Olga Frycz spodziewa się drugiego dziecka. Zdradziła już płeć i imię. "Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale"

Showbiznesowe nowinki z życia gwiazd P
Olga Frycz jest szczęśliwą mamą 3-letniej Helenki. Jak się jednak okazuje, jej rodzina wkrótce się powiększy! Aktorka kilka miesięcy zwlekała z ogłoszeniem światu dobrej nowiny, ale wreszcie postanowiła się pochwalić, że jest w drugiej ciąży. Zdradziła płeć i imię dziecka, a także pokazała piękne zdjęcie z zaokrąglonym brzuchem.

Olga Frycz jest w ciąży

Olga Frycz nie może się doczekać, aż jej drugie dziecko pojawi się na świecie. Swoim szczęściem chce podzielić się z fanami, dlatego opublikowała w mediach społecznościowych fotografię, na której doskonale widać jej ciążowe krągłości. Aktorka wygląda iście kwitnąco. Czule się uśmiecha, a jej 3-letnia córka Helenka gładzi ją po brzuchu. Dziewczynka już wie, że niedługo zostanie starsza siostrą.

Frycz zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy i wyznała, że spodziewa się kolejnej córki. Nawet ma już wybrane imię - Zosia. Co więcej, aktorka przyznała, że czeka ją samotne macierzyństwo. Przypomnijmy, że Olga przez przez kilka lat była związana z trenerem tajskiego boksu Grzegorzem Sobieszkiem, ojcem Helenki. Para jakiś czas temu się rozstała. Mimo wszystko aktorka wierzy w siebie i wie, że sobie poradzi, bo ma wokół wielu wspierających ją ludzi.

- Helenka będzie super siostrą, a ja zrobię wszystko co w mojej mocy żeby moje dzieci były najszczęśliwsze. O siebie jestem totalnie spokojna. Czuję się wspaniale i wierzę, że wszystko będzie dobrze. Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór. Mam wokół siebie wspaniałych przyjaciół, którym dziękuję, że nie oceniają negatywnie moich decyzji, nie próbują przekonać do swoich racji, ale wspierają mnie jeśli tylko tego potrzebuję. Jestem szczęśliwa i cóż mogę więcej napisać. Czekamy na Ciebie Zosiu - napisała Olga Frycz na Instagramie.

Olga Frycz - kariera i życie prywatne

Olga Frycz jest córką znanego i cenionego aktora Jana Frycza. Poszła w jego ślady i również związała się z branżą filmową. Widzowie kojarzą ją z ról w filmach takich jak, m.in. "Wszystko, co kocham", "Miłość na wybiegu" czy też "Płynące wieżowce". Zagrała również w wielu serialach telewizyjnych.

W życiu prywatnym Olga skupia się na macierzyństwie. Oddaje się wychowaniu 3-letniej córki Helenki. Opieką nad nią dzieli się ze swoim byłym partnerem Grzegorzem Sobieszkiem. Para była ze sobą kilka lat, w sierpniu 2018 roku się zaręczyli, ale ostatecznie związek nie przetrwał próby czasu. Aktorka jest obecnie singielką i samodzielnie będzie wychowywać dwie córki.

Zobacz wideo: Olga Frycz pomaga bezdomnym psom. "Zwierzęta są mi bardzo bliskie"

Zobacz także:

Jan Dąbrowski szczerze o trudach bycia ojcem. "Czasami siada psychika, cieszę się, że mam obok Sysię"

Kolejne odcinki "One Night Squad". Co się wydarzy? "Kobieta powinna robić to, co chce!"

Gwiazdy o sile przyjaźni. Michał Koterski: "Kiedy byłem na dnie i nikt z show biznesu nie chciał splunąć w moją stronę, oni byli przy mnie"

Autor: Justyna Piąsta

podziel się:

Pozostałe wiadomości