pismo

  pismo

  Agnieszka Chylińska padła w ostatnim czasie ofiarą oszustw internetowych. Artystka postanowiła nie odpuszczać i zajęła się sprawą. Po czym po interwencji policji, zrelacjonowała w sieci, na jakim etapie toczy się postępowanie. - Każdorazowe ujawnianie jakiejkolwiek kradzieży naszej ciężkiej pracy i wizerunku będzie się kończyło zgłoszeniem na Policję - zapowiedzieli pracownicy Top Management.

  Gość Dzień Dobry TVN Grzegorz Barasiński jest najbardziej znanym w Polsce kaligrafem. Potrafi zamieniać litery w dzieła sztuki. Jak się zaczęła jego przygoda z kaligrafią? Jaki jest jego ulubiony krój pisma? Jakie zalety ma kaligrafia? Pan Grzegorz pokazał w studiu próbkę swoich umiejętności.

  Katarzyna Grabarczyk do godz. 15 jest zwykłą urzędniczką. Po pracy przemienia się w detektywa od fałszerstw. Jak zaczęła się jej pasja związana z odręcznym pismem? O arkanach swojego niezwykłego hobby opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  Typograf, twórca trzeciej najchętniej ściąganej czcionki w serwisach internetowych Łukasz Dziedzic pozwolił zajrzeć widzom Dzień Dobry TVN do swojego pisanego królestwa. Pokazał nam, jak wygląda proces projektowania liter. Ile czasu mu to zajmuje? Jak długo trwał najdłuższy proces realizacji? Dlaczego w ogóle zajął się projektowaniem liter, przed czym uciekał?

  Zajmował się najgłośniejszymi sprawami ostatnich lat. Pracował przy śledztwie w sprawie małej Madzi z Sosnowca, czy Szymona z Będzina. Próbował stworzyć portret psychologiczny m.in. seryjnego mordercy i pedofila Mariusza Trynkiewicza. W Dzień Dobry TVN gościliśmy znanego grafologa Artura Wójtowicza. Kto - oprócz sądu i policji - prosi go o pomoc? Co można określić, analizując pismo? Jak pisze introwertyk, a jak ekstrawertyk? Kogo charakteryzują duże litery?

  Prowadzący Dzień Dobry TVN Ania Kalczyńska i Robert Kanteriet oddali się w ręce grafologa Artura Wójtowicza, a w zasadzie oddali mu kartki z próbkami swojego pisma. Co z nich wyczytał o Ani i Robercie? Dlaczego każda kobieta jest jak żubrzyca? Czy na podstawie pisma można powiedzieć, że osoba jest lewo- lub praworęczna?