Gwiazdy

"Hotel Paradise 3". Basia i Krystian uprawiali seks, ale tylko ona została skrytykowana. "Szkoda, że widzowie to tak odbierają"

Gwiazdy

"Hotel Paradise 3". Basia i Krystian uprawiali seks, ale tylko ona została skrytykowana. "Szkoda, że widzowie to tak odbierają"

W "Hotelu Paradise 3" nie brakowało uniesień i wybuchów namiętności. Nie ominęły one zwycięzców programu – Basi i Krystiana, którzy zdecydowali się na fizyczne zbliżenie, nawet mimo kamer, które obserwowały ich każdy ruch.

"Hotel Paradise 3". Seks Basi i Krystiana

Przez kilka miesięcy widzowie "Hotelu Paradise 3" śledzili burzliwe losy uczestników, w tym Basi i Krystiana, którzy ostatecznie wygrali program. Sami nazywali się "włoskim małżeństwem", bo czego jak czego, ale emocji w ich związku na pewno nie brakowało.

Kiedy Basia została wyeliminowana z programu, Krystian wiernie czekał wierząc, że dziewczyna zostanie przywrócona do gry. Tak też się stało i kiedy ponownie się potkali, nie potrafili zapanować nad swoimi żądzami.

- Po powrocie Basi było tak, jakbym zobaczył ją po wielu miesiącach czy nawet latach rozłąki. Tak za sobą tęskniliśmy i mieliśmy do siebie taki pociąg, że złamaliśmy nasze zasady, bo mieliśmy tego nie robić – wskazuje Krystian w rozmowie z dziendobry.tvn.pl. – Ja tego nie żałuję. Jak przypominam sobie, jakie wtedy były emocje, to powtórzyłbym to – dodaje.

Czy intymne zbliżenie przed kamerami było dla Krystiana problemem? - W ogóle nie chciałem, żeby był nagrany jakikolwiek materiał, jak uprawiam seks przed kamerami, więc chodziłem po całym hotelu i szukałem miejsca, gdzie nie ma kamer. Znalazłem miejsce za łóżkiem i robiłem tam taki milutki kącik, brałem poduszki na ziemi, żeby nie było twardo. (…) W metariałach "extra "były pokazywane sceny, których wolałbym, żeby nikt z moich bliskich nie zobaczył – przyznaje zwycięzca "Hotelu Paradise 3".

Krytyka po seksie w "Hotelu Paradise 3"

Nie tylko między Basią i Krystianem doszło do intymnego zbliżenia w czasie trwania programu. Namiętności dali się ponieść także Bibi i Simon oraz Kara i Marcin. Okazuje się jednak, że tylko dziewczęta miały w związku z tym nieprzyjemności w postaci krytycznych komentarzy od widzów.

- Szkoda, że widzowie odbierają to tak, że jak kobieta uprawia seks w takich programach to jest najgorsza, a faceci są przez to "propsowani". Dziewczyny przez to bardzo dostały, a nam – facetom – nikt nie napisał np., że zachowaliśmy się źle – zauważa Krystian.

Zobacz wideo: Zwycięzcy "Hotelu Paradise 3"

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
70
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
12.06.2021
kobieta
bo drogi Krystianie,tu jest Polska, tu kobieta wyłącznie jest piętnowana,bo choby bił,choby pił,byleby był.......nic sie nie zmieniło od stuleci...