Niespodzianka dla Doroty Choteckiej. Pomysły jej męża potrafią zaskoczyć

Urodziny Doroty Choteckiej
Źródło: Dzień Dobry TVN
Wpadliśmy z niespodzianką urodzinową do Doroty Choteckiej
Wpadliśmy z niespodzianką urodzinową do Doroty Choteckiej
Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!
Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!
Ryan Gosling obchodzi dziś 41. urodziny
Ryan Gosling obchodzi dziś 41. urodziny
Tata Magdy Gessler świętuje 90. urodziny
Tata Magdy Gessler świętuje 90. urodziny
Krzysztof Krawczyk obchodziłby dziś 75. urodziny
Krzysztof Krawczyk obchodziłby dziś 75. urodziny
Aktorka Dorota Chotecka właśnie obchodziła swoje 58. urodziny. Reporterka Katarzyna Jaroszyńska wraz z kamerami Dzień Dobry TVN zrobiła artystce niespodziankę i zaskoczyła ją bukietem kwiatów. Co aktorka dostała od ukochanego męża?

Dorota Chotecka świętuje urodziny

Dorota Chotecka to aktorka teatralna i filmowa, która prywatnie związana jest z Radosławem Pazurą. 15 marca artystka świętowała swoje urodziny w towarzystwie menadżerki Oliwii i zupełnie nie spodziewała się, że w jednej z restauracji w Podkowie Leśnej zaskoczy ją wizyta kamer Dzień Dobry TVN. Reporterka Katarzyna Jaroszyńska wręczyła aktorce bukiet pięknych kwiatów i przyznała, że nad niespodzianką czuwał jej mąż.

- To niespodzianka urodzinowa dla pani. Wszystkiego najlepszego, nie robimy sobie żartów - tłumaczyła zaskoczonej aktorce Katarzyna Jaroszyńska.

Dorota Chotecka o ukrytym talencie męża

Dorota Chotecka nie spodziewała się ani bukietu kwiatów ani obecności telewizji na żywo. Wzruszona aktorka przyznała, że miała zaplanowane świętowanie urodzin dopiero po południu u boku swojego męża.

- Boże, naprawdę, ja tutaj przychodzę bardzo często i nikt mi nic nie powiedział. [...] Chciałam powiedzieć, że tak naprawdę to w pewnym wieku już się urodzin nie obchodzi, ale ponieważ "You made my day", w związku z tym obchodzę - śmiała się aktorka. Dorota Chotecka przyznała, że dzień urodzin rozpoczęła wyjątkowo - jej mąż Radosław powitał ją prezentem - sukienką. Jak się okazuje mężczyzna często wybiera stroje dla swojej ukochanej, ma słabość do mody i uwielbia obdarowywać swoją żonę. - Dostałam dzisiaj rano przepiękną sukienkę. [...] Bo on jest człowiekiem mody, uwielbia po prostu i kupuje mi ciuchy. To jest niesamowite i wszystkie się sprawdzają, te, które on kupi. Jak ja sama - to tak niekoniecznie, a on tak, to stylista - wyjawiła aktorka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: DDTVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?