Bez tej jednej rzeczy nie da się być szczęśliwym. "To jest turbo ważne"

Czas na show! (napisy)
Źródło: Dzień Dobry TVN
Studio Dzień Dobry TVN odwiedzili Gąsiu i Shady Lady, mentorzy z programu "Czas na show. Drag me out!" oraz psycholożka Katarzyna Kucewicz. Gwiazdy show zdradziły, jak to się stało, że zostały drag queen i występują na scenie. Poruszyliśmy także niezwykle ważny temat samoakceptacji. Co zrobić, aby pokochać siebie?

Drag queen - sztuka bycia sobą

Shady Lady przyznała, że przeszła bardzo długą drogę, aby zostać drag queen. Na początku nie rozumiała tej sztuki i walczyła z tym. - Nie potrafiłam połączyć kropek. Była miłość do make-upu, projektowania, śpiewania i grania. Okazuje się, że drag jest tak wszechstronnym zjawiskiem, że aby połączyć te kropki, czasami nawet aktor nie daje rady - powiedziała.

- U mnie droga była trochę inna. Ja nie miałem problemu z tym, że będę robić drag, bo trochę się w tym rozwijałem. Ja zawsze lubiłem kolorową sztukę, przegiętą, kiczowatą. Od dziecka trenowałem taniec towarzyski - dodał Gąsiu.

Samoakceptacja kluczem do szczęścia

Katarzyna Kucewicz poradziła, żeby zawsze zwracać uwagę na swoje potrzeby. Jej zdaniem to pierwszy krok, aby pokochać siebie.

- To jest turbo ważne, bo bez tego nie da się być szczęśliwym. Pieniądze nie dadzą nam tego, sława, rozpoznawalność - to wszystko jest na nic, jeśli siebie nie akceptujemy. To często nawet gwiazdy mówią, że dopiero pokochanie siebie sprawiło, że wreszcie stały się szczęśliwe. Nic materialnego nam tego nie da - powiedziała psycholożka.

- Człowiek, który siebie nie lubi jest nieszczęśliwy. Często tę złość, frustrację wylewa na innych, więc też nie ma dobrych relacji. Nie potrafi się cieszyć z pewnych rzeczy - dodała.

Gąsiu wskazał także, że aby pokochać siebie, trzeba zaakceptować swoje słabości. - Znając te słabości, lubiąc je, tak naprawdę możemy przesuwać góry - mówił w studiu Dzień Dobry TVN.

Sztuka bycia sobą
Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Agnieszka Mrozińska

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/EastNews

podziel się:

Pozostałe wiadomości