Małgorzata Socha

    Małgorzata Socha

    Małgorzata Socha od lat błyszczy na czerwonych dywanach. Fotoreporterzy zabiegają na tzw. ściankach o moment z gwiazdą, by uchwycić każdy detal jej stylizacji. Aktorka przyznała, że ma na swoim koncie wizerunkowe wtopy. Bliskie kadry nie zawsze jej służyły. W rozmowie z Sandrą Hajduk Małgorzata Socha opowiedziała nie tylko, jak makijaż spłatał jej figla, ale zdradziła także co nieco zza kulis serialu "BrzydUla".

    Już ostatnie godziny dzielą nas od uroczystych wigilijnych kolacji. W wielu domach trwa w najlepsze przedświąteczna gorączka, która jak się okazało - nikogo nie oszczędza. Małgorzata Socha opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym opisuje, co musiała zrobić, by ze wszystkim zdążyć. 

    Za nami jesienna konferencja ramówkowa TVN & Discovery, na której zaprezentowano nowości programowe na nadchodzący sezon. Na wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd, które zaskoczyły stylizacjami. Wśród nich znalazły się m.in. Magda Gessler, Martyna Wojciechowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Starmach czy Aleksandra Popławska. Kto wyglądał najlepiej? Zagłosujcie w naszej sondzie na końcu artykułu.