Doda o ogłosiła, że rozwodzi się z mężem
Doda była zaproszona do Dzień Dobry TVN w związku z programem, w którym występowała i robiła prawo jazdy. Nikt się jednak nie spodziewał tego, co się wydarzyło.
- Korzystając z okazji, że jestem w programie na żywo, muszę coś powiedzieć. Trzy dni temu dałam pozew do sądu i się rozwodzę z moim mężem. Jestem z tego powodu zadowolona bardzo. Już nigdy nie będę o tym mówić, to jest pierwszy i ostatni raz, więc nie liczcie na żadne wywiady - powiedziała wokalistka na naszej kanapie.
- My szczęki zbieramy z podłogi w tym momencie - wspomina Tina Żyro, wydawczyni programu.
- Oczywiście chyba nie było lepszej tuby, z której by to poszło dalej, bo natychmiast przedrukowywały to portale, natychmiast wszyscy o tym mówili - dodaje Ula Chincz, była dziennikarka Dzień Dobry TVN.
- To jest hit, na takie rozmowy i na takie wypowiedzi czekamy - podkreśla Mateusz Hładki, dziennikarz Dzień Dobry TVN.
- Wyznanie Dody o rozwodzie to był pierwszy raz, kiedy gwiazda przyszła do nas, żeby coś ogłosić. I potem się już zaczęło - przyznaje Tina Żyro.
Niezapomniane wyznania w Dzień Dobry TVN
Piosenkarka Ewa Farna ujawniła w naszym programie, że badanie alkomatem w czasie jazdy wykazało u niej obecność alkoholu.
- Miałam do jednego promila, czułam się trzeźwa. Jakbym się czuła nietrzeźwa, to bym do tego auta nie wsiadła - tłumaczyła.
- W rozmowie z Marcinem była bardzo szczera, tak do bólu szczera - ocenia Sandra Hajduk - Popińska, prowadząca Dzień Dobry TVN.
- My nie zapraszamy ludzi nawet w trudnych dla nich momentach, nawet w momentach, kiedy gdzieś tam pobłądzą, po to, żeby ich celowo skrzywdzić. My staramy się zawsze nawet do najtrudniejszych tematów podchodzić z życzliwością, ale też z uczciwością - zaznacza Marcin Prokop, prowadzący program.
- Ona nam, mam wrażenie, ufała. W takich momentach my jesteśmy bezstronni, pozwalamy mówić - zapewnia nasz dziennikarz Marcin Sawicki.
Z czego zwierzył się aktor Borys Szyc? O czym po raz pierwszy opowiedziała u nas Monika Kuszyńska, wokalistka Varius Manx? Te i inne niezwykłe wyznania zobaczycie naszym materiale wideo.
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz też na Player.pl.
Zobacz także:
- Wspomnienia Andrzeja Piasecznego sprzed 20 lat. "Dostałem drugie życie"
- Magda Gessler uchyliła rąbka tajemnicy o nowym sezonie "Kuchennych rewolucji". "Teraz nie muszę tego robić"
- Ewa Gawryluk remontuje dom. "Bez kuchni i łazienki jesteśmy od marca"
Autor: Luiza Bebłot
Reporter: Ł. Kowalski, A. Żurek
Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN