Gwiazdy

  Gwiazdy

  23 stycznia Janusz Panasewicz zagrał swój pierwszy koncert z utworami z solowej płyty. Ze swoim nowym zespołem zagrał w rodzinnym mieście, Olecku

  Początek lat osiemdziesiątych, władza nas nie kochała. Dla rządzących byliśmy bandą bezrobotnych oszołomów, żerujących na masie pracującej. Niebieskie ptaki o nas mówili. Darek Dusza wyrobił sobie nawet takie zaświadczenie o zatrudnieniu, miejsce pracy "Śmierć kliniczna" - śmieje się Ireneusz Dudek.

  Krzysztof Skiba od lat prowadzi bale karnawałowe, najbardziej w pamięć zapadł mu bal prostytutek i alfonsów. Opowiedział nam o tym jak wyglądają bale którymi się opiekuje.

  Z kamerą Dzień Dobry TVN odwiedziliśmy galę z okazji rozdania nagród Grand Press 2008

  Ekipa Dzień Dobry TVN gościła na premierze filmu "Australia", zapraszamy was do obejrzenia realcji prosto z czerwonego dywanu.

  To już ostatni dzień zdjęć do drugiej serii przygód Darka Jankowskiego. Z tej okazji postanowiliśmy odwiedzić plan filmowy, spotkaliśmy się tam z Tomaszem Karolakiem i Mitią Okorn, reżyserem obu serii.

  Michael Jackson będzie koncertował! Rihanna wyszła za mąż, a Doda wróciła do Radka czyli Ewa Wojciechowska opowie nam o najciekawszych wydarzeniach showbiznesu.

  Konkurencja była ogromna - liczyły się 3 polskie filmy. Ostatecznie najwięcej Orłów usiadło na ramieniu Waldemara Krzystka reżysera "Małej Moskwy".

  Znakomity skrzypek Nigel Kennedy tym razem wystąpi w Stodole w towarzystwie Jarosława Śmietany. Artyści zaprezentują utwory z repertuaru Jimiego Hendrixa. Na koncert zapraszamy już dziś do warszawskiej Stodoły! A już teraz możesz zobaczyć występ Nigela w Dzień Dobry TVN.

  Po 10 latach przerwy powraca jedna z najbardziej szanowanych projektantek lat 90. Otwiera atelier na Muranowie. Joanna Klimas była pierwszą po 1989 roku znaną polską projektantką mody. Polki chodziły w jej ubraniach, zanim zachłysnęliśmy się Arkadiuszem i poznaliśmy projekty Baczyńskiej, Ossolińskiego, Paprockiego & Brzozowskiego.

  Grupa STOMP cieszy się w Polsce dużą popularnością. W rękach członków grupy szybki, dynamiczny rytm może powstać za pomocą byle przedmiotu, od zwykłej miotły, poprzez zapalniczki Zippo, a skończywszy na koszach na śmieci

  Teatr Bajka w Warszawie zaprasza na cykl spektakli muzycznych pod tytułem "Śpiewając jazz", których głównym celem jest zaprezentowanie polskich wokalistów jazzowych.

  Razem z Kasią Cichopek, Marcinem Hakielem i ich psem spędziliśmy niedzielny poranek.

  Od grudnia wszyscy zastanawiali się, co tak naprawdę dolega Darii Widawskiej oraz, kiedy i czy w ogóle aktorka wróci do pracy. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że kryzys został już zażegnany i Daria wraca do zdrowia i sił.

  Mało kto się tego spodziewał. Norbi i Halina Frąckowiak postanowili zaśpiewać wspólnie. Zobaczcie jak im poszło.

  Polscy aktorzy coraz częściej biorą udział w światowych produkcjach kinowych. Przykładem jest Tomasz Karolak, znany z serialu "39 i pół", który wystąpi w filmie "Get low" Aarona Schneidera.

  Jak co tydzień prezentujemy najnowsze plotki ze świata show-biznesu. Razem z dziennikarką Ewą Wojciechowską zastanowimy się, dlaczego Weronika Książkiewicz musiała zrezygnować z "Tańca z gwiazdami", a Przemysław Saleta rozstał się ze swoją narzeczoną. Porozmawiamy także o ciążowych historiach Katarzyny Cichopek, Dominiki Ostaszewskiej i Edyty Zając.

  Zaledwie tydzień temu rozpoczęła się kolejna 9. edycja "Tańca z gwiazdami", a już znamy pierwszą przegraną parę. Decyzją widzów i sędziów program opuścili Tomasz Sobczak i Katarzyna Krupa. O tym dlaczego tak się stało porozmawialiśmy w Dzień dobry TVN jurorem Piotrem Galińskim.

  Ania Mucha praktycznie od zawsze była atakowana przez polską prasę bulwarową, która niemiłosiernie wytykała jej każdy dodatkowy kilogram. Trzy miesiące temu pod okiem osobistego trenera, masażystki i dietetyczki zaczęła pracować nad swoim wyglądem. Jakie są efekty? Przekonajcie się sami.

  Dziś i jutro w Warszawie wystąpi słynna grupa Stomp. Członkowie grupy znani są z improwizacji i odważnych eksperymentów muzycznych. Stomp to mistrzowie tworzenia niezwykłej muzyki z wykorzystaniem codziennych przedmiotów. W studiu Dzień Dobry TVN dali niecodzienny koncert.

  Elżbieta Zapendowska jeździ na warsztaty muzyczne organizowane w całej Polsce. Robert Kochanek od wielu lat jeździ na warsztaty uczyć za darmo dzieci. Ma taką zasadę, jak tylko ma wolny weekend, a ktoś go prosi o poprowadzenie zajęć, jedzie. Zbigniew Zamachowski prowadzi warsztaty aktorskie dla zainteresowanych na terenie całej Polski.

  Zgodnie z wiedzą przekazywaną przez szamanów masaż hawajski pobudza zmysły i dodaje energii. W Polsce ten zabieg kojarzy się silnie z erotyka za sprawą tego, że masażysta wykonuje długie, posuwiste ruchy przez całe ciało.

  Steczkowska zakończyła prace nad swoim dziesiątym albumem, który ma łączyć popularne, nowoczesne brzmienia z jej mocnym głosem. Materiał na płytę powstał w studiu w Budapeszcie, a jego produkcją zajął się znany węgierski producent Viktor Rakonczai.

  Dairusz Michalczewski się nawraca, Joanna Brodzik wraca do pracy, a Tamara Arciuch jest w ciąży... z Bartkiem Kasprzykowskim. O nich w "Szołbiz info" dziennikarka Ewa Wojciechowska.

  W kolejnym odcinku "Tańca z gwiazdami" odpadła aktorka Dorota Deląg i jej partner Marcin Hakiel. Dlaczego? O tym juror Piotr Galiński i tancerz Marcin Hakiel.

  Michael Jackson da w tym i przyszłym roku 50 koncertów. Bilety na jego koncerty, które niedawno trafiły do sprzedaży, rozeszły się w cztery godziny. Kupiło je aż 750 tysięcy osób! Czy oznacza to spektakularny powrót Jacksona na scenę? O tym Piotr Metz i Ewa Wojciechowska, goście Dzień Dobry TVN.

  Cesaria Evora, która w minioną niedzielę wystąpiła w Sali Kongresowej w Warszawie, udzieliła wywiadu reporterce Dzień Dobry TVN Katarzynie Sowińskiej.

  Kto utył, kto schudł, a kto padł ofiarą efektu jo-jo? O tym wszystkim opowiedziała nam w Dzień Dobry TVN Karolina Korwin-Piotrowska, redaktor naczelna portalu Plejada.