Mateusz Hładki

  "Opowiedziany z absolutnie niezwykłej perspektywy".

  "Piszą o tym wszyscy na całym świecie".

  Z nami wielki finał amerykańskiego "Mam Talent!" ("America's Got Talent"). Występ Sary James oczarował jury i publiczność w studiu. Jaki utwór wykonała 14-letnia gwiazda? Co przekazał jej Simon Cowell? O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

  Jakiś czas temu aktor ogłosił, że musi zniknąć z show-biznesu i mediów społecznościowych.

  Maciej Orłoś jest szczęśliwie zakochany. Jego partnerką jest Paulina Koziejowska, dziennikarka show-biznesowa. Para postanowiła udzielić pierwszego wspólnego wywiadu specjalnie dla Dzień Dobry TVN.

  Teraz będziemy mogli ich zobaczyć w programie podróżniczym na HBO Max.

  Emme Muniz ma 14 lat.

  Na tegorocznej Met Gali celebrytka wywołała skandal. Wypożyczona kreacja wróciła do muzeum, ale są na niej widoczne zniszczenia.

  Kolejnym gościem Mateusza Hładkiego w cyklu "Krótka piłka" był Bartek Gelner. Aktor oprowadził dziennikarza po planie serialu "Szadź". Gelner zdradził ile czasu spędza na planie, co chce w sobie zmienić i jak się relaksuje.

  Projektant nie zapomina o obserwatorach i aktywnie relacjonuje swój pobyt na rajskiej wyspie.

  30 kwietnia księżna Monako pojawiła się na oficjalnym wyjściu u boku męża i dzieci.

  Kilka dni po premierze pojawiły się już pierwsze recenzje sztuki.

  Na te i inne pytania prowadzące odpowiedziały podczas porannego programu Dzień Dobry TVN.

  Mark Brzeziński w styczniu został zaprzysiężony na ambasadora Stanów Zjednoczonych w Polsce. Znany dyplomata często gości w telewizji, jednak zwykle rozmawia na tematy związane z polityką czy społeczeństwem. A jaki jest prywatnie? W Dzień Dobry TVN uchylił rąbka tajemnicy.

  Gdzie można ją kupić?

  Pamela Anderson podjęła się nowego, aktorskiego wyzwania. Gwiazda, która w tym roku skończy 55 lat, pojawiła się na deskach Ambassador Theatre na Broadwayu, gdzie występuje w musicalu "Chicago". Podczas premiery spektaklu nie mogło zabraknąć jej synów. Brandon Thomas oraz Dylan Jagger kibicowali swojej mamie.

  Hubert Urbański był gościem kolejnego odcinka cyklu "Krótka piłka z..." Mateusza Hładkiego. Prezenter pokazał naszemu reporterowi studio, w którym nagrywany jest program "Milionerzy". Zdradził też, ile wpadek zaliczył na antenie oraz kim chciał zostać, gdy był małym chłopcem.

  Pokonał największego faworyta gali.

  Elton John

  Yvonne Strahovski zachwyciła widzów rolą Sereny Joy Waterford w serialu "Opowieść podręcznej". Z pochodzenia jest Polką i pomaga teraz dzieciom z Ukrainy.

  Przed laty grał Bohuna w "Ogniem i mieczem". Kochała się w nim wówczas większość Polek. Dziś stanął po stronie wojny.

  "Ma problemy z zapamiętaniem dialogów".

  W życiu Tomasza Oświecińskiego zaszły ostatnio poważne zmiany. Aktor i jego najbliżsi po wielu miesiącach oczekiwania przeprowadzili się do nowego domu. Wnętrze budynku zostało urządzone z dbałością o każdy detal. Przekonał się o tym Mateusz Hładki, który złożył wizytę w tym niezwykłym miejscu.

  W specjalnym, walentynkowym wydaniu "Milionerów" o główną nagrodę walczyły gwiazdy Dzień Dobry TVN. Jakie emocje towarzyszyły im przed nagraniem i za kulisami?

  Piotr Gąsowski w czasie zimowych ferii wyjechał z przyjaciółmi w Alpy. Jak widzimy w jego mediach społecznościowych - świetnie się bawi.

  "Wtedy może nas już tu nie będzie".

  "Mamy taką małą zadymę".

  Monika Lehman zdobyła popularność za sprawą udziału w 3. edycji programu "Żony Hollywood". Jej tatą był słynny rysownik Papcio Chmiel. Gwiazda poszła w ślady ojca i od lat jest związana ze światem artystycznym. Teraz została kuratorką wystawy polsko-chińskich dzieł sztuki.

  .Jakiej roli sobie zazdroszczą?

  Jude Law zagrał w wielu hollywoodzkich produkcjach. Gwiazdor znany jest nie tylko ze swoich ról w filmach, ale i z miłosnych podbojów. Ma sześcioro dzieci, a obecnie jest mężem Phillipy Coan.