James Bond

  James Bond

  Emocje wokół nowego filmu o agencie 007 "Nie czas umierać" rosną. Produkcja będzie miała światową premierę 30 września. To już piąta i prawdopodobnie ostatnia produkcja z Danielem Craigiem w roli głównej. Wyobraźnię fanów serii nurtuje jedno pytanie – kto będzie nowym Jamesem Bondem? Z najnowszymi doniesieniami śpieszy nasza dziennikarka Ania Wendzikowska.

  Strój z "Matrixa", kurtka Jamesa Bonda, kozaki "Pretty Woman" i wiele innych rekwizytów filmowych trafi wkrótce pod młotek. Fani kina z całego świata będą mogli powalczyć podczas internetowych aukcji o kultowe przedmioty z najbardziej znanych produkcji. Nasza reporterka Anna Senkara odwiedziła sklep Pop Store i sprawdziła, ile trzeba zapłacić, żeby stać się właścicielem tych przedmiotów. Ich ceny przyprawiają o zawrót głowy.

  Halle Berry uznawana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet świata. 53-letnia gwiazda od lat wzbudza zachwyt swoją nieprzejmującą urodą. Ostatnio po raz kolejny udowodniła, że czas się dla niej zatrzymał. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, które przywodzi na myśl słynną scenę na plaży z "Śmierć nadejdzie jutro".

  W rolę najsłynniejszego agenta do zadań specjalnych wcielało się do tej pory wielu znakomitych aktorów. Jednak w ostatnim głosowaniu internautów, kto powinien zagrać kolejnego Bonda, wygrała kobieta. Gillian Anderson została wytypowana jako kolejny Agent 007. Co sądzi o tym dziennikarz i krytyk filmowy Kamil Śmiałkowski? Czy kobieta rzeczywiście miałaby szansę na tę rolę?

  Octavia Kawecka nagrała cover piosenki "Writing's on the Wall", przeboju z filmu "Spectre" o Jamesie Bondzie, którą w oryginale wykonuje brytyjski wokalista Sam Smith. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowała tę piosenkę. Na fortepianie akompaniował jej Wawrzyniec Prasek.

  Dziarski Dziadek rzucił się w wir przygód. Najpierw z Krzysztofem Hołowczycem gnał 200 km/h po ośnieżonej drodze, potem latał w tunelu areodynamicznym i w końcu dał wycisk Ewie Chodakowskiej. Tym razem Antoni Huczyński pokaże, że nigdy nie jest za późno, aby poczuć się jak James Bond. Wybrał się na strzelnicę ze strzelcem wyborowym polskiego aktorstwa Aleksandrą Woźniak. Jak im poszło? Dlaczego strzelanie było dla Pana Antoniego dużym przeżyciem? Jakie jest jego kolejne marzenie? Dziarski Dziadek i Ola Woźniak gościli w Dzień Dobry TVN.

  Maud Adams była pierwszą aktorką, która dwukrotnie zagrała dziewczynę Jamesa Bonda. Urodziła się w Szwecji. Jako dziecko zaczytywała się w amerykańskich powieściach i marzyła o zwiedzaniu świata. Jak to się stało, że została aktorką? W ilu filmach zagrała? Który z nich przyniósł jej największą sławę? Co obecnie robi? Jak wspomina Rogera Moore'a?

  Książka Stanisława Mikulskiego "Niechętnie o sobie" pewnie nie powstałaby nigdy, gdyby nie żona aktora. Dlaczego nie lubi o sobie mówić? Czy popularność, jaką przyniosła mu rola Hansa Klossa, dokuczała mu i stała się jego przekleństwem? Czy czuje się polskim Jamesem Bondem? Z aktorem Stanisławem Mikulskim, pierwszym polskim celebrytą, Dorota Wellman i Marcin Prokop rozmawiali o życiu, karierze, sławie i... rodzinnych tajemnicach. Czy to prawda, że miał legitymację partyjną? Co jest jego największym skarbem?

  Projektantka i kostiumograf Kaja Śródka postanowiła ruszyć na podbój Rosji. Wzięła udział w Fashion Week w Sankt Petersburgu. Została tam zaproszona wraz ze swoimi projektami. Jak wspomina zdobywanie wizy do Rosji? Ile projektów fraków i biżuterii zabrała ze sobą na ten pokaz? Jak oceniono jej projekty i, jak zareagowała na nie rosyjska publiczność? Czy zaprojektowane przez nią, ozdobne fraki, można też nosić na co dzień?

  26 października na ekrany kin wchodzi "Skyfall", kolejny film o przygodach Jamesa Bonda i trzeci z udziałem Daniela Craiga. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się Danielem Craigiem, który opowiedział o aktorstwie, pasji, Bondzie i satysfakcji.

  26 października na ekrany kin wchodzi "Skyfall", kolejny film o przygodach Jamesa Bonda i trzeci z udziałem Daniela Craiga. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z odtwórcami głownych ról: Danielem Craigiem i Javierem Bardemem oraz nową dziewczyną Bonda, francuską aktorką Bérénice Marlohe. Ile lat Craig pracował nad tym filmem? Jak całuje Daniel Craig?

  Ma słabość do pięknych kobiet i szybkich samochodów. Agent 007, czyli zniewalający James Bond. Dziennikarz Andrzej Sołtysik udał się do Londynu, by tam odwiedzić miejsca, gdzie "bywał" James Bond. Odkrył także prawdziwy zapach super- agenta. Jaki był Ian Fleming, twórca najpopularniejszej postaci filmowej?

  James Bond, idol wielu kobiet, obchodzi w tym roku 50. urodziny. Czy każdy mężczyzna musi mieć w sobie coś z agenta 007, by podobać się kobietom? O to zapytaliśmy w studiu Dzień Dobry TVN: aktorkę Andżelikę Piechowiak, producentkę Ewę Bukowską, właścicielkę agencji PR Karolinę Borkowską i psychologa Małgorzatę Ohme. Która z nich nie lubi Bonda? Co nasz dyżurny psycholog widzi w Bondzie? Jaki jest James Bond - romantyczny, szarmancki, trudny do zdobycia? Czy wszystkie kobiety kochają brutali?