polska aktorka

  W 110. rocznicę urodzin i 10-lecie działalności Fundacji im. Ireny Kwiatkowskiej na rzecz twórczości dla dzieci w Muzeum Literatury w Warszawie odbyło się otwarcie wystawy z pamiętnikami niezapomnianej aktorki. Jak wspominają artystkę aktorzy?

  Zmarła Ilona Kuśmierska-Kocyłak. Aktorka znana widzom z trylogii Sylwestra Chęcińskiego: "Sami swoi", "Nie ma mocnych" i "Kochaj albo rzuć" miała 74 lata. W poruszających słowach pożegnał ją mąż Ireneusz Kocyłak, aktor.

  Jak na tę rolę zareagowali jej bliscy?

  Aktorka pokazała, jak wygląda miasto, które jest jej domem.

  "Tajemnica zawodowa" to serial uwielbiany przez widzów. W drugiej części serii na fanów produkcji czeka nowa bohaterka i kolejne, niespodziewane zwroty akcji.

  Agnieszka Włodarczyk regularnie publikuje w sieci zdjęcia, które budzą podziw tysięcy internautów. Tym razem aktorka postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami kadrem w letnim klimacie.

  Joanna Koroniewska od lat udziela się w mediach społecznościowych. Grono jej obserwatorów nieustannie się powiększa, a to przekłada się na ryzyko zetknięcia z hejtem.

  QCZAJ nie szczędził komplementów.

  Popularna aktorka teatralna, radiowa i telewizyjna odeszła 6 lipca w wieku 82 lat. Informację o śmierci potwierdził Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Największą popularność przyniosła artystce rola Hanki w "Chłopach". Młodsza widownia może kojarzyć jej głos z bajki "Toy Story 2".

  Katarzyna Skrzynecka podzieliła się z fanami smutną informacją. Gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych poruszający wpis, w którym pożegnała zmarłego ojca. Słowa pogrążonej w żałobie aktorki zostały opatrzone wyjątkowymi zdjęciami.

  Kim jest Basia Liberek?

  W rozmowie z Anną Wendzikowską artystka opowiedziała o swojej karierze w USA.

  O Joannie Kulig w ostatnich dniach było głośno we wszystkich mediach. Aktorka bowiem przebywała w Cannes, gdzie wcielała się w rolę jurorki. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o festiwalu, a także swoich przyszłych planach.

  Aktorka opowiedziała o swojej artystycznej drodze.

  Karolina Bacia oraz jej partner Jakobe Mansztajn oczekują narodzin dziecka. Fani pośpieszyli z gratulacjami.

  Jak ma wyglądać pogrzeb aktorki?

  Ewa Ziętek to wybitnie utalentowana aktorka, która od 50 lat zachwyca publiczność kunsztem swoich umiejętności. W jej zawodowym dorobku nie brakuje nieprzeciętnych ról filmowych, serialowych i teatralnych. Jak artystka wspomina początki kariery?

  W artystycznym dorobku Marty Żmudy Trzebiatowskiej nie brakuje nieprzeciętnych, zapadających w pamięć ról. Praca w teatrze czy na planie zdjęciowym pozwala aktorce wcielać się w różne postacie, a co za tym idzie eksperymentować z wizerunkiem. Artystka doskonale czuje się w każdej odsłonie. Najlepszym tego dowodem jest zdjęcie, które opublikowała w mediach społecznościowych.

  "Nic nie zapowiadało, że zupełnie się wycofa".

  "Zaczynam trenować. Jak dawniej".

  Anna Karczmarczyk przeszła spektakularną metamorfozę. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" zdecydowała się na zmianę uczesania, a zdjęciami prezentującymi efekty fryzjerskich zabiegów podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak zareagowali internauci?

  Anna Dereszowska stanowi wzór do naśladowania dla wielu osób. Aktorka z powodzeniem łączy życie prywatne z licznymi wyzwaniami zawodowymi, znajduje także czas na aktywność w sieci. Instagramowy profil gwiazdy śledzi już 300 tys. internautów. Artystka postanowiła uczcić ten sukces w wyjątkowy sposób.

  "Gram czarny charakter".

  "Pozbawia sentymentalizmu i czasem jest denerwujący".

  W obliczu tragedii na Ukrainie, Agnieszka Włodarczyk, tak jak większość Polaków, jednoczy się w pomocy dla potrzebujących i bardziej niż kiedykolwiek docenia to co ma. Aktorka podzieliła się swoimi przemyśleniami w emocjonalnym wpisie w mediach społecznościowych. Za co jest wdzięczna?

  Bartek Kasprzykowski i Tamara Arciuch już od kilkunastu lat tworzą szczęśliwy związek. Wspólnie wychowują gromadkę dzieci i z powodzeniem łączą życie prywatne z zawodowym. Jak rozwijało się uczucie między nimi? O tym opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  Aleksandra Adamska ma w swoim aktorskim dorobku takie produkcje jak "Miasto 44", "O mnie się nie martw", "Królestwo kobiet". Ostatnio za sprawą roli Pati w serialu "Skazana" cieszy się ogromnym uznaniem i sympatią ze strony widzów. O tym, jak wcieliła się w postać więźniarki, opowiedziała w programie "Dzień Dobry TVN".

  Ewa Szykulska po stracie męża pogrążona jest w żałobie. Aktorka pożegnała ukochanego w niezwykle wzruszających słowach. Zbigniew Pernej zmarł w pierwszy dzień świąt, jednak informacja o jego śmierci pojawiła się w mediach dopiero teraz. 

  "Będą hardcorowe sceny aktorskie"

  Krystyna Janda jest niezwykle znaną i powszechnie szanowaną aktorką oraz reżyserką. A jaka jest prywatnie? Zdradziła to w Dzień Dobry TVN w cyklu "Krótka piłka".