Gwiazdy

  Gwiazdy

  Doskonała reedycja albumu Urszuli "Dziś już wiem" to gratka dla wszystkich fanów artystki. Już dziś wiemy, że za krążek dostała Złotą Płytę. Album zawiera nie tylko świetne utwory z podstawowej wersji płyty ale także teledyski artystki od początku jej kariery w latach 80- tych do chwili obecnej. Reedycja powstała dzięki fanom Urszuli, którzy pomogli znalezieniu archiwalnych materiałów.

  10 listopada 2010 roku, w Sali Kongresowej w Warszawie, polska publiczność będzie miała okazję zobaczyć na żywo jedyny w Polsce koncert Jona Lorda jednego z najwybitniejszych na świecie klawiszowców, wirtuoza organów i kompozytora legendarnej muzyki zespołu Deep Purple - któremu towarzyszyć będą soliści Kasia Łaska i Steve Balsamo oraz Orkiestra Symfoniczna im. K. Namysłowskiego z Zamościa pod dyr. Tadeusza Wicherka.

  Choć nie dostał się do ścisłego finału programu "Mam Talent", z wielką klasą udowodnił, że ma talent. Dmian Skoczyk, 14-latek, który pracuje nad swoim pierwszym singlem, wystąpił już po raz drugi na naszej scenie. Tym razem z utworem "Two Hearts" Phila Collinsa.

  Za nami kolejny odcinek "Top Model. Zostań modelką" i następna eliminacja kandydatek do tytułu najlepszej modelki. Tym razem z programem pożegnała się Emilia Pietras, studentka ASP i mama 14-miesięcznej Lilianny. Modelling to jej pasja. Jak potoczy się jej dalsza kariera? Czy program zmienił w niej nastawienie do świata mody? Zapytaliśmy ją o to w programie Dzień Dobry TVN. Naszym gościem był też juror programu, dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska.

  Co wydarzyło się w życiu znanych i lubianych? O polskim show-biznesie rozmawiamy z dziennikarka Agnieszka Jastrzębska.

  Zespół Vespa wykonał na scenie Dzień Dobry TVN utwór "To tyle dziś kosztuje" z najnowszej płyty "Starsi Grubsi Bogatsi".

  Od 1 stycznia 2011 roku zdrożeją operacje plastyczne w Polsce. Zostaną one obciążone 23 proc. stawką VAT. Ile kosztuje poprawianie urody? Które z polskich gwiazd poddały się już operacjom plastycznym? Naszym gościem była dziennikarka Agnieszka Jastrzębska.

  Aleksandra Nieśpielak, aktorka filmowa i teatralna, postanowiła sprawdzić się na muzycznej scenie. Na rynek trafiła właśnie jej debiutancka płyta "Dzień Dobry, Dniu". Dziś zaśpiewała dla Was tę piosenkę na naszej scenie.

  W Dzień Dobry TVN gościmy zespół "Me Myself and I", którzy dostali się do ścisłego finału 3. edycji programu "Mam talent". Jak oceniacie ich występ w Dzień Dobry TVN?

  Dziś gościliśmy w naszym studiu Magdę Steczkowską, która w tym wyjątkowym dniu zaśpiewała dla nas piosenkę pt.: „Tam gdzie Ty” ze swojej ostatniej płyty „Cuda”. Akompaniował jej Kamil Barański.

  Jesteśmy już na półmetku w rywalizacji o kryształową kulę 12. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Po wczorajszym odcinku, na parkiecie pozostało już tylko 6 z 14 par. Kto zdobył najwięcej punktów jurorskich? Który duet oczarował widzów? Dla kogo dziewiąty odcinek okazał się pechowym? W Dzień Dobry TVN gościliśmy jurorkę Beatę Tyszkiewicz oraz parę, która minionej niedzieli musiała pożegnać się z programem.

  Dziś w Dzień Dobry TVN gościliśmy Edytę Górniak. Piosenkarka jest ostatnio niezwykle zapracowana, ale na szczęście znalazła dla nas chwilę i zgodziła się opowiedzieć o swoich planach na najbliższą przyszłość. Przekonaj się, jak taniec zmienił Edytę Górniak.

  Człowiek teatru, jeden z najpopularniejszych aktorów w naszym kraju, zdecydował się po raz pierwszy opowiedzieć o swoim życiu otwarcie, bez tajemnic i mitów. Niczego nie ubarwiając, ale i nie dobierając ostrożnych słów do oceny rzeczywistości wokół siebie. Od podłego dzieciństwa w biedzie, poprzez trudne dojrzewanie i próby spełnienia artystycznych marzeń, aż po dorosłość, często w ukryciu i niedopowiedzeniu. „Wyjście z cienia” to historia ciekawego człowieka.

  Dziś w Dzień Dobry TVN mogliście zobaczyć wyjątkowy wywiad, którego Annie Wendzikowskiej udzieliła aktorka Kheira Knightley.

  Film "Skrzydlate świnie" pokazuje, że nie taki straszny kibic, jak go malują. Subkultura kibiców ukazana jest w nim od zupełnie innej strony innej strony niż w telewizji, która relacjonuje głównie burdy i chuligańskie wybryki. O filmie porozmawialiśmy z aktorami Olgą Bołądź i Pawłem Małaszyński.

  Od 20 października dostępna jest w sieci EMPIK nowa płyta Grzegorza Turnaua "Fabryka klamek". A w Dzień Dobry TVN mogliście dziś usłyszeć na żywo piosenkę „Międzygwiezdni”.

  Ewa Wojciechowska i Agnieszka Jastrzębska, jak co piątek, podsumowują miniony tydzień. Opowiedzą w Dzień Dobry TVN o modowych masakrach i ekstazach. Zobaczymy najlepszą i najgorszą stylizację. Gościem Ewy i Agnieszki jest Joanna Horodyńska.

  Wśród pięćdziesięciu najsilniejszych marek w Polsce jest piosenkarka Maryla Rodowicz. Królowa polskiej piosenki zajęła 19. miejsce - tak wynika z badań BrandAsset Valuator. Polacy uznali ją za "Markę-Autorytet". Piosenkarkę zaprosiliśmy do studia Dzień Dobry TVN.

  Telewizja TVN planuje emisję polskiej edycji show "X-Factor". Format będący muzyczną mutacją "Mam Talent" oraz następcą "Idola" ma pojawić się na antenie stacji wiosną 2011 roku.

  Stachursky na scenie muzycznej pojawił się w połowie lat dziewięćdziesiątych. Szczyt popularności osiągnął w 2000 roku przebojem "Typ niepokorny". Podbił polską scenę dence-popu. Dziś z sentymentem wraca do muzyki lat 80. i 90., czego dowodem jest płyta pod tytułem "Wspaniałe Polskie Przeboje".

  W minioną sobotę oglądaliśmy finał programu Mam Talent. W tej edycji największe wrażenie na widzach zrobiła 11-letnia Magda Welc. Wygrała tę edycję, zdobywając główną nagrodę, czyli 300 tysięcy złotych. Drugie miejsce zajął uwielbiany, szczególnie przez kobiety, Kamil Bednarek, który w raz z zespołem wystąpił dziś na scenie Dzień Dobry TVN z piosenką "Is this love".

  Anja Rubik - jedno z najgorętszych nazwisk świata mody, najsłynniejsza polska modelka, wymieniana wśród trzech najlepszych modelek na świecie, pojawi się w tegorocznej odsłonie kalendarza Pirelli. To już druga Polka, którą dostąpi tego zaszczytu. W 2009 roku, na łamach tej prestiżowej publikacji, mogliśmy podziwiać Małgorzatę Belę. Anja Rubik była gościem Dzień Dobry TVN.

  Twarz Euro 2012, najpopularniejsza polska piosenkarka, matka, żona, ikona. Mówi się o niej, że jest marka osobistą nr 1 w Polsce. 19 listopada ukazała się kolejna płyta Maryli Rodowicz pod wymownym tytułem "50". Wokalistka przygotowała w nowych aranżacjach utwory "Czekolada" czy "Czerwony autobus". Dziś w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała nam więcej o swojej najnowszej produkcji.

  8 listopada Piotr Rubik wraz z żoną Agatą, córką Helenką i teściami wrócili z miesięcznej trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Wyjazd do Stanów i sama trasa koncertowa była ogromnym przedsięwzięciem logistycznym. Ponad 40 osób z grupy Rubika przemieszczało się po Stanach i Kanadzie różnymi środkami transportu, najczęściej był to autobus. O swoich wrażeniach po tej eskapadzie opowiedzieli nam dzisiaj w studiu Dzień Dobry TVN.

  Piękny uśmiech, naturalny wdzięk, wspaniała figura, a do tego poczucie humoru i inteligencja - taka jest Maja Włoszczowska, mistrzyni olimpijska w kolarstwie górskim. Specjalnie dla DzieńDobry TVN Agnieszka Rylik przekonała się jaka na codzień jest Maja Włoszczowska.