Gwiazdy

  Gwiazdy

  Na naszej scenie Staszek Soyka wykonał dla Was swój drugi singiel " Piosenkę Pasterską". Przy dźwiękach tego utworu żegnamy naszego redakcyjnego kolegę Pawła Piaseckiego, który odszedł od Nas 30 lipca 2011 roku po kilkumiesięcznej walce z chorobą. Paweł Piasecki był reporterem Dzień Dobry TVN od początku istnienia programu. Pawle, będzie nam Ciebie brakować!

  Redaktor naczelna portalu Plejada.pl Ewa Wojciechowska spotkała Annę Przybylską na planie zdjęciowym dla firmy Astor, której aktorka jest ambasadorką. Dlaczego nie widzieliśmy jej ostatnio w żadnej nowej produkcji? Czy pracuje nad nowym projektem i ile lat upłynęło od jej filmowego debiutu?

  Dwupłytowy album "Bez słów…" zawiera 13 premierowych piosenek zaśpiewanych przez nową wokalistkę Sarę Chmiel. Na drugim krążku znajduje się jedenaście największych hitów zespołu, zaśpiewanych przez najbardziej utalentowane solistki, które pojawiły się na castingu na wokalistkę Łez. W studiu dzień Dobry Wakacje zespół Łzy wykonał utwór pt. "Bo każdej nocy".

  Zespół Blue Cafe wystąpił na scenie Dzień Dobry Wakacje z nowym singlem "Noheo". Jak oceniacie ich występ?

  Pod koniec sierpnia na ekrany kin wchodzi najnowszy film kultowego reżysera Woody Allena "O północy w Paryżu". O filmie opowiedział nam w ekskluzywnym wywiadzie. Reporterce Dzień Dobry TVN Ani Wendzikowskiej zdradził, że kocha Paryż i, że gdyby nie mógł mieszkać w Nowym Jorku, to na pewno zamieszkałby w Paryżu.

  Finalistka programu X Factor rozpoczęła pracę nad swoją solową płytą. Nie wiadomo jeszcze, kiedy płyta się ukaże, ale wiemy, że nad całością pracy czuwa Tomek Szymuś. Na scenie Dzień Dobry Wakacje Ada Szulc zaprezentowała utwór do filmu "Big love". Jak oceniacie jej występ?

  Filip Chajzer, reporter Dzień Dobry Wakacje spotkał się pod Białymstokiem na planie serialu kryminalnego "Układ Warszawski" z reżyserem Łukaszem Jaworskim oraz aktorami grającymi w tej produkcji: Lesławem Żurkiem i Alanem Anderszem. O czym jest nowy serial TVN?

  Dziś gościliśmy w Dzień Dobry TVN zespół Bajm, który obchodzi trzydziestolecie! W naszym programie mogliście lepiej poznać cały jego skład, a także dowiedzieć się jakie mają plany na najbliższą przyszłość. Specjalnie dla nas Beata Kozidrak wraz ze swoim zespołem wykonała piosenkę "Zabierz mnie tam".

  Jan Peszek i Błażej Peszek wrócili z dwutygodniowej podróż do Chin. Podążali śladami legendarnego Bruce’a Lee. Odwiedzali miejsca związane z legendą wschodniej sztuki walki i spotykali się z ludźmi, którzy znali mistrza. W klasztorze Shaolin pod okiem mnichów uczyli się kung-fu. Jakie były powody tej podróży?

  Poznali się przez przypadek, choć przez lata mieszkali "po sąsiedzku" w łódzkim Domu Aktora. Barbara i Marek Torzewscy właśnie obchodzą 25. rocznicę swojej miłości. Z tej okazji artysta wydał album zatytułowany "L'Amore" z najsłynniejszymi, romantycznymi przebojami włoskiej muzyki popularnej, na którym śpiewa m.in. z żoną Barbarą.

  Dziś w Dzień Dobry TVN mogliście zobaczyć wyjątkowy wywiad, który z Angeliną Jolie przeprowadziła Anna Wendzikowska. Przekonaj się czemu znana aktorka angażuje się w tak wiele akcji dobroczynnych.

  Na naszej scenie wystąpił znany z programu „Mam Talent” Madox. Młody artysta wykonał utwór „High on you”, który znajdzie się na jego debiutanckiej płycie.

  Za nami finał pierwszej polskiej edycji programu X-Factor. W studiu Dzień Dobry TVN gościmy zwycięzcę programu Gienka Loskę, który na naszej scenie wykonał utwór Jamesa Browna It's A Man's Man's Man's World. Jak oceniacie jego występ?

  Specjalnie dla Dzień Dobry TVN Piotr Metz spotkał się z Ringo Starr'em, członkiem legendarnej grupy The Beatles. Już niedługo muzyk zagra koncert w Warszawie, a już teraz mogliście się przekonać co uważa za swoje największe dokonanie.

