Edyta Herbuś

  Edyta Herbuś

  Edyta Herbuś chętnie dzieli się w sieci swoimi przemyśleniami na różne tematy. Ostatnio na swoim Instagramie poruszyła temat, który dotyczy wszystkich, niezależnie od popularności czy wieku. Gwiazda zamieściła bowiem post dotyczący hejtu. Poprosiła w nim swoich fanów, żeby wzajemnie się wspierali i inspirowali. Kobieta zwróciła również uwagę na różnicę między wyrażaniem opinii a hejtowaniem. - Jeśli ktoś ma potrzebę strzelać w nas swoją agresją lub upokarzać, to świadczy tylko i wyłącznie o nim – napisała. 

  Edyta Herbuś od jakiegoś czasu ucieka przed szarą, polską pogodą i wygrzewa się za granicą. Aktorka przebywa obecnie na Zanzibarze, gdzie korzysta nie tylko z uroków pięknych plaż, ale także z pozytywnych wibracji żywiołów Ziemi. W mediach społecznościowych gwiazda opublikowała zmysłowe nagranie z rajskiej wyspy i podzieliła się swoimi przemyśleniami.

  Lato to czas, w którym gwiazdy mają szansę pochwalić się zgrabnymi sylwetkami. Udostępniają zdjęcia na plaży i na tle pięknych widoków - media społecznościowe dosłownie "pękają w szwach". Edyta Herbuś także dołączyła do tego grona. Tancerka ma nienaganną figurę. Nic dziwnego więc, że zdjęcie, które opublikowała, wywołało wiele emocji u internautów.

  W pierwszy weekend lipca na niebie obserwować mogliśmy pełnię Księżyca oraz jego częściowe zaćmienie. Jak twierdzi wiele osób, w tym wyjątkowym czasie czujemy się inaczej, nasze zmysły są pobudzone i bywamy bardziej emocjonalni. Silne połączenie z przyrodą poczuła także Edyta Herbuś. Gwiazda swoimi spostrzeżeniami podziela się w mediach społecznościowych.

  Podobno zaistnieć w show-biznesie obecnie nie jest trudno. Wystarczy jedna gafa, by rozpisywały się o tym portale plotkarskie. Co sądzą na ten temat gwiazdy? Jak utrzymać się w show-biznesie? sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Aleksandra Domańska to pierwszoplanowa gwiazda najnowszego filmu "Podatek od miłości". Jak aktorka spędzi tegoroczne Walentynki? Kogo zaprosi tego dnia do kina? O plany na 14 lutego Aleksandrę Domańską zapytała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Sezon studniówkowy w pełni. Z tej okazji reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przepytała gwiazdy, jak wspominają swoje studniówki. Okazuje się, że Edyta Herbuś tańczyła poloneza w pierwszej parze z dyrektorem szkoły, Aneta Kręglicka zadała szyku w małej czarnej uszytej przez mamę. Na jaką kreację postawiła Katarzyna Warnke?