Gwiazdy

  Gwiazdy

  Anna Mucha i Kuba Molęda byli dziś gośćmi "Dzień Dobry TVN". Opowiedzieli nam o czasach młodości, którą spędzili na planie filmowym. Jak to się wszystko zaczęło i czy była to droga usłana różami? Przekonajcie się sami.

  Basia Trzetrzelewska jest jedyną polską gwiazdą muzyki pop światowego formatu. W latach 1972-1974 była częścią najpopularniejszej żeńskiej grupy wokalnej w Polsce Alibabki. Dziś w "Dzień Dobry TVN" zaśpiewała nam na żywo swój utwór: "A gift" i opowiedziała, dlaczego nie było o niej ostatnio za wiele słychać.

  Tylko w "Dzień Dobry TVN" możecie zobaczyć ekskluzywny wywiad jakiego zgodził się nam udzielić światowej sławy komik, Ben Stiller.

  Po precastingach przyszedł czas na konfrontację z jurorami podczas castingów mających wyłonić finalistów programu "Mam Talent". Pierwszy casting z udziałem jury odbywa się w Gdańsku. Zobaczcie sami, co tam się działo.

  W "Dzień Dobry TVN" gościliśmy dziś Kasię Kowalską, od której dowiedzieliśmy się co natchnęło ją do zrealizowania swojego najnowszego teledysku. Posłuchajcie sami skąd wziął się pomysł i skąd taka tematyka.

  Rubik został ojcem, Ibiszowie są już po rozwodzie, a popularny aktor Andrzej Grabowski stanie za kilka tygodni, po raz drugi, na ślubnym kobiercu. Jego wybranka, młodsza od niego o 20 lat, jest charakteryzatorką filmową. O najciekawszych wydarzeniach z życia gwiazd... dziennikarka Ewa Wojciechowska.

  Button Hackers to zespół, który powstał pod koniec 2004 roku w Katowicach, z inicjatywy Pawła Steczka - kompozytora, aranżera i instrumentalisty. Spektakularnym sukcesem zespołu było zdobycie pierwszego miejsca z piosenką "Między nami" na Festiwalu Jedynki w Sopocie w 2006 roku.

  W niedzielę wieczorem zakończył się 54. festiwal filmowy w Cannes, najważniejsza tego rodzaju impreza w Europie. Złotą Palmę, główną nagrodę festiwalu, zdobył w tym roku Włoch Nanni Moretti za obraz pt. "Pokój syna". Jakie gwiazdy odwiedziły w tym roku Cannes? Czy Tarantino i Almodovar spełnili oczekiwania widowni? Który film okazał się totalną klapą? Festiwal w Cannes podsumowali goście Dzień Dobry TVN: Karolina Korwin-Piotrowska, redaktor naczelna portalu Plejada oraz krytyk filmowy Tomasz Raczek.

  Jasnowłosa seksbomba, była dziewczyna Hugh Hefnera i bohaterka popularnego w Stanach Zjednoczonych telewizyjnego show "Dziewczyny z rezydencji Playboya" odwiedziła Polskę i - przy okazji - studio Dzień Dobry TVN. I chociaż Kendra nie jest już Hugh Hefnerem, założycielem magazynu dla mężczyzn "Playboy", to jej były partner odprowadzi ją najprawdopodobniej w czerwcu do ołtarza. 24-letniej modelce oświadczył Hank Baskett, gracz Philadelphia Eagles.

  Czwarta edycja "You Can Dance - po prostu tańcz" nieubłaganie dobiega końca. W wielkim finale, 3 czerwca, zobaczymy Annę Kaperę i Łukasza Ziębę. Do finału nie dostali się Piotr Jeznach i Julia Żytko, których gościliśmy dziś w Dzień Dobry TVN.

  Daniel Olbrychski wrócił ze Stanów Zjednoczonych, gdzie zagrał w thrillerze "Salt" u boku Angeliny Jolie. Zdjęcia trwały półtora miesiąca. W czasie zdjęć poznał również Brada Pitta. W Dzień Dobry TVN opowiedział o tym, jak się gra u boku Jolie.

  Jaki mężczyzna jest dobrym kandydatem na męża? Czy Colin Farrell nadaje się na partnera góralki Alicji Bachledy-Curuś? O to zapytaliśmy trzy góralki, a wśród nich Zofię Karpiel-Bułeckę, mamę Sebastiana Karpiela-Bułecki, lidera zespołu Zakopawer. Podpytaliśmy ją także o to czy Kayah to dobra kandydatka na żonę dla jej syna.

