Mateusz Hładki

  Mateusz Hładki

  Olga Król była jedną z najbardziej barwnych, ale i kontrowersyjnych uczestniczek 10. edycji "Top Model". Szerokim echem w mediach odbił się jej niemiły komentarz dotyczący Kacpra, kolegi z programu. Ostatnio dziewczyna postanowiła przeprosić go za swoje niestosowne zachowanie.

  Mateusz Hładki od lat opowiada nam o polskim i światowym show-biznesie oraz przybliża sylwetki znanych osób. Sam jednak niewiele mówi o sobie. Postanowiliśmy więc zrobić mu niespodziankę i w programie pokazaliśmy zdjęcia z prywatnego archiwum dziennikarza. Rajskich fotografii pozazdrościł mu Marcin Prokop. Prowadzący ujawnił swoją sesję, a tym samym stanął do redakcyjnej konkurencji. Kto wygrał pojedynek na wakacyjne zdjęcia?

  Z Anją Antonowicz spotkaliśmy się w Berlinie w lutym 2016 roku. Wtedy jej kariera w Niemczech trwała już 10 lat. W Polsce największą sławę przyniosła jej główna rola w filmie "Jeszcze raz". Niemcy natomiast znają Anję dzięki serialom kryminalnym z cyklu "Tatort", które biją tam rekordy popularności. Mateusz Hładki po latach ponowie porozmawiał z aktorką i zapytał o jej największe zawodowe osiągnięcia.

  Nadszedł dzień, który dla branży handlowej na całym świecie bywa najważniejszym w roku. Tegoroczny Black Friday, czyli gorączka wyprzedaży, ma nieco inną, ograniczoną przez pandemię odsłonę. Z pomocą przychodzą więc bezpieczne zakupy online. Na jaką biżuterię warto zapolować? Kilku rad udzieliła nam stylistka Ewelina Rydzyńska.

  Początek grudnia to idealny czas na zrobienie prezentów na Święta Bożego Narodzenia. Jeżeli nie macie pomysłu, czym obdarować bliskich, swoimi pomysłami podzieliła się z nami Małgorzata Socha. Z aktorką rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Dariusz Dąbrowski jest fotomodelem. We wrześniu wziął udział w hiszpańskiej, gwiazdorskiej edycji programu "Big Brother". Dlaczego wyprowadził się do Hiszpanii? Z modelem rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.