Joanna Koroniewska ostrzega kobiety: "Od dziś na równo miesiąc stracimy naszych facetów"

Joanna Koroniewska
TOMASZ URBANEK/East News
Joanna Koroniewska jest niezwykle aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, w których często odnosi się do bieżących wydarzeń. Teraz po raz kolejny nie zawiodła swoich obserwatorów i skomentowała rozpoczynające się właśnie Euro 2020. - Najtrudniejszy czas wszystkich żon, narzeczonych, a nawet kochanek - napisała aktorka.

Joanna Koroniewska o Euro 2020

W piątek 11 czerwca rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Miliony kibiców na całym świecie czeka na pierwszy mecz, w którym zmierzą się Włochy i Turcja. Do tej sytuacji postanowiła się odnieść Joanna Koroniewska, która choć nie jest fanką tego sportu, będzie musiała pogodzić się z wielkim zainteresowaniem tym tematem jej męża, Macieja Dowbora. Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych swoją fotografię w towarzystwie przystojnych piłkarzy i w żartobliwy sposób napisała, co sądzi o tej rywalizacji.

- Ciocia Joasia zadbała o to, aby jakieś tam Euro-Sreuro miało też swój kobiecy wymiar i atrakcyjność. Zapraszam Was na KAWĘ Z CIACHEM... ciachem piłkarskim. Czy Was też przeraża wizja startujących dziś Mistrzostw Czegoś tam w jakąś tam piłkę?! Czy Wasi faceci też już przebierają nóżkami i tylko czekają na pierwszy gwizdek arbitra?!! Szkoda, że perspektywa spędzenia czasu z NAMI nie wzbudza u nich AŻ takiej ekscytacji - zaczęła Joanna Koroniewska swój wpis na Instagramie.

Najprzystojniejsi piłkarze Euro 2020

W dalszej części postu artystka zwróciła się do wszystkich kobiet, mówiąc, że na czas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020 wszyscy mężczyźni staną się nieobecni i przestaną zwracać uwagę na rodzinne sprawy, a także... na swoje partnerki. Zapytała również swoje fanki, czy bardziej doceniają urodę sportowca z Włoch czy z Turcji, na co w komentarzach otrzymała setki odpowiedzi.

- Zbliża się najtrudniejszy czas wszystkich żon, narzeczonych, a nawet kochanek!! Od dziś na równo miesiąc stracimy naszych facetów, którzy staną się kompletnie obojętni na nasze wdzięki, wybierając wdzięki 22 OBCYCH, spoconych facetów ganiających za jedną piłką jakby każdy nie mógł mieć swojej?! To jak tam? Górne ciacho z Reprezentacji Włoch czy dolne z Turcji?!? Mnie bliżej do #szczeżuja więc zdecydowanie wybieram bramkę numer 2 - dodała Joanna Koroniewska.

Co ciekawe, wiele kobiet wyznało, że lubi piłkę nożną, a dopingować sportowców będzie wraz ze swoimi partnerami. Zdanie Joanny Koroniewskiej podzieliła jednak Agnieszka Włodarczyk, która napisała: "Ja też nigdy tego nie pojmę".

Joanna Koroniewska o dubbingu: "Zdarzają mi się sytuację, kiedy czytam, a drugim okiem patrzę coś w komórce". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla