To ona zagrała dziewczynę Bonda. Izabella Scorupco skończyła 51 lat

Aktualizacja:

Izabella Scorupco skończyła właśnie 51 lat. Gwiazda zapisała się w pamięci widzów przede wszystkim jako dziewczyna Jamesa Bonda czy Helena w "Ogniem i mieczem". Piękna Polka od wielu lat wiedzie szczęśliwe życie w Stanach Zjednoczonych, gdzie niedawno wzięła ślub.

Izabella Scorupco - ile ma lat?

To nie tylko aktorka, ale także piosenkarka, modelka. Izabella Scorupco 4 czerwca obchodzi swoje 51. urodziny. Kiedy jednak patrzymy na jej zdjęcia, odnosimy wrażenie, że czas zatrzymał się dla niej w miejscu.
- Swoje urodziny świętuje Izabella Scorupco. Wygląda tak pięknie, że ciągle mogłaby grać dziewczynę Bonda . Niedawno wzięła ślub. Jest też mamą dwójki dorosłych dzieci. Po 50-tce chciałabym wyglądać równie fantastycznie... - powiedziała w Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

Kim jest Izabella Scorupco?

Gwiazda urodziła się w Białymstoku. Jako 8-latka wyjechała z mamą do Szwecji – kraju, z którym związała większość swojego życia. Od kilkunastu lat wiedzie jednak szczęśliwe życie w USA.
Polskim widzom przede wszystkim jako dziewczyna Jamesa Bonda ("GoldenEye") oraz Helena Kurcewiczówna w "Ogniem i mieczem". Na swoim koncie ma jednak udział w także w filmie "Egzorcysta: Początek" oraz w wielu szwedzkich produkcjach. Serca naszych sąsiadów zza morza podbiła również talentem wokalnym – wydała m.in. album "Iza" oraz singiel "Substitute", za który otrzymała Złotą Płytę.
Izabella Scorupco była też związane z modelingiem, a jej zdjęcia ukazały się m.in. we włoskim wydaniu "Vogue’a". Poprowadziła też szwedzką wersję programu "Top Model".
Izabella Scorupco - życie prywatne
Izabella ma 23-letnią córkę Julię z małżeństwa z Mariuszem Czerkawskim oraz 17-letniego syna Jacoba Martina z małżeństwa z Jeffreyem Raymondem. Dwa lata temu trzeci raz stanęła na ślubnym kobiercu, a wybrankiem jej serca został szwedzki biznesmen Karl Rosengren.
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.
Zobacz też:
Autor: Oskar Netkowski
Reporter: Barbara Pasek

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości