Tancerka z Polski wystąpiła na scenie z Usherem. "Z castingu dostały się może 3 dziewczyny"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Tancerka z Polski robi karierę w USA (napisy)
Tancerka z Polski robi karierę w USA (napisy)
Wpływ tańca na rozwój dziecka
Wpływ tańca na rozwój dziecka
6 letnia Martynka – wicemistrzyni świata w Jazz Mini
6 letnia Martynka – wicemistrzyni świata w Jazz Mini
15-letnia mistrzyni tańca współczesnego
15-letnia mistrzyni tańca współczesnego
Taniec jako pasja i sposób na życie
Taniec jako pasja i sposób na życie
Na czym polega terapia tańcem i ruchem?
Na czym polega terapia tańcem i ruchem?
High heels dance, czyli taniec na szpilkach
High heels dance, czyli taniec na szpilkach
Mistrzowski taniec na dzień dobry
Mistrzowski taniec na dzień dobry
„Usłyszeć taniec” – wyjątkowy pokaz stepowania
„Usłyszeć taniec” – wyjątkowy pokaz stepowania
„Usłyszeć taniec”, czyli mistrzowie stepowania
„Usłyszeć taniec”, czyli mistrzowie stepowania
21-letnia Nikola Pośnik jest pół Polką, pół Nigeryjką, która rozwija swoją taneczną karierę w USA. Ostatnio pojawiła się na scenie u boku Ushera. O swoich sukcesach i początkach opowiedziała w rozmowie z dziennikarzem Dzień Dobry TVN Mateuszem Hładkim.

Super Bowl Halftime Show. Nikola Pośnik z Usherem na scenie 

Super Bowl to dla milionów Amerykanów prawdziwe święto nie tylko futbolu, lecz i muzyki. Podczas przerwy odbywa się bowiem występ popularnej gwiazdy. W tym roku wieczór należał do Ushera, a na scenie towarzyszyła mu grupa tancerzy, w tym Nikola Pośnik z Polski.

- Nawet nie wiem, jak to określić, co ja wtedy czułam, wychodząc na stadion, widząc tych wszystkich ludzi jak krzyczą. Jak usłyszałam w słuchawce "3, 2, 1" [...], poczułam coś w sercu, czego nigdy nie czułam. To było po prostu niesamowite. [...] Czułam się, jakbym była w filmie - wspominała tancerka w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

Jak dodała, by znaleźć się na scenie, musiała wziąć udział w trzydniowym castingu. - Wydaje mi się, że przez te trzy dni obejrzeli ok. 300-350 dziewczyn. Tak naprawdę do Halftime Show z Usherem z tego castingu dostały się może trzy dziewczyny, w tym ja - wyjawiła Nikola Pośnik.

Podczas show 21-latka tańczyła z legendami, od których się uczyła, mając 9-10 lat. - To był dla mnie zaszczyt - podkreśliła. A jak współpracowało jej się z Usherem? - Jest bardzo miły i bardzo fajny, spokojny, ale też kochany. Bardzo fajnie się z nim współpracowało - oceniła rozmówczyni Dzień Dobry TVN.

Tancerka z Polski robi karierę w USA

Nikola Pośnik pochodzi spod Radomia. Jej mama jest Polką, a tato Nigeryjczykiem. Interesowała się tańcem już jako mała dziewczynka.

- Kiedy nie umiałam jeszcze chodzić, to przy stoliku skakałam, ruszałam się, próbowałam coś tam zrobić i moja mama zauważyła to we mnie, że po prostu lubię tańczyć i zapisała mnie na zajęcia. I tak to się zaczęło tak naprawdę. Wolałam jeździć na obozy taneczne niż na zieloną szkołę. Wolałam po prostu wylecieć do Amsterdamu i tam się szkolić przez kilka dni albo do Londynu, albo do LA - wyjaśniła tancerka.

Nasza rozmówczyni od niespełna trzech lat mieszka w Los Angeles, gdzie rozwija taneczną karierę. Mogliśmy ją podziwiać nie tylko podczas Super Bowl Halftime Show, lecz i m.in. w teledysku zespołu Black Eyed Peas. Posłuchaj całej rozmowy w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości