Gwiazdy

  Gwiazdy

  Muzykę do piosenki "Jesteś lekiem na całe zło" skomponował Marek Stefanowicz, tekst napisał Bogdan Olewicz. Pani Krystyna zbierała materiał na nową płytę. Było to niedługo po wprowadzeniu stanu wojennego i zadzwoniła do pana Marka Stefanowicza z prośbą o skomponowanie kilku piosenek.. i od tego się wszystko zaczęło.

  Gabriella Cilmi to 18-letnia Australijka włoskiego pochodzenia. Zadebiutowała w marcu 2008 roku doskonałym jazzowo-popowym albumem "Sweet about me", który tylko w samej Australii sprzedał się w nakładzie multiplatynowej płyty. Dziś wystąpiła w Dzień Dobry TVN.

  Darek Krupa wydaje płytę. Edyta Górniak jest w depresji. Papa Dance ma zakaz wstępu do USA przez 10 lat za awanturę w samolocie. Brad Pitt spotyka się z ex-żoną Jenifer Aniston, a Collin Farrell romansuje z Alicją Bachledą-Curuś. Zaś Michael Jackson może nie zagrać żadnego koncertu. Dlaczego? O tym w cotygodniowym cyklu Dzień Dobry TVN o gwiazdach.

  Z dziennikarzem Olivierem Janiakiem, zwycięzcą pierwszej edycji "Tańca z Gwiazdami", porozmawialiśmy o tym jakie emocje towarzyszą finalistom tego popularnego programu. Jakich rad udzielił Olivier Janiak finalistom dziewiątej edycji?

  Alicja Bachleda-Curuś jest w ciąży. Edyta Górniak i Darek Krupa się rozwodzą, a Doda związała się z Nergalem... Dziennikarka Ewa Wojciechowska podsumowała w Dzień Dobry TVN wakacje w show-biznesie.

  Piotr Galiński podsumował w Dzień Dobry TVN występ dwunastu par pierwszego odcinka jubileuszowej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Która para zaprezentowała się najlepiej, a która zatańczyła najsłabiej? Wysłuchaj komentarzy jurora popularnego programu telewizji TVN.

  Maciej Stuhr, który niedawno dołączył do grona potencjalnych dawców szpiku kostnego dowiedział się, że jego szpik może uratować życie małej dziewczynce. - Wiem, że jest w wieku mojej córki, która ma 5 lat. - Bardzo cieszę się, że będę mógł pomóc drugiemu człowiekowi, a także, że dzięki mojemu zaangażowaniu inni odważą się na wyciągnięcie ręki - mówi aktor.

  Robert Kozyra powiedział o niej, że to największy talent od czasu Edyty Górniak. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Kasię Wilk, która reprezentowała Polskę w konkursie Bursztynowego Słowika 46. Międzynarodowego Sopot Festivalu 2009. W naszym studiu zaśpiewała piosenkę "Do kiedy jestem", którą zaprezentowała w Sopocie.

  Nie dość, że biznes Darka Jankowskiego, w tej roli Tomasz Karolak, nie wypalił, to jeszcze ma zostać tatą i dziadkiem. Czy rozpoczynanie wszystkiego od początku i konieczność bycia wyjątkowo odpowiedzialnym przerośnie go? Czy Patrykowi, w tej roli Alan Andersz, uda się ominąć błędy, które w młodości popełniał jego ojciec? O nowych odcinkach popularnego serialu "39 i pół" porozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z aktorami: Darią Widawską, Alanem Anderszem i Magdaleną Lamparską.

  Dziś wieczorem o godzinie 21.30 na antenie TVN wyemitowany zostanie pierwszy odcinek serialu "Naznaczony". To nowatorski projekt telewizji TVN, sfilmowany z rozmachem niespotykanym do tej pory w polskich produkcjach. W serialu zobaczymy plejadę wybitnych aktorów. Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Piotra Adamczyka, odtwórcę głównej roli, Andrzeja Grabowskiego oraz Piotra Borowskiego, by zdradzili nam kulisy produkcji.

  Kuba Wesołowski, Lucyna Malec, Wojciech Majchrzak i Robert Kudelski, aktorzy serialu "Na Wspólnej", opowiedzieli w Dzień Dobry TVN o tym, co nowego wydarzy się w życiu ich bohaterów. Czy widzów "Na Wspólnej" czeka jakaś rewolucja?

  Czy Piotr Najsztub, Teresa Torańska i Małgorzata Domagalik pamiętają ile wywiadów przeprowadzili w swoim zawodowym życiu? Który rozmówca był dla nich największym wyzwaniem? Jak przygotowują się do wywiadu i czy zawsze dają go rozmówcy do autoryzacji? Z królami wywiadu porozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN o tym, co jest sekretem udanej rozmowy?