  Z goszczącymi u nas Michałem Żebrowskim i Pawłem Delągiem porozmawialiśmy o ich występach w filmach zaangażowanych politycznie.

  Zdobywcą VIII edycji Tribeca Film Festival w Nowym Jorku zostało "City Island" Raymonda De Felitty. Ta amerykańska komedia o dysfunkcjonalnej rodzinie w Nowym Jorku została zrealizowana w koprodukcji z Gremi Film Production Grzegorza Hajdarowicza z Krakowa.

  Z Katarzyną Figurą i wWeroniką Rosati rozmawialiśmy dziś w studiu o tym jak żyje się w Stanach Zjednoczonych. Sami się przekonajcie czy to duża różnica.

  Muzykę do piosenki "Jesteś lekiem na całe zło" skomponował Marek Stefanowicz, tekst napisał Bogdan Olewicz. Pani Krystyna zbierała materiał na nową płytę. Było to niedługo po wprowadzeniu stanu wojennego i zadzwoniła do pana Marka Stefanowicza z prośbą o skomponowanie kilku piosenek.. i od tego się wszystko zaczęło.

  Gabriella Cilmi to 18-letnia Australijka włoskiego pochodzenia. Zadebiutowała w marcu 2008 roku doskonałym jazzowo-popowym albumem "Sweet about me", który tylko w samej Australii sprzedał się w nakładzie multiplatynowej płyty. Dziś wystąpiła w Dzień Dobry TVN.

  Darek Krupa wydaje płytę. Edyta Górniak jest w depresji. Papa Dance ma zakaz wstępu do USA przez 10 lat za awanturę w samolocie. Brad Pitt spotyka się z ex-żoną Jenifer Aniston, a Collin Farrell romansuje z Alicją Bachledą-Curuś. Zaś Michael Jackson może nie zagrać żadnego koncertu. Dlaczego? O tym w cotygodniowym cyklu Dzień Dobry TVN o gwiazdach.

  Z dziennikarzem Olivierem Janiakiem, zwycięzcą pierwszej edycji "Tańca z Gwiazdami", porozmawialiśmy o tym jakie emocje towarzyszą finalistom tego popularnego programu. Jakich rad udzielił Olivier Janiak finalistom dziewiątej edycji?

  Alicja Bachleda-Curuś jest w ciąży. Edyta Górniak i Darek Krupa się rozwodzą, a Doda związała się z Nergalem... Dziennikarka Ewa Wojciechowska podsumowała w Dzień Dobry TVN wakacje w show-biznesie.

  Piotr Galiński podsumował w Dzień Dobry TVN występ dwunastu par pierwszego odcinka jubileuszowej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Która para zaprezentowała się najlepiej, a która zatańczyła najsłabiej? Wysłuchaj komentarzy jurora popularnego programu telewizji TVN.

  Maciej Stuhr, który niedawno dołączył do grona potencjalnych dawców szpiku kostnego dowiedział się, że jego szpik może uratować życie małej dziewczynce. - Wiem, że jest w wieku mojej córki, która ma 5 lat. - Bardzo cieszę się, że będę mógł pomóc drugiemu człowiekowi, a także, że dzięki mojemu zaangażowaniu inni odważą się na wyciągnięcie ręki - mówi aktor.

  Robert Kozyra powiedział o niej, że to największy talent od czasu Edyty Górniak. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Kasię Wilk, która reprezentowała Polskę w konkursie Bursztynowego Słowika 46. Międzynarodowego Sopot Festivalu 2009. W naszym studiu zaśpiewała piosenkę "Do kiedy jestem", którą zaprezentowała w Sopocie.

  Nie dość, że biznes Darka Jankowskiego, w tej roli Tomasz Karolak, nie wypalił, to jeszcze ma zostać tatą i dziadkiem. Czy rozpoczynanie wszystkiego od początku i konieczność bycia wyjątkowo odpowiedzialnym przerośnie go? Czy Patrykowi, w tej roli Alan Andersz, uda się ominąć błędy, które w młodości popełniał jego ojciec? O nowych odcinkach popularnego serialu "39 i pół" porozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z aktorami: Darią Widawską, Alanem Anderszem i Magdaleną Lamparską.

  Dziś wieczorem o godzinie 21.30 na antenie TVN wyemitowany zostanie pierwszy odcinek serialu "Naznaczony". To nowatorski projekt telewizji TVN, sfilmowany z rozmachem niespotykanym do tej pory w polskich produkcjach. W serialu zobaczymy plejadę wybitnych aktorów. Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Piotra Adamczyka, odtwórcę głównej roli, Andrzeja Grabowskiego oraz Piotra Borowskiego, by zdradzili nam kulisy produkcji.