Ewa Farna

  Ewa Farna

  - Wszystko godzisz - doceniają fani.

  Wyjątkowe nagranie stało się hitem sieci.

  Ewa Farna opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z miesięczną córeczką. Artystka bez słodzenia przyznała, jak wyglądają uroki macierzyństwa. "Kiedy nie przewijasz - myjesz nocnik, kiedy nie karmisz - gotujesz obiad" – przyznała.

  Ewa Farna jest teraz mamą na pełen etat. Gwiazda bez reszty oddała się macierzyństwu. W mediach społecznościowych zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy i pokazała, jak wygląda jej wyjątkowy czas połogu. Pierwsze nagranie z córeczką w roli głównej rozczuliło fanów.

  Ewa Farna powitała na świecie swoje drugie dziecko. Radosną informację przekazała za pośrednictwem Instagrama. Posypało się wiele ciepłych słów. - Ojej! Najwspanialej, gratulacje! - napisała Natalia Szroeder.

  "To dla mnie ogromny zaszczyt".

  Ewa Farna wraca z nowym krążkiem "Umami". Dlaczego kazała na niego czekać tak długo? I czy macierzyństwo miało wpływ na klimat nowej płyty? O tym wokalistka i młoda mama opowiedziała w Dzień Dobry TVN

  "Mam takie szczęście".

  Ewa Farna podczas sesji zdjęciowej ubrała się w elegancki garnitur. Jednak strój zdecydowanie nie był dopasowany do figury ciężarnej kobiety, a przecież wokalistka ma już duży, zaokrąglony brzuch. Pokazała, co udało jej się ukryć pod marynarką. Fani są pod wrażeniem jej dystansu do samej siebie i poczucia humoru.

  Ewa Farna odlicza tygodnie do przyjścia na świat swojego drugiego dziecka. Wokalistka nie zrezygnowała jednak z pracy. Ostatnio mogliśmy zobaczyć ją w jednym z czeskich show. Jak się prezentowała?

  Ewa Farna spodziewa się drugiego dziecka. Mimo zaawansowanej ciąży, wokalistka nie zwalnia tempa i nadal pracuje. Teraz pojawiła się w jednym z programów telewizyjnych w odważnej stylizacji. Zobaczcie, jak gwiazda wyglądała w sukience mini.

  Ewa Farna niedawno ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka, a teraz pokazała, jak prezentuje się w ciąży. Na gali rozdania czeskich nagród muzycznych pojawiła się w obcisłym kombinezonie, który podkreślił zaokrąglony brzuszek. Fani zachwycają się, że pięknie wygląda.

  "Będzie sprawa mocno sercowa"

  "Wepchnęli mnie w rozmiar 36".

  Ewa Farna wróciła niedawno do fanów z nowym singlem "No nie", który opowiada o sztuce odmawiania. Okazuje się, że gwiazda wielokrotnie w swojej karierze musiała z czegoś rezygnować, by chronić własnych wartości. W najnowszym wpisie artystka wymieniła kilka przykładów.

  Ewa Farna i Martin Chobot byli razem zarówno w życiu prywatnym, jak zawodowym. Ukochany wokalistki grał w jej zespole przez 12 lat, jednak okazuje się, że ich muzyczna wspólna przygoda powoli dobiega końca. Gitarzysta poinformował, że odchodzi z grupy. Dlaczego podjął taką decyzję?

  Ewa Farna uwielbia eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Gwiazda co rusz zaskakuje fanów nowymi pomysłami na siebie. Tym razem poszła na całość. Artystka zapowiada swoją nową muzykę, pokazując się w całkiem nowym wydaniu.

  Widzowie TVN oraz publiczność zgormadzona w Operze Leśnej z pewnością na długo zapamiętają ten poruszający moment. Ewa Farna wystąpiła podczas drugiego dnia Top of the Top Sopot Festival. Gdy śpiewała swój najnowszy singiel "Ciało", na scenę wyszły trzy wyjątkowe kobiety. Każda z nich kryje inną, poruszającą historię.

