piłka nożna

  piłka nożna

  To średniej wielkości miasto zamieszkuje około ćwierć miliona osób. Położone jest w zachodnich Niemczech, w landzie Nadrenia Północna-Westfalia. To siedziba siedmiokrotnego mistrza Niemiec – klubu piłkarskiego FC Schalke 04. Jest też bardzo dobrze skomunikowane z resztą kraju – w pobliżu Gelsenkirchen przebiegają aż 4 autostrady. W mieście znajdują się również stacje kolejowe.

  PZPN oraz federacje piłkarskie Czech i Słowacji wydały oświadczenie, w którym potępiły rosyjską inwazję na Ukrainę oraz zapewniły, że ich reprezentacje nie wezmą udziału w zaplanowanych na 24 i 29 marca meczach barażowych w Moskwie. - Oczekujemy niezwłocznej reakcji FIFA i UEFA - czytamy w oficjalnym piśmie.

  Krzysztof Grabas jest związany od urodzenia ze sportem, ale ma też inne zajęcia. Sędzia piłkarskich pomaga "pozbyć się" różnych zwierząt z domów swoich klientów i znaleźć nieproszonym gościom odpowiednie miejsce do życia.

  Fani piłki nożnej nie mogą narzekać na brak sportowych emocji. Właśnie trwa Euro, a pod koniec listopada 2022 roku w Katarze odbędą się mistrzostwa świata. Niestety, nie wszyscy miłośnicy futbolu będą mogli oglądać mecze z trybun. Dla kogo wstęp na imprezę nie będzie możliwy?

  We wczorajszym meczu Polska-Hiszpania nasza reprezentacja zremisowała 1:1. Niezwykle aktywnym zawodnikiem na boisku był piłkarz Kamil Glik. Aż 11 razy podejmował akcję we własnym polu karnym i skutecznie interweniował, gdy Hiszpanie byli przy piłce. Po bardzo udanym starciu na murawie na polskiego obrońcę czekała największa nagroda. Mógł zobaczyć swoje córki.