Gwiazdy

  Gwiazdy

  27 kwietnia w warszawskim klubie Capitol odbędzie się koncert grupy Blue Cafe promujący ich najnowszą płytę. Artyści mówią że będzie to imponujące i spektakularne widowisko. Zapowiadają kolorowe stroje, pióra, tancerzy, gości specjalnych i …statek kosmiczny lądujący na scenie. W Dzień Dobry TVN mogliście usłyszeć utwór "Buena".

  Weronika Książkiewicz to jedna z najpiękniejszych i najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek młodego pokolenia. O wspólnej pasji, jaką jest taniec, szaleństwie na punkcie małego Boryska i o tym, czy mama nie czuje się skrępowana oglądając córkę na ekranie, Weronika Książkiewicz i pani Beata opowiedziały w Dzień Dobry TVN.

  3 kwietnia w sopockiej Versalce wystąpi niecodzienny duet: Kayah i Marcin Wyrostek. Będzie można posłuchać piosenek francuskich, włoskich, argentyńskich, a nawet romskich. Jest to ich autorska podróży w 80 minut dookoła świata. O tym jak narodził się ten pomysł artyści opowiedzieli dziś w studiu Dzień Dobry TVN.

  Michał Malitowski to najbardziej utytułowany polski tancerz. Jeździ po całym świecie, ale też sporo czasu spędza w europejskiej stolicy tańca – Londynie. Ekipa Dzień Dobry TVN odwiedziła tam Michała i jego partnerkę Joannę, by przyjrzeć się, jak mieszkają i trenują.

  Z dziennikarką Agnieszką Jastrzębską rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN m.in. na temat pierwszego wywiadu z Nergalem po przeszczepie. Tylko w u nas Doda skomentowała informacje o rozstaniu.

  Jak co piątek, Agnieszka Jastrzębska razem z Tomaszem Jacykowem omawiaj najlepiej i najgorzej ubrane gwiazdy polskiego show-biznesu. Czyje kreacje ich zachwyciły? A które gwiazdy ubrały się najgorzej?

  Cztery kobiety, cztery głosy i zmysłowe brzmienie - to właśnie charakteryzuje zespół Sweet Rebels! Słodkim buntowniczkom z Łodzi drzwi do programu X FACTOR otworzył wykonany przez nie podczas castingu utwór "Shackles" z repertuaru Mary Mary. Jak oceniacie występ Sweet Rebels na scenie Dzień Dobry TVN?

  6. edycja "You Can Dance. Po prostu tańcz" nabiera tempa, dostarczając z programu na program coraz więcej emocji! Szczęśliwcy, którym udało się oczarować jurorów i otrzymać wymarzony bilet polecieli do Casablanki na warsztaty taneczne. Niestety nie wszystkim uda się dostać do finałowej 16. Edyta Wajer oraz Marcos De Lima odpadli z programu podczas warsztatów w Casablance.

  Z dziennikarką Agnieszką Jastrzębską rozmawiamy o awantura wokół filmu "Czarny Łabędź", za który Natalie Portman otrzymała Oscara, Oli Kwaśniewskiej i modowym blogu Kasi Tusk, a także o Szymonie Majewskim, który będzie "parodiował" Kubę Wojewódzkiego. Czy to prawda, że Borys Szyc zagra w filmie Brada Pita?

  Agnieszka Jastrzębska, nasza specjalistka od świata show-biznesu, tym razem odpowiadała na pytania nastoletniej Karoliny Rębowskiej, która zamiast Doroty Wellman zasiadła dziś na kanapie u boku Marcina Prokopa. O co Karolina zapytała Agnieszkę? Co najbardziej ją interesowało?

  Trinny i Susanah przyleciały do Polski na zaproszenie TVN Style po to, by ubierać Polki. Doda pierwszy raz o rozstaniu z Nergalem. Syn Królikowskiego o swoim aresztowaniu. Najciekawsze wydarzenia ze świata show-biznesu komentuje Ewa Wojciechowska, redaktor naczelna portalu Plejada.pl i dziennikarka Agnieszka Jastrzębska.

  Płyta Jana A.P. Kaczmarka "Kaczmarek by Możdżer", wybitnego kompozytora, laureata Oscara za muzykę do filmu "Marzyciel" Marca Forstera zyskała właśnie status platynowej, jednak utytułowany kompozytor nie zamierza poprzestać na laurach. Mimo, iż na stałe mieszka w USA, jest zaangażowany w pracę nad projektami w Polsce.

  Tylko u nas - prosto z Los Angeles - Weronika Rosati! Aktorka opowiedziała w programie Dzień Dobry TVN o pracy na planie serialu z Dustinem Hoffmanem.

  Ewa Wojciechowska zapytała gwiazdy obecne na pokazie firmy Ochnik o to, czy marzył o skórzanej kurtce? Wśród przepytanych przez Ewę gwiazd znalazły się m.in.: Małgorzata Socha, Anna Dereszowska, Agnieszka Cegielska.

