Ewa Farna

  Ewa Farna

  Ewa Farna w okresie dojrzewania zaczęła przybierać na wadze, przez co była niejednokrotnie krytykowana, a nawet wyśmiewana. Prasa plotkarska i osoby prywatne wytykały jej to, że nie potrafi utrzymać szczupłej sylwetki, która w obecnych czasach powinna być nieodzownym atrybutem każdej gwiazdy. Ostatnio wokalistka zdradziła, z jakimi komentarzami musiała się mierzyć, a także czy zgadza się na retuszowanie swoich zdjęć.

  Coraz popularniejsze stają się wywiady przeprowadzane w formie podcastów. Wokalistka Ewa Farna również dołączyła do grona podcasterów i nagrała swoją audycję pt. "Umami". Pierwsza rozmowa z Ewą Grzelakowską-Kostoglu, znaną w sieci jako Red Lipstick Monster, dotyczy ciałopozytywności.

  Ewa Farna zmieniła się nie do poznania. W przeciągu ostatnich kilku miesięcy gwieździe udało się zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Na opublikowanym niedawno w mediach społecznościowych zdjęciu artystka promienieje. Nową figurą pochwaliła się w odważnej stylizacji. Wyjawiła też, co udało jej się w ostatnim czasie osiągnąć.

  Ewa Farna bardzo dba o swoich fanów. Spotyka się z nimi przy wielu ważnych dla niej okazjach - ostatnio z okazji 10-lecia występów na polskiej scenie muzycznej. Na spotkanie z wokalistką wybrała się też dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Rozmawiały o karierze i życiu prywatnym Ewy. Jak artystce udało się zachować w tajemnicy informację o ślubie? Czy rodzice pozwalali jej w domu gwiazdorzyć? Co przygotowała dla swoich fanów?

  Ewa Farna swoje życie prywatne i zawodowe dzieli od zawsze między Polskę i Czechy. Czy życie tu i tam czymś się różni? Czy polscy dziennikarze i paparazzi są inni od czeskich? W zeszłym roku hucznie obchodziła swoje dziesięciolecie na czeskiej scenie muzycznej. A jak planuje świętować w Polsce? Czy życie w świetle jupiterów ją zmieniło? "Jeżeli się zachowujemy fajnie, jesteśmy uczciwymi ludźmi, to myślę, że to wraca" - powiedziała w Dzień Dobry TVN.

  Polacy uważają ją za Polkę, a Czesi za Czeszkę. Gościem Dzień Dobry TVN była Ewa Farna. Wokalistka jest popularna zarówno w Polsce, jak i w Czechach. Na który rynek muzyczny trudniej było jej się przebić? Jaka jest różnica między polskimi a czeskimi fanami? Czy swoje piosenki pisze najpierw po czesku, czy może po polsku? I o co internauci pytali ją na naszym czacie? Zobaczcie, jak Ewa Farna śpiewa a cappella po czesku!

  W środę w Dzień Dobry TVN gorąca premiera i jeszcze bardziej gorąca Ewa Farna. W programie także: nie na kajaku, ale na lądzie we własnym domu - Aleksander Doba i emocje z trzeciej skończonej przed czasem wyprawy. Oprócz tego: Forest wchodzi w nowe życie i to dosłownie - bohaterski pies, który nauczył się używać tylko dwóch łap. A na koniec: pachnący tymiankiem Mikołaj Rey. Startujemy o 8.00. Zapraszają: Anna Kalczyńska i Marcin Meller.