piosenkarka

  Nie milkną echa wywiadu udzielonego w ostatnim tygodniu września przez Hailey Bieber. Modelka postanowiła raz na zawsze uciąć spekulacje dotyczące jej rzekomego udziału w rozbiciu związku obecnego męża i Seleny Gomez.

  Wszystkie oczy skierowane były w kierunku Cher, kiedy pojawiła się na pokazie mody Balmain. Gwiazda wyszła na wybieg w roli modelki, w ramach paryskiego Tygodnia Mody.

  Kiedy zobaczymy ją na scenie?

  Maja Hyży opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z randki. Romantyczny kadr natychmiast wzbudził zainteresowanie fanów. Wielu internautów doszło do wniosku, że w życiu osobistym artystki zaszły istotne zmiany. W sieci rozgorzała dyskusja na ten temat.

  Singiel promuje płytę młodej wokalistki.

  Koniecznie sprawdźcie jej repertuar.

  To powrót do góralskich korzeni, ale i nowoczesne brzmienie.

  Francuska piosenkarka opowiedziała nie tylko o zawodowych projektach, ale także o babci, która była Polką.

  Media społecznościowe dają młodym muzykom możliwość wybicia się, o jakiej nie śnili artyści poprzednich pokoleń. Doskonałym dowodem na to jest Jax, której przepustką do sławy był TikTok. O tym, jak udało jej się zdobyć niemal 12 milionów (!) fanów, opowiedziała w rozmowie z Sandrą Hajduk.

  Jennifer Lopez to gwiazda, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Artystka od lat zachwyca fanów z całego świata nieprzeciętnym wokalem, umiejętnościami aktorskimi, jak również wyszukanymi stylizacjami. Na jakie ubrania i dodatki stawia współczesna ikona mody?

  Aktorka spełniła jedno z największych marzeń, nagrywając swój pierwszy singiel.

  Miłośnicy nieprzeciętnego talentu Sary James z niecierpliwością oczekiwali na tę wiadomość. Czternastolatka zakwalifikowała się do finału amerykańskiego "Mam Talent!". W Dzień Dobry TVN o zapadającym w pamięć występie i wyjątkowym potencjale młodej gwiazdy opowiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

  Lourdes Leon wkracza na scenę pod pseudonimem Lolahol z piosenką "Lock&Key".

  Aktorka miała 49 lat.

  Daria Zawiałow jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Gwiazda ma na swoim koncie trzy albumy i współpracę z topowymi artystami. Organizatorzy transy koncertowej artystki poinformowali w sieci, że po zakończeniu wydarzenia Daria planuje roczną przerwę w karierze.

  Decyzja jest prawomocna.

  Reporterzy "Uwagi! TVN" odsłaniają kulisy sławy jednej z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia.

  Maja Hyży jest dumną mamą czwórki dzieci. Artystka chętnie dzieli się z fanami wybranymi szczegółami z życia prywatnego, dlatego na jej instagramowym profilu nie brakuje postów związanych z rodzicielstwem.

  Demi Lovato w rozmowie z z aktorką i prezenterką telewizyjną Tamarą Dhią poruszyła problem osób niebinarnych. Przyznała także, że na nowo czuje się kobietą i swoją płeć tak właśnie określa, stosując zaimki "ona, jej".

  Miłośnicy nieprzeciętnego talentu Nataszy Urbańskiej nie mogą narzekać na nudę. Artystka dopiero co zachwycała swoim głosem widzów programu "Mask Singer", teraz przygotowuje się do Top of the Top Sopot Festival 2022. Na deskach Opery Leśnej gwiazda zaprezentuje swój nowy utwór i zawalczy o prestiżową statuetkę Bursztynowego Słowika. Wokalistka zgodziła się premierowo wykonać "Let Me Lie" w Dzień Dobry Wakacje.

  Gwiazda kolejny raz zszokowała swoich obserwatorów.

  Muzycy w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską zdradzają, jak doszło do ich współpracy.

  Czy Melisa jest do niej podobna?

  Fani: "Zachowaj to dla swojego męża".

  Kim jest jej wybranek?

  Madonna nie przestaje szokować. Tym razem wzbudziła liczne kontrowersje w trakcie koncertu w Nowym Jorku z okazji Miesiąca Dumy. Podczas występu zaczęła całować się z inną wokalistką. W sieci zawrzało.

  Andrzej Sikorowski od lat uwodzi publiczność talentem oraz muzyką. W dniu swojego 50. jubileuszu, wraz z córką Mają, która od 2005 r. towarzyszy mu na scenie, opowiedzieli w Dzień Dobry Wakacje o współpracy.

  Piosenkarka postanowiła pozytywnie nastroić widzów Dzień Dobry TVN na lato.

  Artystka o swoim wyjątkowym jubileuszu opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

  Billie Eilish to uznana piosenkarka i autorka tekstów. Artystka ma zaledwie 20 lat, a już może poszczycić się wieloma sukcesami. Nie oznacza to jednak, że w jej życiu nie ma miejsca na troski.