Gwiazdy

Olga Frycz ma nową fryzurę. Córka nie szczędziła jej komplementów

Olga Frycz, studio Dzień Dobry TVN

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Olga Frycz ma nową fryzurę. Córka nie szczędziła jej komplementów

Olga Frycz, studio Dzień Dobry TVN

Kamil Piklikiewicz/East News

Olga Frycz zaskoczyła fanów nową, zupełnie odmienioną fryzurą. Gwiazda zdradziła, że jej 2,5-letnia córka Helena jest zachwycona mamą w jaśniejszym kolorze włosów. Komplementów nie szczędziły też znane koleżanki aktorki. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Olga Frycz w nowej fryzurze

Gwiazdy uwielbiają media społecznościowe, a w szczególności Instagram. Do tego grona z pewnością zalicza się Olga Frycz. Aktorka prowadzi aż dwa profile - jeden z nich jest w całości poświęcony macierzyństwu. Łącznie obserwuje ją ponad 400 tysięcy osób. Ostatnio Frycz pochwaliła się w sieci efektem wizyty u fryzjera. Zaszalała.

Od dłuższego czasu aktorka nieszczególnie eksperymentowała z fryzurami, toteż fani zdążyli się przyzwyczaić do jej długich blond włosów. Jak widać, wraz z nowym rokiem aktorka zdecydowała się jednak na metamorfozę. Nie tylko rozjaśniła fryzurę, ale też diametralnie ją skróciła.

- Mamusiu, wyglądas psepięknie, jak stąd na koniec świata i jesce dalej - powiedziała do mnie moja córeczka kilka dni temu. To był miły komplement, muszę przyznać - dopisała Olga Frycz obok zdjęcia.

Olga Frycz zachwyciła metamorfozą

Nie tylko córka Olgi Frycz jest zdania, że aktorce pasuje nowa fryzura. W komentarzach pod zdjęciem z miejsca pojawiły się miłe słowa i komplementy. Głos zabrały nie tylko fanki, ale również sławne koleżanki gwiazdy.

Zgadzam się z Helenką - napisała Lara Gessler.

Oeeeezuuuu ta jaka ładna - dodała od siebie Natalia Klimas.

Trzeba przyznać, że metamorfoza Olgi Frycz jest wyjątkowo udana. A jak wam się podoba? Podzielacie zdanie małej Heleny i obserwatorek Olgi Frycz? 

Siostry Bohosiewicz, Olga Frycz i ich wielkie, hiszpańskie wakacje

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
51
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
03.02.2021
marzycielka
Petarda! Jak dla mnie o wiele młodziej wygląda, ja przez problemy z wpadaniem włosów przestałam je farbować. Radykalnie je ścięłam i stosuję serum z hair medic, które mam mi pomóc przy ich wzroście. Prostownicę już oddałam siostrze, by jej używanie mnie nie kusiło.