  Ewa Farna w okresie dojrzewania zaczęła przybierać na wadze, przez co była niejednokrotnie krytykowana, a nawet wyśmiewana. Prasa plotkarska i osoby prywatne wytykały jej to, że nie potrafi utrzymać szczupłej sylwetki, która w obecnych czasach powinna być nieodzownym atrybutem każdej gwiazdy. Ostatnio wokalistka zdradziła, z jakimi komentarzami musiała się mierzyć, a także czy zgadza się na retuszowanie swoich zdjęć.

  Coraz popularniejsze stają się wywiady przeprowadzane w formie podcastów. Wokalistka Ewa Farna również dołączyła do grona podcasterów i nagrała swoją audycję pt. "Umami". Pierwsza rozmowa z Ewą Grzelakowską-Kostoglu, znaną w sieci jako Red Lipstick Monster, dotyczy ciałopozytywności.

  Ewa Farna od pewnego czasu porusza w mediach społecznościowych kwestię feminizmu oraz równego traktowania kobiet i mężczyzn. Jeden z jej wpisów wywołał wśród fanów niemałą dyskusję. W związku z tym, wokalistka zdecydowała się kontynuować temat i zorganizowała wirtualne spotkanie z Martyną Kaczmarek - aktywistką i feministką.

  Nie milkną echa po utworze "Ciało" Ewy Farnej, który jest afirmacją cielesności i samoakceptacji. W intymnej rozmowie z Dorotą Wellman wokalistka opowiedziała, dlaczego zdecydowała się poruszyć tę tematykę oraz co kryje się za jej nową płytą "Umami".

  Ewa Farna zaskoczyła fanów. Właśnie ukazał się jej nowy singiel "Ciało" w sieci można zobaczyć już poruszający klip do utworu. Piosenka jest zapowiedzią szóstego albumu wokalistki.

  Ewa Farna przeszła długą drogę do samoakceptacji. Opowiedziała o tym przy okazji premiery swojego nowego singla, pt. "Ciało". W mediach społecznościowych wokalistka opublikowała wideo, w którym pada kilka bardzo mocnych stwierdzeń.

  Kuba Wojewódzki podobnie jak wielu Polaków skorzystał z czasu poluzowania obostrzeń i wybrał się do jednej z warszawskich restauracji. W ogródku lokalu nie spędzał jednak czasu samotnie. Towarzyszyła mu jedna z piosenkarek. Fani byli zaskoczeni tym spotkaniem.

  Okres ciąży to bardzo szczególny czas w życiu kobiety - większość potrzebuje wtedy spokoju i odpoczynku. To kluczowe dla prawidłowego rozwoju maleństwa. Nie powinien więc nikogo dziwić fakt, że coraz więcej znanych osób decyduje się na ukrywanie ciąży przed opinią publiczną.

  Ewa Farna od długiego czasu marzyła o wypoczynku. Mąż wokalistyki udowodnił, że zawsze może na niego liczyć. W czasie pandemii, gdy podróżowanie nie jest wskazane, Martin Chobot urządził Ewie rajską plażę… w domu. Egzotycznymi zdjęciami gwiazda podzieliła się z fanami w sieci.

  Ewa Farna zmieniła się nie do poznania. W przeciągu ostatnich kilku miesięcy gwieździe udało się zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Na opublikowanym niedawno w mediach społecznościowych zdjęciu artystka promienieje. Nową figurą pochwaliła się w odważnej stylizacji. Wyjawiła też, co udało jej się w ostatnim czasie osiągnąć.

  Ewa Farna zachwyciła fanów ostatnim wpisem na Instagramie. Wokalistka pokazała się w dwóch wydaniach - z filtrem i bez. Zdjęcia najprawdopodobniej powstały na planie jej najnowszego teledysku.

  Ewa Farna najwyraźniej z utęsknieniem czeka na lato. Piosenkarka wróciła pamięcią do cieplejszych miesięcy i opublikowała zdjęcie wykonane, kiedy aura była zdecydowanie łaskawsza. Na fotografii widzimy też jej ukochanego, Martina Chobota. To rzadkość, bo para niechętnie wrzuca do sieci wspólne ujęcia.