Ewa Farna opowiedziała, dlaczego tyła. "Podświadomie zaczęłam nabierać warstwy". Jej wyznanie poruszyło fanów

Ewa Farna przeszła długą drogę do samoakceptacji. Opowiedziała o tym przy okazji premiery swojego nowego singla, pt. "Ciało". W mediach społecznościowych wokalistka opublikowała wideo, w którym pada kilka bardzo mocnych stwierdzeń.

Ewa Farna i jej "Ciało"

Już 25 maja premierę będzie mieć nowy singiel Ewy Farnej, pt. "Ciało". Zapowiadając go, wokalistka opublikowała w mediach społecznościowych wideo, na którym wyjawiła, jak długa i trudna była jej droga do samoakceptacji.
Farna podkreśliła, że wielokrotnie musiała zmierzyć się z przykrymi komentarzami na temat jej wyglądu. Zdradziła też, jak takie słowa na nią wpływały.
- Wygląda jak dwa polskie tiry, ogromny sterowiec z ośmioma brodami, gruba świąteczna bańka, tłusta jak świnia. (…) Moje ciało przeszło psychicznie niełatwą drogę. Dopiero po medialnej cyberprzemocy przejęło kontrolę emocjonalne jedzenie i podświadomie zaczęłam nabierać warstwy, która miała przed atakiem z zewnątrz chronić to kruche w środku – wyznała Ewa Farna.

Ewa Farna o samoakceptacji

W opublikowanym wideo, oprócz przykrych stwierdzeń i trudnych doświadczeń, wokalistka podkreśliła też, że w końcu nauczyła się akceptować to, jak wygląda. Duży wpływ na to miała ciąża.
- Dziś doceniam swoje ciało. Nabrałam ogromnego podziwu dla niego poprzez ciążę, która też na nim zostawiła ślady. Jestem Ewa, a to jest moje ciało – powiedziała w nagraniu.
Poruszające słowa, które wypowiedziała, znalazły zrozumienie nie tylko wśród fanów, ale też innych osób publicznych. Komentarze pod postem na Instagramie zostawili m.in. Qczaj, Marina Łuczenko, Natalia Szroeder, Paulina Krupińska czy Mery Spolsky.
Fani Ewy kierują do niej słowa wsparcia i zapewniają, że nie mogą doczekać się jej nowej piosenki.
  • O matko... łezka się kręci, teraz tym bardziej nie mogę się doczekać!!!!
  • Brawo Ewcia. Jesteś cudowną, piękna kobietą...
  • Aaaaa, jakie to piękne Ewaaa! Czuję, że to będzie sztos.
- czytamy w sieci.
Zobacz wideo: Ewa Farna w piosence "Wszystko albo nic"
Zobacz także:
Autor: Kamila Glińska

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości