Mateusz Hładki

  Mateusz Hładki

  Pamela Anderson podjęła się nowego, aktorskiego wyzwania. Gwiazda, która w tym roku skończy 55 lat, pojawiła się na deskach Ambassador Theatre na Broadwayu, gdzie występuje w musicalu "Chicago". Podczas premiery spektaklu nie mogło zabraknąć jej synów. Brandon Thomas oraz Dylan Jagger kibicowali swojej mamie.

  Monika Lehman zdobyła popularność za sprawą udziału w 3. edycji programu "Żony Hollywood". Jej tatą był słynny rysownik Papcio Chmiel. Gwiazda poszła w ślady ojca i od lat jest związana ze światem artystycznym. Teraz została kuratorką wystawy polsko-chińskich dzieł sztuki.

  Jude Law zagrał w wielu hollywoodzkich produkcjach. Gwiazdor znany jest nie tylko ze swoich ról w filmach, ale i z miłosnych podbojów. Ma sześcioro dzieci, a obecnie jest mężem Phillipy Coan.

  Sandra Hajduk-Popińska i Mateusz Hładki wzięli udział w warsztatach, podczas których - pod okiem ekspertki Zuzi Nowakowskiej-Sikorskiej - uczyli się, jak zrobić i udekorować torty. W kuchni Dzień Dobry TVN postanowiliśmy przetestować ich wiedzę i umiejętności. Nasi reporterzy mieli przygotować tort orzechowo-cynamonowy z praliną z orzechów laskowych i powidłami śliwkowymi. Jak im poszło? Doskonale!

  W 2011 roku na antenie TVN pojawił się "Przepis na życie". Doskonały scenariusz i gwiazdorska obsada były kluczem do sukcesu produkcji, która szybko zdobyła sympatię widzów oraz cieszyła się dużą oglądalnością. Czy Magdalena Kumorek, wcielająca się w Ankę, główną bohaterkę, pamięta jeszcze fabułę serialu? Mateusz Hładki postanowił to sprawdzić!