Gwiazdy

Kolejne odcinki "One Night Squad". Co się wydarzy? "Kobieta powinna robić to, co chce!"

TVN 7

Gwiazdy

Kolejne odcinki "One Night Squad". Co się wydarzy? "Kobieta powinna robić to, co chce!"

TVN 7

"One Night Squad" to program, który gwarantuje przygodę. Czy także rajskie wakacje na Zanzibarze? Luksus jest bonusem i trzeba o niego zawalczyć. Uczestnicy dostają zaskakujące zadania, ale wykonując je poznają też lokalną kulturę. Z jakimi wyzwaniami tym razem zmierzą się Gwiazdy programów "Hotel Paradise", "Warsaw Shore" czy "Big Brother"?

"One Night Squad" Uczestnikami  "One Night Squad" są Anastasiya Yandaltsava, Ata Postek, Ania Adamczyk, Ada Śledź, Madzia Wójcik, Łukasz Karpiński, Mikołaj Jędruszczak, Damian "Stifler" Zduńczyk, Piotr "Pedro" Polak oraz Michał Baryza. Każdy z nich pokazał już, że lubi imprezy i rywalizację. Co zrobią tym razem, by przenocować w luksusowym hotelu, zamiast rozbijać obozowisko na plaży?

"One Night Squad" – zadanie w 5. odcinku

W tym odcinku jurorem jest prowadząca program Ola Sworowska, a zadaniem uczestników jest przygotowanie najwspanialszych drinków. Ola zdecyduje, które dwa koktajle są najlepsze, a które najgorsze. 

Tym razem to nie para nie wraca do obozowiska, a dwie osoby, które najgorzej wykonają zadanie. Jestem poirytowany, bo nie spodziewałem się zmiany zasad - powiedział Mikołaj.

Uczestnicy programu mają okazję podszkolić się w technikach przyrządzania drinków. Jednak sami będą decydować o proporcjach zmieszanych składników. 

– Dodaję troszeczkę limonki, hibiskus i alkohol – zdradziła Ada Śledź.
– Zamierzam stworzyć kwaśnego drinka. takie uwielbiam – powiedziała Ania Adamczyk.

Czy to są przepisy na zwycięstwo w najbliższym odcinku? – Niech wygra najlepszy – podsumował Damian.

Uczestników programu czekała też lekcja gotowania, podczas której poznali lokalne tradycje związane z prowadzeniem domu. Anastasiya i Magda wyraziły swoje opinie na ten temat.

 – Kobieta powinna gotować? Kobieta powinna robić to, co chce! – powiedziała Anastasiya. –Ja nigdy nie gotuję! – oświadczyła Madzia.

Czy odnalazłyby się w kulturze Suahili? 

TVN 7

"One Night Squad" – emocje w 6. odcinku

Ekipa "One Night Squad" trafia w miejsce, w którym kiedyś odbywał się targ niewolników. Ich lokalny przewodnik przywołuje historię swojego przodka. Haji wzruszająco opowiada też o swoim wykluczeniu, co wywołuje reakcje uczestników programu. Jakie? 

Zobacz wideo:

x-news

"One Night Squad" – gdzie oglądać?

Pogram "One Night Squad" jest dostępny przedpremierowo na platformie Player.pl. Nowe odcinki pojawiają się w każdy piątek. Emisja na antenie TVN7 również w piątki o godz. 20:00.

 Jak poradzą sobie uczestnicy "One Night Squad"? Macie już swoich faworytów? Zobacz wideo: Uczestnicy "One Night Squad" przypominają sobie, jak czytać papierowe mapy:

TVN 7

Zobacz także:

Dagmara z "Królowych życia" zdradziła, czym zajmie się po przeprowadzce do Egiptu. "Moja popularność jest pomocna"

"Hotel Paradise 3". Basia i Krystian uprawiali seks, ale tylko ona została skrytykowana. "Szkoda, że widzowie to tak odbierają"

Joanna Kulig zagra główną rolę w nowym serialu. O czym będzie "Pajęczyna"?

Co sądzisz o tym artykule?
71
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0