Joanna Koroniewska

  Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor słyną ze swojego poczucia humoru. Tym razem pokazali, co może się wydarzyć, gdy mężczyzna zwraca uwagę kobiecie prowadzącej samochód.

  Joanna Koroniewska poruszyła w mediach społecznościowych temat postrzegania kobiecego ciała w przestrzeni publicznej. Aktorka zwróciła uwagę na emocje, jakie na plażach wywołują panie opalające się nago.

  Joanna Koroniewska należy do grona gwiazd, które nie pozostają obojętne na internetowy hejt. Aktorka doskonale zdaje sobie sprawę z zagrożeń, jakie niesie za sobą to zjawisko, ponieważ sama często musi stawić czoła niewybrednym komentarzom na swój temat. W ramach otwartej walki z mową nienawiści gwiazda opublikowała w sieci przejmujący post.

  Janina, córka Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora, skończyła właśnie 13 lat. Dumni rodzice opublikowali zdjęcie z domowego przyjęcia. We wpisie poprosili fanów o złożenie życzeń solenizantce. Słowa internautów chwytają za serce.

  Joanna Koroniewska od lat udziela się w mediach społecznościowych. Grono jej obserwatorów nieustannie się powiększa, a to przekłada się na ryzyko zetknięcia z hejtem.

  Joanna Koroniewska w wieku 22 lat pochowała mamę. W szczerej i kobiecej rozmowie opowiedziała o bolesnej stracie i o tym, jak sobie z nią poradziła. - Wiedziałam, że w ekstremalnej sytuacji nikt mnie nie uratuje - przyznała.

  Joanna Koroniewska ma duży dystans do siebie i nie boi się mówić co myśli.

  Joanna Koroniewska udzieliła wzruszającego wywiadu, w którym poruszyła wyjątkowo intymne wątki ze swojego życia. Gwiazda opowiedziała o utraconej ciąży, relacji z mężem oraz sile, którą dają jej media społecznościowe.

  Podróżniczka po latach wspomina program, który wywrócił jej życie do góry nogami.

  Futro, mocny makijaż, czerwone długie tipsy, lateks i seksapil wylewający się z ekranu - Joanna Koroniewska poszła na całość i wystąpiła w teledysku początkującego artysty Dawida Grzelaka.

  Joanna Koroniewska poruszyła w sieci temat samoakceptacji. Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych komentarz, jaki otrzymała od pewnej internautki i nawiązała do swojego wyglądu. "Każdy z nas jest inny i ma prawo się nie malować i nadal czuć się dobrze samym z sobą!"

  Joanna Koroniewska niezmiennie wykazuje się ogromnym dystansem do siebie. Tym razem aktorka opublikowała swoje fotografie, które opisała jako najgorsze. Zebrała całą galerię nieudanych ujęć, a nawet zachęciła fanów, by też zamieścili takie zdjęcia.

  "Nie przeszłabym tego, gdyby nie wsparcie męża".

  Popularne małżeństwo wychowuje dwie córki: Janinę i Helenę. Jak się okazuje, droga pary do rodzicielstwa nie należała do najłatwiejszych.

  Joanna Koroniewska to jedna z najbardziej znanych i lubianych aktorek w Polsce. Mimo że artystka chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym, to stara się nie przekraczać pewnej granicy. Tym razem jednak zrobiła wyjątek. Aktorka w jednym z ostatnich wywiadów zdobyła się szczere wyznanie o mobbingu w środowisku aktorskim oraz relacjach z ojcem.

  "To z zazdrości".

  "Dużo czasu spędzajcie osobno".

  Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor tworzą jedną z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego show-biznesu. Fani z zaciekawieniem śledzą profile małżonków w mediach społecznościowych i znajdują tam niezwykle inspirujące, ale także zabawne treści. Tym razem internauci mieli szansę przekonać się, że nawet po wielu latach związku można zaskoczyć partnera swoim wyglądem.

  Joanna Koroniewska

  "Hejt może prowadzić do tragedii".

  "Było szybko i intensywnie".

  Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zabrali dzieci do Hiszpanii. W trakcie pobytu na półwyspie Iberyjskim ich najmłodsza córka obchodziła 4. urodziny. Z tej okazji rodzice wyprawili jej niezwykłe przyjęcie. Tematem przewodnim była Elza z "Krainy lodu". - Jezu u nas to samo - skomentowała Weronika Rosati.

  Niewybredne komentarze publikowane w sieci to nieodłączny element postępu technologicznego, z którego wszyscy korzystamy. Media społecznościowe pozwalają dzielić się ze światem rozmaitymi treściami, ale korzystanie z nich niesie za sobą ryzyko zetknięcia się z hejtem. Przekonała się o tym Joanna Koroniewska.

  Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego show-biznesu. Fani z zaciekawieniem śledzą kulisy ich życia prywatnego za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym razem mieli okazję przypomnieć sobie, jak małżonkowie wyglądali kilkanaście lat temu.

  "Czas idealnej kreacji już się skończył"

  Michał Koterski chciał mieć bujną czuprynę, dlatego poleciał do Turcji, by w stambulskiej klinice poddać się przeszczepowi włosów. Teraz aktor pokazał, jak wygląda jego głowa po zabiegu. Przyznał, że na razie nie ma czego gratulować.

  Chłodne miesiące to idealny czas na wyciągniecie z szaf rozmaitych futer. Obecnie noszą je blogerki modowe (m.in. Chiara Ferragni), aktorki (np. Małgorzata Kożuchowska) czy znane modelki (jak Kendall Jenner). Do czego dopasować te elementy garderoby, by wyglądać stylowo? Radzi redaktorka mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabina Zięba.

  Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor chętnie pokazują w Internecie swoją codzienność. Choć wydają się zgraną parą, niektórzy zaczęli podejrzewać, że w ich związku nie dzieje się najlepiej. Jak wygląda prawda? Aktorka w rozmowie z nami odniosła się teraz do tych doniesień.

  Maciej Dowbor podzielił się ze swoimi fanami fotografią wykonaną przez córkę. Zdjęcie wzbudziło niemałe poruszenie wśród fanów dziennikarza. Wśród komentarzy dominowały skojarzenia natury religijnej.

  Joanna Koroniewska chciała mieć idealne zdjęcie z wakacji, a jej mąż, Maciej Dowbor postanowił zrobić jej żart, a później zmontował z tego krótkie wideo. Aktorka podzieliła się nim w mediach społecznościowych i po raz kolejny udowodniła, że ma do siebie dystans.