  Tola Szlagowska, znana z zespołu Blog 27, przez ostatnie trzy lata mieszkała i uczyła się w Stanach. Właśnie skończyła szkołę i teraz ma zamiar skupić się na tworzeniu własnej muzyki. Miesiąc temu internauci mieli okazję posłuchać akustycznej wersji jej singla "Don't go", który będzie promował jej solową płytę. Tylko u nas mogliście poznać plany ma młodej wokalistki i dowiedzieć się w czym pomoże jej sławna menedżerka.

  Tylko w Dzień Dobry TVN - wyjątkowy wywiad dziennikarki Anny Wendzikowskiej z aktorem Johnym Deppem! Kapitan Jack Sparrow powraca wraz z czwartą odsłoną kultowego filmu „Piraci z Karaibów”. Na film zapraszamy do kin! A już teraz możesz się dowiedzieć, z którą aktorką Depp czuje chemię i dlaczego uwielbia kapitana Sparrow'a.

  Trzecia Polka na okładce InStyle'a. Skąd ten wybór? O to Ewa Wojciechowska zapytała redaktora naczelnego Piotra Zacharę. Czy to jest rok Nataszy Urbańskiej? Czy ma czas, żeby odpocząć?

  W studiu Dzień Dobry TVN o tym, czy istnieje życie bez Facebooka opowiedzieli nam nasi goście: Natalia Lesz i Mariusz Pudzianowski. Dowiedzieliśmy się też do czego ich zdaniem powinien służyć ten portal.

  14 stycznia do polskich kin wchodzi najnowsza produkcja z udziałem aktora Nicolasa Cage'a, z którym nasza reporterka Anna Wendzikowska spotkała się w Londynie podczas premiery. Dlaczego Nicolas Cage uważa, że aby być aktorem trzeba być "trochę przestępcą"? Czy przeszkadza mu, że ludzie w kinie podczas filmów jedzą popcorn? Zobacz cały zapis wywiadu dla Dzień Dobry TVN!

  Jutro na ekrany kin wchodzi film "Jestem bogiem". Jest to historia pisarza, który odkrywa narkotyk mądrości i z dnia na dzień zaczyna wykorzystywać 100 proc. potencjału swojego mózgu. Anna Wendzikowska spotkał się z reżyserem Nailem Burgerem, Bradley'em Cooperem, który zagrał pisarza i Robertem De Niro.

  W czwartym odcinku nowego programu muzycznego "X Factor" publiczności i jury zaprezentowała się Carolina Theophile. 21-latka ujęła jurorów programu wykonaniem utworu Natalii Kukulskiej. Czy ma szansę podbić serca Polaków swoim talentem wokalnym? Oceńcie jej występ na scenie DDTVN! Przed Wami Carolina w utworze Destiny's child "Stand up for love".

  Przy okazji premiery filmu "Jestem Bogiem" Anna Wendzikowska przeprowadziła wywiad z Robertem De Niro i Bradley'em Cooperem. W studiu Dzień Dobry TVN Ania zdradziła, jakie trudności spotkały ją przy realizacji tej rozmowy.

  Paula Marciniak jest debiutującą wokalistką na polskim rynku muzycznym. Obecnie nagrywa solową płytę, która ukaże się w kwietniu 2011 roku. Premiera pierwszego singla ''Flashing Lights'' odbyła się we wtorek. Ma już blisko 100 tysięcy odtworzeń na You Tube. Singiel zyskał zainteresowanie również za granicą. Będzie promowany m.in. w Stanach Zjednoczonych i Australii. Klip promujący singiel został zrealizowany przez najlepszą grupę filmową w Polsce. W teledysku wystąpił gościnnie Michał Wiśniewski jako 'Pan Młody'.

  Na nasze ekrany weszła właśnie komedia Red gdzie główną rolę żeńską u boku Bruce'a Willisa zagrała Mary-Louise Parker. W ekskluzywnym wywiadzie udzielonym naszej reporterce Mary opowiedziała o kulisach powstawania filmu.

  Od dziś w kinach można zobaczyć film z udziałem Bruce'a Willisa, Morgana Freemana i Johna Malkovicha. "Red" jest opowieścią o emerytowanych agentach specjalnych CIA, którzy znają wszelkie sekrety i tajemnice narodowe. Wrobieni w zamach muszą połączyć siły, by oczyścić swoje dobre imię. Jak przebiegała współpraca na planie? O to reporterka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska zapytała Bruce'a Willisa.

  W dzisiejszym Showbizzie skomentujemy najgłośniejsze plotki ostatnich dni. Komu grozi rozstanie? Kto kogo podsłuchiwał? Jak będzie wyglądał ślub stulecia i wreszcie – która z gwiazd planuje zmienić wyznanie? Na naszej kanapie Agnieszka Jastrzębska.

  Na krakowskim rynku spotkaliśmy się z panem Jerzym Skolimowskim - przewodniczącym jury w konkursie głównym na festiwalu Off Plus Camera.