  W studiu Dzień Dobry TVN Mandaryna zaprezentowała piosenkę "Good Dog, Bad Dog" pochodzącą z jej najnowszej płyty "AOK". Tę płytę można też było wygrać w naszym konkursie. Jak oceniacie jej występ i utwór promujący płytę?

  Gosia Baczyńska, ulubiona projektantka Małgorzaty Kożuchowskiej, oprowadziła Joannę Racewicz po swoim atelier. Jakie sekrety kryje jej pracownia?

  Dlaczego Kazimierz Marcinkiewicz nie chce mówić o swoim ślubie? Czy uda mu się zniknąć z rubryk towarzyskich? - Bycie celebrytem to nie wyrok, tylko profesja, którą się uprawia. Jeśli podejmie się decyzję o odejściu, należy być konsekwentnym, pozwolić o sobie zapomnieć. Marcinkiewicz cierpi na syndrom zdenerwowanego dziecka, które dotknęło pieca, oparzyło się i jest tym faktem zdziwione - mówi w Dzień Dobry TVN Jakub Żulczyk, felietonista "Dziennika".

  Piotr Kupicha, znany i kochany przez miliony nastolatek gitarzysta, wokalista i aranżer, kupił ostatnio Harleya Davidsona - wymarzony motor. Swoja pasją zaraził już cały zespół. Chłopaków z zespołu Feel na motorach mogliście zobaczyć dziś w "Dzień Dobry TVN".

  Premiera krążka miała miejsce 11 września, a w poniedziałek będzie do kupienia we wszystkich sklepach muzycznych. Kayah nagrywała ją dwa lata i jak sama o niej mówi: „Skała” to powrót do korzeni, płyta akustyczna, bardzo emocjonalna, w której niezwykle ważną rolę grają teksty. Kayah była gościem "Dzień Dobry TVN".

  Na fanów Frani Maj czeka już tylko 7 ostatnich odcinków serialu oraz jeden „specjalny”, który nie jest adaptacją oryginalnej wersji, a autorskim pomysłem twórców polskiej „Niani”. W studiu "Dzień Dobry TVN" wraz z Agnieszką Dygant wspominaliśmy najciekawsze wydarzenia z planu i wpadki aktorów. Czy "Niania" zaskoczy na w nowej serii?

  Joanna Krupa jest jedną z najbardziej znanych Polek na Zachodzie, niemiecki miesięcznik Maxim okrzyknął ją najpiękniejszą kobietą na świecie, a jej nazwisko wymienia się jednym tchem obok Angeliny Jolie i Jessiki Alby. Tylko w "Dzień Dobry TVN" mogliście posłuchać o jej zmaganiach w drodze na szczyt.

  W minioną sobotę ruszyła druga edycja programu "Mam Talent". W Dzień Dobry TVN będziemy przedstawiać najciekawszych uczestników programu. W studiu gościliśmy członków C.T. Group. Fresh, którzy przeszli do kolejnego etapu. Jak oceniacie ich występ?

  Z dziennikarką Ewą Wojciechowską porozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN m.in.: o ślubie Kazimierza Marcinkiewicza.

  Jak czuje się Marek Kościkiewicz, który wczoraj odpadł jako pierwszy z 10. edycji "Tańca z gwiazdami"? Dlaczego w ocenie widzów, biorących udział w głosowaniu, muzyk wypadł najsłabiej? W studiu Dzień dobry TVN gościliśmy Piotra Galińskiego, Marka Kościkiewicza i jego partnerkę w tańcu.

  Marcin Wyrostek, uczestnik drugiej edycji programu "Mam Talent", jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, klasy akordeonu prof. Joachima Pichury. Akordeonista ze Śląska był gościem "Dzień Dobry TVN". Jak oceniacie jego występ?

  Już w najbliższą sobotę, 19 września, jednocześnie na antenie Dzień Dobry TVN i Radia Eska Rock, odbędzie się premiera singla "Kto tam? Kto jest w środku?" promującego nową płytę zespołu Hey - "Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!". Krążek szczecińskiej formacji ukaże się w sklepach 23 października.

  Marta i Stanisław Gruszczyńscy, małżeństwo z 48-letnim stażem, zdobyli sympatię widzów programu Mam Talent. - Jeśli chodzi o kobzę i harmonijkę jesteście dla mnie Realem Madryt - powiedział po występie duetu Kuba Wojewódzki. Muzykalne małżeństwo zaprezentowało w studiu Dzień Dobry TVN swoje umiejętności. Jak oceniacie ich występ?

  Modelka Iga Wyrwał, uczestniczka 10. edycji "Tańca z gwiazdami", dzięki programowi pogodziła się z ojcem, którego nie widziała wielu lat. Ojciec zadzwonił do niej po emisji pierwszego odcinka popularnego show. Czy ucieszył ją jego telefon? Czy przebaczyła mu, że porzucił ją, gdy była dzieckiem? Czy popularna w Wielkiej Brytanii Polka będzie utrzymywać z ojcem kontakt?