wyznanie

  Nie zabrakło słów wsparcia.

  O tym, dlaczego warto dbać o prywatność opowiedziała w rozmowie z reporterką Karoliną Kalatzi.

  23 sierpnia premierę miał pierwszy odcinek podcastu Meghan Markle. Żona księcia Harry'ego poruszyła w nim tematy związane z macierzyństwem.

  Na co cierpi laureat Oscara?

  "Kocham ludzkie serca i dusze".

  Post na Instagramie opatrzyła wzruszającym opisem.

  Sława niesie za sobą liczne korzyści, ale i problemy. Przekonała się o tym Hailey Bieber, która od lat boryka się z hejtem. Słowa krytyki kierowane pod adresem gwiazdy odbiły swoje piętno na jej zdrowiu psychicznym. Ostatecznie modelka zdecydowała się skorzystać z pomocy terapeuty.

  Billie Eilish to uznana piosenkarka i autorka tekstów. Artystka ma zaledwie 20 lat, a już może poszczycić się wieloma sukcesami. Nie oznacza to jednak, że w jej życiu nie ma miejsca na troski.

  Sława w bardzo młodym wieku negatywnie obiła się na zdrowiu psychicznym artysty.

  Wyznanie miłości to jedna z najpiękniejszych chwil w każdym związku. W wielu relacjach nadchodzi taki moment, gdy musimy powiedzieć "kocham cię" drugiej osobie, ponieważ nasze odczucia są wyraźne i widoczne. Najpiękniejsze wyznanie miłości płynie prosto z serca i wiąże się z namiętnością i zaangażowaniem w związek.

  Jamie Lee Curtis postanowiła podzielić się bardzo intymnymi faktami ze swojego życia. Aktorka wyznała, że ma transpłciowe dziecko. Zdradziła jak przemiana wpłynęła na jej rodzinę oraz jak zareagowała ona i jej mąż.

  Ewa Farna przeszła długą drogę do samoakceptacji. Opowiedziała o tym przy okazji premiery swojego nowego singla, pt. "Ciało". W mediach społecznościowych wokalistka opublikowała wideo, w którym pada kilka bardzo mocnych stwierdzeń.

  Michał Koterski w grudniowy wieczór postanowił podzielić się z fanami prywatnymi przemyśleniami. Aktor opublikował w mediach społecznościowych obszerny post, w którym pochwalił się długoletnią abstynencją oraz opisał zmiany, jakie zaszły przez ten czas w jego życiu. "To było najlepsze 6 lat. Cuda się zdarzają" – przyznał.

  Ksiądz Tadeusz Budacz ma żonę Katarzynę i dwójkę dzieci: Szymona i Marię. W niedziele głosi kazania, a w tygodniu pełni rolę ojca. Jak mu się udaje pogodzić te dwie funkcje?

  Edyta Pazura zdecydowała się opublikować w mediach społecznościowych intymne wyznanie. Gwiazda przyznała się do depresji i opisała trudne chwile, z jakimi przyszło jej się zmierzyć. "Przeżyłam dwie zagrożone ciąże, publiczne łgarstwo, lament obcych kobiet, szantaż" - czytamy na Instagramie.

  Charlize Theron opowiedziała o swoim związku z Seanem Pennem. Aktorka przyznała, że nigdy nie planowała z nim ślubu. Jak podkreśliła, informacje o rzekomych zaręczynach z byłym mężem Madonny są fałszywe.

  Anna Żeńca (wcześniej Świątczak), była żona Michała Wiśniewskiego, zamieściła w Internecie poruszające wyznanie wiary. Robi wrażenie? Dlaczego przestała grać koncerty i udzielać się publicznie? O komentarz w Dzień Dobry TVN poprosiliśmy dziennikarkę Agnieszkę Jastrzębską.

  Prowadzący Dzień Dobry TVN: Magda Mołek i Marcin Prokop pracowali tylko przez jeden dzień, ale - jak dało się zauważyć - te godziny nie były stracone. Co sobie wyznali na koniec programu? Od razu też rodzi się pytanie: czy Dorota Wellman ma szansę odzyskać uczucia Marcina? :)

  W chwilach słabości wielu z nas szuka wsparcia. Czekamy na przewodnika, który przeprowadzi nas przez ten trudny moment. Często właśnie wtedy w naszym życiu pojawiają się ludzie, którzy - w imię jakiejś religii lub idei - potrafią nas wykorzystać. Łatwo ulegamy ich wpływom i pozwalamy, aby zaczęli kontrolować nasze życie. Wszyscy potrzebujemy jakiegoś boga, czy guru? Czy da się walczyć z sektami i fałszywymi prorokami? Jak odróżnić wyznanie / religie od sekciarstwa? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN: terapeutę uzależnień Roberta Rutkowskiego i muzyka Tomasza Lipińskiego.

  Był już Latający Potwór Spaghetti. Teraz przyszedł czas na grupę Wyznawców Słońca. Czy każdy może zarejestrować związek wyznaniowy? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: duchowni Wyznawców Słońca - Łukasz Zalega oraz Bartosz Wójcikiewicz. Czy mają swoją świątynię? O komentarz w sprawie nowych związków wyznaniowych poprosiliśmy historyka kościoła Magdalenę Ogórek.

  Problemy z rejestracją wyznań mają czciciele Latającego Potwora Spaghetti. Ich Bóg objawił im się w postaci makaronu. Czy ich "kościół" to żart czy może nowe wyznanie w niczym nie ustępujące innym? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Piotr Choiński przedstawiciel wyznawców Latającego Potwora Spaghetti oraz filozof, teolog i publicysta Tadeusz Bartoś.

  Miała projektować miasta, domy i kościoły, ale wkrótce zostanie pastorem w Kościele Ewangelicko-Metodystycznym, bo według niej Bogu można służyć w każdym zawodzie. Monice Zuber nie przeszkadza, gdy ktoś mówi, że zostanie "pastorzycą". Jak wyglądają święcenia kapłańskie kobiet? Czy kobieta w sutannie wciąż szokuje? Jak wygląda dzień rodziny, w której i mąż, i żona są pastorami?