samoakceptacja

    samoakceptacja

    Sara Prokopek znana jest z zamiłowania do sportu i zdrowej diety. Posty publikowane przez nią w mediach społecznościowych stanowią cenną inspirację dla wielu osób, ale czasem spotykają się też z otwartą krytyką internautów. W odpowiedzi na nieprzychylne wiadomości, uczestniczka programu "Hotel Paradise 3" podzieliła się z fanami ważną refleksją dotyczącą wyglądu kobiecego ciała.

    Sylwia Bomba jest szczęśliwą mamą małej Antosi, spełnia się także jako zapracowana kobieta sukcesu. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" już niebawem skończy 35 lat i z tej okazji opublikowała w mediach społecznościowych wyjątkowy post. Podkreśliła w nim znaczenie samoakceptacji i pewności siebie, zachęcając tym samym inne kobiety, by poszły jej śladem i także doceniły swoją wartość.

    Katarzyna Glinka opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym poruszyła ważny temat. Aktorka przyznała, że niedawno miała okazję brać udział w wykładzie dotyczącym kobiecej siły. Jak się okazuje, to my same najczęściej podcinamy sobie skrzydła. Dlaczego?

    Mimo, że w przestrzeni publicznej hasło "każde ciało jest inne i piękne" pojawia się bardzo często, nie każdy potrafi je sobie wziąć do serca. Pomimo setek tekstów o ciałopozytywności wciąż trudno nam pokochać siebie. Sytuacja pogarsza się, kiedy trzeba wystawić swoją sylwetkę na widok publiczny, na przykład podczas wyjścia na plażę. Obawa przed oceną ze strony innych kobiet bywa paraliżująca do tego stopnia, że niektóre panie zupełnie rezygnują z opalania.