tancerka

  tancerka

  Agnieszka Boruta jest znaną polską choreografką i tancerką. Dopóki nie opublikowała swojego nagrania w mediach społecznościowych, nikt nie wiedział, jaką traumę niesie. Bo przecież ucieczka z domu publicznego to nie jest temat rozmowy przy kawie czy lampce wina. W ramach cyklu "Siła jest kobietą" zgodziła się powrócić wspomnieniami do tamtych wydarzeń. Posłuchajcie ważnego kobiecego głosu – ku przestrodze.

  Studio Dzień Dobry TVN odwiedziła hinduska tancerka Jigna Dixit, która opowiedziała o tańcu kathak oraz zaprezentowała go na naszej scenie. Ten taniec wykonywano kiedyś wyłącznie w świątyniach. To taniec, którym opowiada się pewną historię. Zresztą jego nazwa wywodzi się od słowa "katha", czyli bajka, opowiadanie. Zobaczcie, jaką historię opowiedziała nam swoim tańcem w studiu Dzień Dobry TVN.

  Po programie "You Can Dance" Ida Nowakowska wyjechała do Los Angeles, by tam studiować i robić karierę. I to właśnie tam znalazła miłość swojego życia - Jacka Herndona. Pobrali się dwa lata temu. A w sierpniu przeprowadzą się na rok do Chin. Dlaczego? Co będą robić w Chinach? O czym marzy Ida Nowakowska-Herndon? Z tancerką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  "Jestem otwarta na wszelkie niespodzianki, które mi los przyniesie" - powiedziała Edyta Herbuś w rozmowie z dziennikarzem Dzień Dobry TVN Mateuszem Hładkim. Gwiazda, po powrocie z Hondurasu, wpadła w ferwor pracy: występuje w teatrze Inka, za chwilę zacznie zdjęcia do najnowszej produkcji Marka Koterskiego, miała sesję w Playboy'u i wróciła do tańca. Czy jest szczęśliwa? A co z miłością? Czy jej serce jest gotowe na otwarcie się przed kimś nowym?

  W ostatniej edycji "You Can Dance" Aleksandra Borkowska zajęła drugie miejsce. Odwiedziliśmy Olę w jej rodzinnym mieście. Jak wygląda jej życie po zakończeniu programu? Co się zmieniło? I jakie Ola ma plany na najbliższą przyszłość?

  Stany Zjednoczone od lat są dla Idy drugim domem. Dlaczego zdecydowała się na emigrację? Ida w Los Angeles skończyła studia na Uniwersytecie Kalifornijskim. Na uczelni poznała też swojego obecnego męża. Dlaczego początkowo Ida odrzuciła zaloty Jacka Herndona? Czym chłopak zdołał ją do siebie przekonać? Jak wyglądało ich wesele? Jakie Ida ma obecnie plany na przyszłość?

  Adrianne Haslet-Davis w zamachu, który miał miejsce w czasie maratonu w Bostonie w 2013 roku, straciła nogę. Przed wypadkiem Amerykanka była zawodową tancerką. Jak zmieniło się jej życie po zamachu? Co pomogło jej uporać się z traumą? Kilka miesięcy temu kobieta znów zatańczyła. Jakie towarzyszyły jej wówczas emocje? Z Adrianne Haslet-Davis rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki.

  Katarzyna Stocka w listopadzie pojechała do Rio do szkoły samby. Jej taniec spodobał się tam na tyle, że zaproszono Polkę do udziału w karnawale - najważniejszej imprezie w Brazylii. Co więcej, Kasia poprowadzi cały korowód. Jest to tym większe wyróżnienie, że do tej pory funkcję tę prawie zawsze pełniły Brazylijki. Jak wyglądają przygotowania na kilka dni przed wylotem do Brazylii? W jakim stroju wystąpi Polka? Czy się denerwuje?

  Z kamerą Dzień Dobry TVN wybraliśmy się w podróż tropami kariery Edyty Herbuś. Zobaczcie jak wyglądały jej kolejne etapy, w drodze od tancerki do aktorki! Czy Edyta od zawsze marzyła o karierze aktorskiej? Czy woli grać w teatrze czy w filmie i jak wyglądają jej plany zawodowe na najbliższe miesiące? Zobaczcie!

  Przez ostatnie 5 lat liczba ślubów spadała, aż w końcu w 2014 roku zaobserwowano boom na zawieranie małżeństw. Czy to przypadek, czy tendencja? Czy małżeństwo wzmacnia związek? Z jakich powodów decydujemy się na zawarcie małżeństwa? W Dzień Dobry TVN gościliśmy: tancerkę Izabelę Janachowską, aktora Dariusza Kordka i uczestniczkę Top Model Magdę Szulawiak-Turską.

  Edyta Olszówka tęskni za pracą w telewizji - wyznała to dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Czym objawia się ta tęsknota i czy rzeczywiście uzależniła się od pracy w telewizji? Czy telewizja traktuje dojrzałych aktorów po macoszemu?

  Gesty rąk, mimika, strój - cały entourage ma określoną symbolikę i pełni jakąś funkcję. A wszystko to składa się na niezwykły hinduski taniec.

  Seksowna, kobieca i emanująca erotyzmem Pin Up Candy zatańczyła na scenie Dzień Dobry TVN. Czy burleska to sposób na uwodzenie mężczyzn? Podoba się Wam ten występ?