  Oprócz Katarzyny Figury do Moskwy na zaproszenie jednego z tamtejszych domów kultury przybyły także inne polskie gwiazdy. Zainteresowanie polskim teatrem w Moskwie jest ogromne.

  James Dean był molestowany. Duda w roli Marii Skłodowskiej-Curie. Anna Przybylska urodziła syna. O Komentarz poprosiliśmy redaktor naczelną portalu Plejada.pl Ewę Wojciechowską.

  Małgorzata Socha, doskonale wszystkim znana z roli Wioli Kubasińskiej w serialu "Brzydula", była gościem na czacie w Dzień Dobry TVN.

  Zespół Varius Manx ma już 21 lat i właśnie wraca po 7 latach milczenia. W studiu Dzień Dobry TVN mogliście się dowiedzieć, jak doszło do współpracy z Anna Józefiną Lubieniecką, jakie utwory znalazły się na krążku i dlaczego zdecydowali się na powrót na scenę.

  Specjalnie dla Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska odwiedziła piosenkarkę Natalię Lesz, która pokazała nam swoje mieszkanie.

  W Dzień Dobry TVN gościliśmy zwycięzcę II edycji programu "You Can Dance" Artura Cieciórskiego wraz z rodziną, żoną Nazi Mohammed-Cieciórską i córkami Syanne i Shaidą. W studiu opowiedział nam, jak program zmienił jego życie, a od jego bliskich dowiedzieliśmy się, czy łatwo było zaaklimatyzować się w Polsce.

  Zobacz, jak spełniło się marzenie Kasi Nosowskiej, która chciała tańczyć jak Beyonce. W Dzień Dobry TVN dziennikarka Agnieszka Jastrzębska zdradza, co łączy Edytę Bartosiewicz z Waltem Disneyem oraz wyjawia najnowsze plotki z życia byłego senatora stanu Kalifornia, Arnolda Schwarzeneggera.

  Tylko W Dzień Dobry TVN kulisy nowego wideoklipu Edyty Górniak. Redaktor naczelna portalu Plejada Ewa Wojciechowska pyta wokalistkę o to, czy do plotek można się przyzwyczaić i, czy zaśpiewa ona w duecie z Dodą?

  Pod koniec 2010 roku zespół Łzy stanął przed koniecznością wyboru nowej wokalistki. Po tym, jak grupa ogłosiła na swojej stronie internetowej, że szuka nowego głosu, na ich adres mailowy nadeszło kilkaset zgłoszeń. Nową wokalistką zespołu została Sara Chmiel, znana dotychczas z zespołu Mocha (półfinalisty ostatniej edycji "Mam talent"). Jak oceniacie jej występ wraz z zespołem "Łzy" na scenie Dzień Dobry TVN?

  W Dzień Dobry TVN kolejne, najświeższe wiadomości z życia polskich gwiazd. Tym razem wracamy do tematu Mai Sablewskiej i jej byłych podopiecznych. Edyta Górniak wycofuje pozew przeciwko byłej managerce. Zobacz, co piosenkarka powiedziała reporterce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Tym razem w Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zdradza, jak ma na imię nowonarodzona córeczka Joanny Liszowskiej, czy Carla Bruni jest w ciąży. Nasza reporterka udała się także na plan programu X-Factor i zapytała jurorkę Maję Sablewską o to, kto zaprojektował jej nową kreację. Natomiast Kasia Zielińska zdradza widzom TVN, czy jest już zaręczona.

  W studiu Dzień Dobry TVN, na żywo, zagrała dla was formacja Pilichowski Band, założona przez kompozytora i basistę Wojtka Pilichowskiego. Jak oceniacie ich występ?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Mats Meguenni, który w minioną niedzielę odpadł z programu "X-Factor". Jak oceniacie jego występ? Czy rzeczywiście był gorszy od pozostałych finalistów programu?

  Lenka znana jest naszym widzom, jako artystka, której singiel The Show wykorzystany został w spocie TVN. Obecnie Lenka zakończyła prace nad nowym materiałem, płyta "Two" ukaże się w poniedziałek 16 maja. Piosenkarka specjalnie dla Dzień Dobry TVN wykonała utwór "Roll with the Punches".

  Muzyk kompozytor, multiinstrumentalista, lider zespołu Behemoth, Adam "Nergal" Darski na początku sierpnia 2010 roku został przewieziony na Oddział Hematologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. U muzyka zdiagnozowano białaczkę. Udało mu się pokonać chorobę. Teraz apeluje o pomoc dla Bartosza Bukowskiego, który czeka na przeszczep szpiku. W Dzień Dobry TVN opowiedział także o swoich planach zawodowych i powrocie na scenę muzyczną.