gwiazdy pojawiło się wiele komentarzy. Fani jednogłośnie przyznali, że słowa Agnieszki napisane są w punkt, bo jak wiadomo, życie każdego dnia stawia przed nami nowe wyzwania, wystawia na próbę, a także zsyła ludzi, którzy nie zawsze mają dobre intencje. Grunt to się nie poddawać i wytrwale walczyć o szczęście i życiową harmonię.

  • Aga u ciebie tyle zmian było, że nie nadążam. Fajna kobitka jesteś, podziwiam cię, życzę samych sukcesów zawodowych, aczkolwiek w tych czasach jest to ekstremalnie trudne, no i życiowych. Pogodzić karierę z wychowywaniem 3 dzieci wielki szacun.
  • Jak zawsze w punkt. Dziękuję za te słowa.
  • Pięknie napisane. Uwielbiam za tą szczerość, normalność i bycie człowiekiem co naprawdę niewielu potrafi okazywać.

- napisali fani. 

Agnieszka Chylińska napisała nową książkę dla dzieci

Zobacz także:

Agnieszka Chylińska o rozstaniu z O.N.A. "Manifest sfrustrowanej byłej wokalistki"

Niebieskie serduszko dla dzieci z autyzmem. Agnieszka Chylińska okazuje wsparcie

Agnieszka Chylińska pokazała pismo z policji. "Oszustom i złodziejom nigdy nie będziemy odpuszczać"

Co sądzisz o tym artykule?
51
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0