piłka nożna

  piłka nożna

  Fani piłki nożnej nie mogą narzekać na brak sportowych emocji. Właśnie trwa Euro, a pod koniec listopada 2022 roku w Katarze odbędą się mistrzostwa świata. Niestety, nie wszyscy miłośnicy futbolu będą mogli oglądać mecze z trybun. Dla kogo wstęp na imprezę nie będzie możliwy?

  We wczorajszym meczu Polska-Hiszpania nasza reprezentacja zremisowała 1:1. Niezwykle aktywnym zawodnikiem na boisku był piłkarz Kamil Glik. Aż 11 razy podejmował akcję we własnym polu karnym i skutecznie interweniował, gdy Hiszpanie byli przy piłce. Po bardzo udanym starciu na murawie na polskiego obrońcę czekała największa nagroda. Mógł zobaczyć swoje córki.

  Euro 2020 to nie tylko święto piłki nożnej, ale również moment, kiedy mamy okazję podziwiać przystojnych i wysportowanych futbolistów z całej Europy. Choć zawodnicy na murawie muszą mieć na sobie odpowiednie stroje ze swoimi numerami i nazwiskami, to już na profilach w mediach społecznościowych mogą sobie pozwolić na więcej swobody. Chętnie chwalą się wyrzeźbionymi sylwetkami, a fankom trudno oderwać od nich wzrok.

  Piłkarska reprezentacja Polski kobiet wygrała z Czechami 5:0 w towarzyskim meczu rozegranym w hiszpańskiej Kartagenie. Był to drugi i ostatni sparing zespołu trenerki Niny Patalon podczas zgrupowania w Hiszpanii. Z kolei w miniony piątek biało-czerwone piłkarki zremisowały z Finlandią 2:2. W studiu Dzień Dobry TVN sportsmenki opowiedziały o swoim sukcesie.

  Mecz Polska-Słowacja rozpocznie zmagania naszej reprezentacji na Mistrzostwach Europy w piłce nożnej. Spotkanie na stadionie w Sankt Petersburgu zaczyna się o godz. 18:00. Nie wszyscy jednak są kibicami futbolu. Dla osób niezainteresowanych występem biało-czerwonej drużyny w ramach Euro 2020 przygotowaliśmy alternatywę. Sprawdźcie, co ciekawego można obejrzeć w TVN i na Player.pl.

  Euro 2020 nie zdążyło się na dobre rozpocząć, a już przeszło do historii. Napastnik duńskiej drużyny, Christian Eriksen, zasłabł na boisku i na oczach tysięcy kibiców rozpoczęła się walka o jego życie. Koledzy z zespołu otoczyli go murem, aby zapewnić minimum prywatności. Święto sportu zamieniło się w dyskusję - o granicach sportowego biznesu i możliwościach piłkarzy, których kibice traktują jak swoją własność.