Edyta Herbuś w szlafroku i wałkach na głowie. "Poranek idealny"

Aktualizacja:
Edyta Herbuś

Edyta Herbuś uwielbia swoją pracę i chętnie pokazuje kulisy aktorskich poczynań. Tym razem postanowiła zabrać fanów do garderoby. Jak wygląda jej idealny poranek?

Edyta Herbuś pokazała się w szlafroku

Edyta Herbuś postanowiła przywitać się ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Z tej okazji pokazała zdjęcie w samym szlafroku i wałkach na głowie. Fotografia została zrobiona w garderobie, tuż przed wejściem na plan zdjęciowy. Trzeba przyznać, że wygląda hollywoodzko.
- Poranek idealny. Otulony szafirem... o smaku czerwonej pomadki zanurzonej w pachnącym espresso... Całuje Was kochani. Mam nadzieję, że promienie słońca dziś już do Was dotarły - napisała Herbuś pod zdjęciem.

Edyta Herbuś uwielbia swoją pracę

Edyta Herbuś medialną karierę rozpoczęła pojawiając się w programie "Taniec z gwiazdami". W drugiej i czwartej edycji doszła do półfinału. Wielokrotnie powtarzała, że aktorstwo to było jej wielkie marzenie. Zainwestowała w swój rozwój, a później zdobywała kolejne role. Gra w teatrach, filmach i serialach.
W latach 2006-2007 pojawiła się u boku Jakuba Wesołowskiego w serialu "Na Wspólnej". Herbuś może też poszczycić się główną rolą w filmie "Małgosia contra Małgosia" Patrycji Hurlak, a także epizodyczną w filmie "7 uczuć" Marka Koterskiego. Dla aktorki niezwykle ważny był debiut w głównej roli, w spektaklu "Diwa". Krytycy docenili jej występ, dlatego Herbuś nadal realizuje się na deskach teatrów. Jej aktorska kariera nabrała tempa, ale nie zamierza rezygnować z tańca, który był jej pasją od dziecka.
Zobacz wideo: Świętujemy 40. urodziny Edyty Herbuś
Zobacz także:
Autor: Daria Pacańska

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości