Gwiazdy

  Gwiazdy

  Zobacz, kto był i jak się bawił na imprezie inaugurującej nowy sezon programu Dzień Dobry TVN. Dziennikarki Agnieszka Jastrzębska oraz Ewa Wojciechowska podsumowały imprezę i przyniosły do studia najciekawsze informacje dotyczące gwiazd.

  Nasza reporterka Agnieszka Jastrzębska próbowała dowiedzieć czegoś więcej o owianej tajemnicą trzynastej edycji Tańca z Gwiazdami?Czy dla Weroniki Marczuk występ w tanecznym show był trudną decyzją? Czy Bilguun Ariunbaatar jest tam dla żartu? Czy Michał Szpak zatańczy w sukience?

  Piątego września na antenę TVN rusza kolejny sezon „Rozmów w toku”. Ewa Drzyzga spotka się z ludźmi, których losy zadziwią widzów. Poznamy wstrząsające, zaskakujące i wzruszające historie. W Dzień Dobry Wakacje gościliśmy polską Oprah Winfrey Ewę Drzyzgę.

  Coraz popularniejsze staje się posiadanie osobistego trenera, nie tylko w świecie gwiazd. Naszymi gośćmi w studiu Dzień Dobry Wakacje byli Tomasz Brzózka, odpowiedzialny za ostatnią metamorfozę Soni Bohosiewicz oraz Piotr Rubik i jego osobisty trener Piotr Łukasik. Zobacz, jak z gwiazd wycisnąć siódme poty.

  Jak to się stało, że Jan Nowicki zaśpiewał wspólnie z Muńkiem Staszczykiem? Jak się poznali? Czy mają w planach wspólne występy albo inne projekty? O międzypokoleniowej przyjaźni i o tym, jak znaleźli się razem na jednej scenie, popularny aktor i znany wokalista opowiedzieli w studiu Dzień Dobry Wakacje.

  Muniek Staszczyk i Jan Nowicki wykonali na scenie Dzień Dobry Wakacje utwór „Ring dong”. Utwór ten pochodzi z solowej płyty Muńka, ale pomysł na wspólne wykonanie piosenki przyszedł już po ukazaniu się krążka. Do tej pory wspólnie zaśpiewali go tylko raz, na jednym z festiwali.

  W Dzień Dobry Wakacje poprosiliśmy Roberta Kozyrę o komentarz w sprawie nagłej śmierci wokalistki Amy Winehouse. Przybliżyliśmy życie artystki, jej wzloty, ale przede wszystkim upadki. Kim była i jakie wrażenie wywarła na Robercie Kozyrze podczas ich spotkania?

  Dlaczego warto biegać z Magdaleną Różczką ulicami Świnoujścia i dlaczego warto polecieć z Patrycją Kazadi do Los Angeles? Te sekrety wyjawiły same zainteresowane w ogniu pytań redaktor naczelnej portalu Plejada.pl Ewy Wojciechowskiej.

  Marta jest siostrą znanej modelki Joanny Krupy. Za namową starszej siostry postanowiła wyjść z cienia. Tylko w Dzień Dobry Wakacje zdradziła o czym marzyła jako dziecko oraz jakie ma plany na przyszłość. Modelka, piosenkarka, a może szef kuchni? Zobacz, jaki plan na życie ma piękna Marta Krupa.

  Staszek Karpiel-Bułecka jest wielkim fanem motoryzacji i oficjalnie wystąpi w XIII edycji "Tańca z Gwiazdami". Bartek Jędrzejak zapytał przystojnego górala, czy pamięta swój pierwszy samochód i czy już zaczął już treningi do tanecznego show? Czy kiedykolwiek wcześniej miał już przygodę z tańcem? I co by wybrał, gdyby musiał: kobiety czy samochody?

  Beata Kozidrak na scenie muzycznej jest obecna od ponad 30 lat i ciągle utrzymuje się na topie. Wierni fani od ośmiu lat czekają na jej płytę. Odwiedziliśmy Panią Beatę w studio nagrań, gdzie kończy pracę nad nowym krążkiem. Razem z nami mogliście się dowiedzieć dlaczego płyta mogła nie zostać ukończona i co będziemy mogli na niej usłyszeć?

  Na naszej scenie Staszek Soyka wykonał dla Was swój drugi singiel " Piosenkę Pasterską". Przy dźwiękach tego utworu żegnamy naszego redakcyjnego kolegę Pawła Piaseckiego, który odszedł od Nas 30 lipca 2011 roku po kilkumiesięcznej walce z chorobą. Paweł Piasecki był reporterem Dzień Dobry TVN od początku istnienia programu. Pawle, będzie nam Ciebie brakować!

  Redaktor naczelna portalu Plejada.pl Ewa Wojciechowska spotkała Annę Przybylską na planie zdjęciowym dla firmy Astor, której aktorka jest ambasadorką. Dlaczego nie widzieliśmy jej ostatnio w żadnej nowej produkcji? Czy pracuje nad nowym projektem i ile lat upłynęło od jej filmowego debiutu?

  Dwupłytowy album "Bez słów…" zawiera 13 premierowych piosenek zaśpiewanych przez nową wokalistkę Sarę Chmiel. Na drugim krążku znajduje się jedenaście największych hitów zespołu, zaśpiewanych przez najbardziej utalentowane solistki, które pojawiły się na castingu na wokalistkę Łez. W studiu dzień Dobry Wakacje zespół Łzy wykonał utwór pt. "Bo każdej nocy".

  Zespół Blue Cafe wystąpił na scenie Dzień Dobry Wakacje z nowym singlem "Noheo". Jak oceniacie ich występ?

  Pod koniec sierpnia na ekrany kin wchodzi najnowszy film kultowego reżysera Woody Allena "O północy w Paryżu". O filmie opowiedział nam w ekskluzywnym wywiadzie. Reporterce Dzień Dobry TVN Ani Wendzikowskiej zdradził, że kocha Paryż i, że gdyby nie mógł mieszkać w Nowym Jorku, to na pewno zamieszkałby w Paryżu.

  Finalistka programu X Factor rozpoczęła pracę nad swoją solową płytą. Nie wiadomo jeszcze, kiedy płyta się ukaże, ale wiemy, że nad całością pracy czuwa Tomek Szymuś. Na scenie Dzień Dobry Wakacje Ada Szulc zaprezentowała utwór do filmu "Big love". Jak oceniacie jej występ?

  Filip Chajzer, reporter Dzień Dobry Wakacje spotkał się pod Białymstokiem na planie serialu kryminalnego "Układ Warszawski" z reżyserem Łukaszem Jaworskim oraz aktorami grającymi w tej produkcji: Lesławem Żurkiem i Alanem Anderszem. O czym jest nowy serial TVN?

  Dziś gościliśmy w Dzień Dobry TVN zespół Bajm, który obchodzi trzydziestolecie! W naszym programie mogliście lepiej poznać cały jego skład, a także dowiedzieć się jakie mają plany na najbliższą przyszłość. Specjalnie dla nas Beata Kozidrak wraz ze swoim zespołem wykonała piosenkę "Zabierz mnie tam".

  Jan Peszek i Błażej Peszek wrócili z dwutygodniowej podróż do Chin. Podążali śladami legendarnego Bruce’a Lee. Odwiedzali miejsca związane z legendą wschodniej sztuki walki i spotykali się z ludźmi, którzy znali mistrza. W klasztorze Shaolin pod okiem mnichów uczyli się kung-fu. Jakie były powody tej podróży?

  Poznali się przez przypadek, choć przez lata mieszkali "po sąsiedzku" w łódzkim Domu Aktora. Barbara i Marek Torzewscy właśnie obchodzą 25. rocznicę swojej miłości. Z tej okazji artysta wydał album zatytułowany "L'Amore" z najsłynniejszymi, romantycznymi przebojami włoskiej muzyki popularnej, na którym śpiewa m.in. z żoną Barbarą.

  Dziś w Dzień Dobry TVN mogliście zobaczyć wyjątkowy wywiad, który z Angeliną Jolie przeprowadziła Anna Wendzikowska. Przekonaj się czemu znana aktorka angażuje się w tak wiele akcji dobroczynnych.

  Na naszej scenie wystąpił znany z programu „Mam Talent” Madox. Młody artysta wykonał utwór „High on you”, który znajdzie się na jego debiutanckiej płycie.

  Za nami finał pierwszej polskiej edycji programu X-Factor. W studiu Dzień Dobry TVN gościmy zwycięzcę programu Gienka Loskę, który na naszej scenie wykonał utwór Jamesa Browna It's A Man's Man's Man's World. Jak oceniacie jego występ?

  Specjalnie dla Dzień Dobry TVN Piotr Metz spotkał się z Ringo Starr'em, członkiem legendarnej grupy The Beatles. Już niedługo muzyk zagra koncert w Warszawie, a już teraz mogliście się przekonać co uważa za swoje największe dokonanie.

  Tola Szlagowska, znana z zespołu Blog 27, przez ostatnie trzy lata mieszkała i uczyła się w Stanach. Właśnie skończyła szkołę i teraz ma zamiar skupić się na tworzeniu własnej muzyki. Miesiąc temu internauci mieli okazję posłuchać akustycznej wersji jej singla "Don't go", który będzie promował jej solową płytę. Tylko u nas mogliście poznać plany ma młodej wokalistki i dowiedzieć się w czym pomoże jej sławna menedżerka.

  Tylko w Dzień Dobry TVN - wyjątkowy wywiad dziennikarki Anny Wendzikowskiej z aktorem Johnym Deppem! Kapitan Jack Sparrow powraca wraz z czwartą odsłoną kultowego filmu „Piraci z Karaibów”. Na film zapraszamy do kin! A już teraz możesz się dowiedzieć, z którą aktorką Depp czuje chemię i dlaczego uwielbia kapitana Sparrow'a.