Materiał promocyjny

Małgorzata Socha wspomina pracę z mamą na planie. "Byłam tą małą Małgosią"

Biżuteria na Dzień Mamy
Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. To ostatnia chwila, by zorganizować prezent dla naszych mam. Małgorzata Socha już wie, co podaruje swojej. Aktorka drugi raz wzięła udział w kampanii Apartu w towarzystwie ukochanej rodzicielki. W Dzień Dobry TVN opowiedziała, jak pracowało im się razem.

Małgorzata Socha o relacji z mamą

Aktorka słynie z rodzinności i chronienia życia prywatnego przed mediami. Tym razem zrobiła jednak wyjątek. Przy okazji prezentacji biżuterii z kolekcji, którą promuje wraz z mamą, opowiedziała o kulisach współpracy i ich relacji.

- Mama nie po raz pierwszy wzięła udział w kampanii Apartu. Michałowi Staweckiemu udało się namówić moją mamę. Wiedziałam, że bardziej przekona ją mężczyzna, który ją skomplementuje niż ja. Teraz ten pomysł wrócił i wystąpiłyśmy razem w kampanii. To ona na planie mnie motywowała i korygowała. Czułam się jak w domu w relacji - matka - córka. Byłam tą małą Małgosią - powiedziała Socha.

- Dla mojej mamy to było bardzo ważne, dla jej kobiecości. Pamiętam od maleńkości, że moja mama miała szkatułki z biżuterią - z codzienną i z cenniejszą. Zawsze pamiętam moją mamę z pierścionkami i naszyjnikami. Nigdy nie miała przebitych uszu, a ja kocham kolczyki - dodała aktorka.

Trendy biżuteryjne 2021

Zanim wybierzemy się po biżuterię na Dzień Matki, warto skorzystać z rad ekspertki.

- Biżuteria nie poddaje się aż tak trendom. Mamy klasyki np. motyw serca na Dzień Matki, naszyjnik z diamencikiem. Napisy, literki są teraz modne - mówiła Nina Nurzyńska-Mazurek z firmy Apart.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Materiał promocyjny
podziel się:
Prowadzący:

Pozostałe wiadomości