polska aktorka

    polska aktorka

    W artystycznym dorobku Marty Żmudy Trzebiatowskiej nie brakuje nieprzeciętnych, zapadających w pamięć ról. Praca w teatrze czy na planie zdjęciowym pozwala aktorce wcielać się w różne postacie, a co za tym idzie eksperymentować z wizerunkiem. Artystka doskonale czuje się w każdej odsłonie. Najlepszym tego dowodem jest zdjęcie, które opublikowała w mediach społecznościowych.

    Aleksandra Adamska ma w swoim aktorskim dorobku takie produkcje jak "Miasto 44", "O mnie się nie martw", "Królestwo kobiet". Ostatnio za sprawą roli Pati w serialu "Skazana" cieszy się ogromnym uznaniem i sympatią ze strony widzów. O tym, jak wcieliła się w postać więźniarki, opowiedziała w programie "Dzień Dobry TVN".

    Zmarła Janina Traczykówna. Widzowie pamiętają ją przede wszystkim jako Michasię z „Nocy i dni” oraz ról w

    Agata Turkot dała się poznać szerszej publiczności dzięki ciekawym projektom telewizyjnym. Tegoroczny debiut na wielkim ekranie wzbogacił imponującą listę jej sukcesów. W rozmowie z Kingą Burzyńską utalentowana aktorka opowiedziała o początkach swojej kariery, wróciła też pamięcią do czasów, kiedy jej największą pasją pozostawała jazda konna.