Gwiazdy

Agnieszka Chylińska pokazała pismo z policji. "Oszustom i złodziejom nigdy nie będziemy odpuszczać"

Agnieszka Chylińska

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Agnieszka Chylińska pokazała pismo z policji. "Oszustom i złodziejom nigdy nie będziemy odpuszczać"

Agnieszka Chylińska

Bartosz Krupa/East News

Agnieszka Chylińska padła w ostatnim czasie ofiarą oszustw internetowych. Artystka postanowiła nie odpuszczać i zajęła się sprawą. Po czym po interwencji policji, zrelacjonowała w sieci, na jakim etapie toczy się postępowanie. - Każdorazowe ujawnianie jakiejkolwiek kradzieży naszej ciężkiej pracy i wizerunku będzie się kończyło zgłoszeniem na Policję - zapowiedzieli pracownicy Top Management. 

Agnieszka Chylińska zgłosiła oszustów na policję

Na początku lutego tego roku, Agnieszka Chylińska poinformowała swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych, że została ofiarą oszustów internetowych. Sprawcy podszywający się pod artystkę, próbowali zmanipulować i wyłudzić pieniądze od jej fanów. 

Gwiazda szybko zareagowała, a jej menedżerski team zaapelował na Instagramie, zamieszczając stosowne oświadczenie:

- Nie tolerujemy oszustów i złodziei i za każdym razem będziemy natychmiast informować służby o każdym przypadku. Ostrzegamy Was po raz kolejny – nie bądźcie łatwowierni i nie dajcie się okradać – złodzieje wyłudzają także przez Internet Wasze dane osobiste i finansowe! Dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali nam szczegółowe informacje o fałszywych „live’ach” i fałszywych reklamach. Wszystko, z wielką skrupulatnością przejęła Policja - informowano wówczas. 

Agnieszka Chylińska informuje o policyjnym dochodzeniu

W piątek 12 marca pojawił się kolejny post, tym razem na koncie Top Managementu na Facebooku, firmy która zajmuje się sprawami zawodowymi Agnieszki. Pokazano tym samym, że zgłoszenie oszustwa zostało przyjęte i policja wszczęła postępowanie w tej sprawie.

- Pamiętajcie, oszustom i złodziejom nigdy nie będziemy odpuszczać! Działamy także w Waszej sprawie, aby nie oszukiwano Was, nie wyłudzano Waszych pieniędzy etc. Wyłącznie konsekwencja: każdorazowe ujawnianie jakiejkolwiek kradzieży naszej ciężkiej pracy i wizerunku Agnieszka Chylińska będzie się kończyło zgłoszeniem na Policję, do Prokuratury oraz w Sądzie - czytamy. 

Zobacz też:

Zobacz wideo: Agnieszka Chylińska: Cieszę się, że tak to sobie w życiu wymyśliłam, że będę śpiewała

Co sądzisz o tym artykule?
80
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0