Basia Kurdej-Szatan zmieniła fryzurę? Aktorka pokazała się w czarnych włosach

Basia Kurdej-Szatan, polska aktorka
Tomasz Urbanek/East News
Od momentu, gdy Basia Kurdej-Szatan pojawiła się w show-biznesie, nie zmieniła swojego wyglądu. Jej długie blond włosy stały się znakiem charakterystycznym. Teraz jednak aktorka pokazała się w innej odsłonie i zaskoczyła fanów nową fryzurą.

Włosy Barbary Kurdej-Szatan

Ciężko wyobrazić sobie Basię Kurdej-Szatan w innym wydaniu. Przez lata przyzwyczaiła nas do swojej zadbanej czupryny i olśniewających, jasnych włosów. Wiadomo, że zawsze miała taką fryzurę, gdyż od dziecka jej mama nie pozwalała jej zmieniać. Aktorka od czasu do czasu decyduje się jedynie na jaśniejsze pasemka, które wyglądają bardzo naturalnie, jakby powstały przez działanie promieni słońca. Choć czasem zastanawia się nad większą zmianą, nie ma na nią odwagi.

Miałam nawet chętkę jakiś czas temu sobie je skrócić, ale chyba się trochę boję , bo mam wrażenie, że więcej fryzur mogę jednak zrobić z dłuższymi włosami. Dlatego na razie nie ścinam, może kiedyś będzie jakaś spektakularna propozycja filmowa i wtedy coś zmienię . Ale na razie tak się dobrze czuję i z racji tego, że moje włosy są cały czas w dobrej kondycji, to mogę je mieć w miarę długie – mówiła Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z agencją Newseria.

Basia Kurdej Szatan została brunetką

W piątkowy wieczór 4 czerwca Basia Kurdej-Szatan jednak zaskoczyła swoich fanów. W mediach społecznościowych opublikowała fotografię, na której pozuje w krótkiej, czarnej fryzurze. Dokładnie ścięty bob diametralnie zmienił jej wygląd. Fani w komentarzach porównali ją do Tatiany Okupnik, Shazzy oraz Kleopatry. Wielu z nich dodało także, że aktorce zdecydowanie lepiej jest w kolorze blond. Pisali: "Nie do poznania", "Niestety 20 lat więcej", "Niby tylko włosy, a jakże inaczej" oraz "Bardzo ładnie, ale nasza Basia to blondyneczka".

Okazuje się jednak, że nie jest to zmiana na stałe. Krótka fryzura jest jedynie peruką, w której Barbara występuje w sztuce "Zagraj to jeszcze raz, Sam" w Teatrze 6. piętro. Wciela się w niej w żonę krytyka filmowego Allana Felixa (w tej roli Kuba Wojewódzki). Pod zdjęciem napisała: "Kocham te zmiany".

A Wam jak się podoba Basia Kurdej-Szatan w takim wydaniu?

Barbara Kurdej-Szatan wspomina dzieciństwo: "Co chwilę ktoś dzwonił do szkoły i mówił, że jest bomba". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

podziel się:

Pozostałe wiadomości